صفحه 40 از 54 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 540

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_92 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دانشگاه آزاد تحصیل میکنم در رشته کارشناسی نرم افزار و تا الان معدلم 14.20 هستش آیا اگر فاند و بورس نخوام و خودم بخوام هزینه های دانشگاه رو پرداخت کنم ، امکان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کره جنوبی در دانشگاه های خوب وجود داره؟
    البته تقریبا زبان انگلیسیم خوبه و میخونم که آیلتس بگیرم و زبان کره ای رو هم پیگیرش هستم .
    ممنون
    به هیچ عنوان توصیه نمی کنم بدون فاند و بورس

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar456 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دانشگاه:موسسه غیرانتفاعی غیاث الدین جمشید کاشانی
    معدل لیسانس:15
    رشته:IT
    مقطع مورد نظر برای اپلای:فوق لیسانس
    تعداد توضیه نامه:-
    مقاله:-
    سابقه کار:یک سال مرتبط
    نمره ربان انگلیسی:ایلتس 7
    فعلا اشنایی با زبان کره ای ندارم
    به نظر شما چقدر شانس دارم از دانشگاه های خوب مخصوصا سئول پذیرش بگیرم؟
    مورد دوم اینکه اروپا و امریکا رو بیشتر توصیه میکنید یا کره؟!!
    ممنون میشم کسایی که تجربه دارند راهنمایی کنند
    اولویت اول آمریکا و اروپا باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Eli87 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اساتید کره ای معمولا زود جواب میدن یا نه؟ من به تازگی شروع به ایمیل زدن به اساتید مورد نظرم کردم و یکیشون که خیلی هم برام مهمه(دانشگاه یانسی)، بعد از 10 روز هنوز جوابی نداده. میخواستم ببینم کی بهتره دوباره ایمیلو براش بفرستم؟ و اینکه آیا نیازه وقتی ایمیلو دوباره میفرستم، توی سابجکتش چیز خاصی اضافه کنم؟ مثلا یه چیزی مثل Reminder ؟ یا نه کلا، هر استادی که حدودا 10 روز گذشت و جواب نداد، همون ایمیلو دوباره بزنم براشون؟ اینم بگم که برای مقطع دکتری و بهار 2017 دارم اقدام میکنم.
    کلاً ارسال یک ایمیل چند بار کار درستی نیست. استاد اگه ظرفیت و تمایل داشته باشه جواب میده. اما می‌تونید یه ایمیل کوتاه بزنید که من قبلاً بهتون ایمیل زدم و علاقه‌مند هستم. الانم دارم اپلای میکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط onerepublic نمایش پست ها
    سلام دوستان

برای fall 2016 که دیگه نمیشه اقدام کرد درسته؟
    برای spring 2017 از چه زمانی باید به اساتید شروع کرد به ایمیل زدن؟

من حقیقتش 15 تا ایمیل زدم ولی هیچکدوم جواب ندادند!

اصلا زمان خاصی داره ایمیل زدن به اساتید کره؟
    خیر نمیشه!
    ترم‌های دانشگاه‌های کره معمولاً یکی دو ماه با تأخیر شروع میشن... به همین نسبت هم زمان اپلای تأخیر داره.
    هز زمانی می‌تونید ایمیل بزنید...!

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    به هیچ عنوان توصیه نمی کنم بدون فاند و بورس
    از نظر هزینش میفرمایین؟
    با شرایط بنده امکان گرفتن فاند یا بورس شدن مگه وجود داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_92 نمایش پست ها
    از نظر هزینش میفرمایین؟
    با شرایط بنده امکان گرفتن فاند یا بورس شدن مگه وجود داره؟
    اگر می خواهید خودتون هزینه هاتون رو بدین، کشورهای دیگه رو بهتون پیشنهاد می کنم که اغلب شهریه ندارن یا خیلی کم هست و هزینه زندگی هم شاید برابر با کره باشه. زمان ما برای ارشد اگر درست یادم باشه دانشگاه های آلمان و سوئد شهریه نداشتن و یا خیلی کم بود الان رو نمی دونم. در بخش های مختلف این فروم می تونید اطلاعات خوبی به دست بیارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    اگر می خواهید خودتون هزینه هاتون رو بدین، کشورهای دیگه رو بهتون پیشنهاد می کنم که اغلب شهریه ندارن یا خیلی کم هست و هزینه زندگی هم شاید برابر با کره باشه. زمان ما برای ارشد اگر درست یادم باشه دانشگاه های آلمان و سوئد شهریه نداشتن و یا خیلی کم بود الان رو نمی دونم. در بخش های مختلف این فروم می تونید اطلاعات خوبی به دست بیارید.
    بله ولی هزینه زندگی در اروپا بالاست و من بعد از اتمام درسم اگر بشه خیال دارم که اقامت بگیرم و خب کره جای پیشرفت داره
    آلمان که مردمش بسیار نژاد پرست هستند و از طرف دیگه کره جنوبی پیشرفت خوبی در موسیقی داره و بنده یکی از کارهایی که انجام میدم کار موسیقی هستش.
    از طرف دیگه کره امنیت بسیار بالایی هم داره که خیلی به نظر من مهم هستش

سلام دوستان

از دوستان کسی هست بدونه چه ماه هایی از سال بهترین زمان برای ایمیل زدن به اساتید کره هست؟ برای دکترا می گم.

من هر چقدر ایمیل میزنم جواب نمیدند. گفتم نکنه تو تعطیلات باشند؟!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط onerepublic نمایش پست ها
    سلام دوستان

از دوستان کسی هست بدونه چه ماه هایی از سال بهترین زمان برای ایمیل زدن به اساتید کره هست؟ برای دکترا می گم.

من هر چقدر ایمیل میزنم جواب نمیدند. گفتم نکنه تو تعطیلات باشند؟!!!!!!
    اینجا تعطیل نمیشه!!!
    من زمان‌بندی دانشگاه اس.ان.یو رو میگم. این روزا، روزای پایان ترم هست شاید یه کم سر اساتید شلوغ باشه. یک هفته دیگه امتحانا تمومه و بعد از ارسال نمرات تعطیلات بین ترم تابستونی هست که عمدتاً اساتید انتخاب دانشجوهاشون رو برای ترم بهار سال آینده قطعی میکنن. با توجه به اینکه زمان اپلای از اوایل آگوست هست میشه گفت که احتمالاً جولای زمان مناسبی برای ارسال ایمیل هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman_Engineer نمایش پست ها
    اینجا تعطیل نمیشه!!!
    من زمان‌بندی دانشگاه اس.ان.یو رو میگم. این روزا، روزای پایان ترم هست شاید یه کم سر اساتید شلوغ باشه. یک هفته دیگه امتحانا تمومه و بعد از ارسال نمرات تعطیلات بین ترم تابستونی هست که عمدتاً اساتید انتخاب دانشجوهاشون رو برای ترم بهار سال آینده قطعی میکنن. با توجه به اینکه زمان اپلای از اوایل آگوست هست میشه گفت که احتمالاً جولای زمان مناسبی برای ارسال ایمیل هست.
    ممنون میشم اگر بقیه دوستان (ترجیحا کسانی که در کره جنوبی مشغول به تحصیل میباشند و یا دارای اطلاعات موثقی می باشند) هم اطلاعاتشونا در مورد بهترین زمان برای تماس با اساتید در اختیار دوستان بگذارند.
    ضمن اینکه از دوست عزیزمان Arman Engineer هم تشکر مینم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)