صفحه 4 از 54 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 540

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

سلام....
    با لیسانس مهندسی پزشکی با معدل 16.75 دانشگاه امیر کبیر، امیدی هست واسه دانشگاهی مثل snu اقدام کرد؟من تو فیلد های مربوط به خودم آزمایشگاههای snu را چک کردم...همه ی دانشجوهاش کره ای اند...همهشون حتی اونایی که فارغ تحصیل شدند....قضیه چیه؟یعنی دانشجوی خارجی نمیخوان؟

Junior Member

بله امیدی هست. تو آزمایشگاهی هم که من در دانشگاه پوستک تحصیل می کنم فقط من خارجی ام.
    با امید موفقیت

سلام دوستان. یه سوالی داشتم:
    آیا دانشگاههای کره به دانشجوهای phd فاند میدن؟ اگه آره به چه صورت؟
    خیلی ممنون پیشاپیش

آقای amd63 به نظر شما با این 16000 هزار دلاری که postech به دانشجویان phd میده، دو نفر میتونن زندگی کنن؟ یعنی من میتونم همسرمو هم ببرم؟
    خیلی ممنون

با سلام ... لیسانس مهندسی بهداشت محیط با معدل 13.40 ... فوق لیسانس مهندسی آب و فاضلاب با معدل 17 از دانشگاه علوم و تحقیقات ... ielts 6 ... با 2تا مقاله isi و 1 علمی پژوهشی ... چقد شانس دارم ؟؟ کسی نیست جواب بده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشدبرق قدرت دانشگاه شهید بهشتی

من فارغ التحصل دانشگاه ازاد قزوین از رشته برق الکترونیک با معدل 12.53 هستم
    به نظرتون دانشگاهی در کره هست که من رو با این معدل اکسپت کنه؟میتونم درخواست کنم اگه کسی اطلاع داره راهنماییم کنه؟ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط azarnik نمایش پست ها
    من فارغ التحصل دانشگاه ازاد قزوین از رشته برق الکترونیک با معدل 12.53 هستم
    به نظرتون دانشگاهی در کره هست که من رو با این معدل اکسپت کنه؟میتونم درخواست کنم اگه کسی اطلاع داره راهنماییم کنه؟ممنون
    دروود.
    دوست عزیز شانست خیلی کمه. هر چند معدل پایین و نمره زبان هم ندارید!!!
    بهتره برای کشورهای دیگر اقدام کنید. شاید هم دانشگاههای متوسط وجود داشته باشه که موفق به پذیرش بشید اما خیلی از لحاظ اعتبار مناسب نیست و توصیه نمیشه!!!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiiii10523 نمایش پست ها
    با سلام ... لیسانس مهندسی بهداشت محیط با معدل 13.40 ... فوق لیسانس مهندسی آب و فاضلاب با معدل 17 از دانشگاه علوم و تحقیقات ... ielts 6 ... با 2تا مقاله isi و 1 علمی پژوهشی ... چقد شانس دارم ؟؟ کسی نیست جواب بده
    همیشه شانس وجود داره، اما بهتره شما در دانشگاههای مختلف بدنبال فیلد مناسب برای استاد بگردید و با ایشون همانهگ بشید. در کره جنوبی اخذ جواب مثبت بسیار حیاتی است و یاعث میشه شما تمامی مراحل رو ادامه دهید تا پذیرش بشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشدبرق قدرت دانشگاه شهید بهشتی

میتونید چند تا از دانشگاه های متوسط رو اسم ببرید چون من واسه جبران معدلم و پر کردن رزومه ام در حال ترجمه کتاب هستم و البته فراموش کردم بگم که نمره تافل ibt ام 95 هست که 2 ماه قبل امتحان دادم

Junior Member

سلام
    نخیر. این 16000 هزاری که سالیانه می دند تقریاً برای یه زندگی ساده ی دانشجویی به صورت تنها کافیه یعنی برای دو نفر کافی نیست و شما حداقل به نظر من سالی 8000 دلار دیگر احتیاج دارید تا با همسرتان زندگی کنید. بهترین حالت موقعی است که زن و شوهر هر دو مشغول به تحصیل باشند
    ارادتمند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)