صفحه 41 از 54 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 540

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

سلام به همه دوستان....یکی از اساتید Korea University به درخواست من این جواب رو داده...در لینکی که واسم فرستاده برای شرایط بورس از طرف دانشگاه من شرایط بورس کامل رو ندارم...حالا میخوام ببینم الان باید بازم با این استاد چک و چونه بزنم یا دیگه راهی نداره و باید بی خیال بشم؟مرسی
    متن ایمیل :
    Dear Mr.....,thanks for your interests in our lab. I see a potential match between your research interests and the lab's research area. Unfortunately, our lab cannot financially support incomming foreign students; although, the university provides some financial aids depending on your quailification. You may want to check the web link http://graduate2.korea.ac.kr/admission/admission09.jsp for scholarship opportunities and other relevant information for foreign students.
    Our lab seeks students who enthusiastically devote to pursue the highest quality research output. If you still want to be considered to be a serious applicant, then send me your plan of study with detail description, including your future career goal.
    Best,

نقل قول نوشته اصلی توسط samehsan2000 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان....یکی از اساتید Korea University به درخواست من این جواب رو داده...در لینکی که واسم فرستاده برای شرایط بورس از طرف دانشگاه من شرایط بورس کامل رو ندارم...حالا میخوام ببینم الان باید بازم با این استاد چک و چونه بزنم یا دیگه راهی نداره و باید بی خیال بشم؟مرسی
    متن ایمیل :
    Dear Mr.....,thanks for your interests in our lab. I see a potential match between your research interests and the lab's research area. Unfortunately, our lab cannot financially support incomming foreign students; although, the university provides some financial aids depending on your quailification. You may want to check the web link http://graduate2.korea.ac.kr/admission/admission09.jsp for scholarship opportunities and other relevant information for foreign students.
    Our lab seeks students who enthusiastically devote to pursue the highest quality research output. If you still want to be considered to be a serious applicant, then send me your plan of study with detail description, including your future career goal.
    Best,
    ضرر نمیکنی اگر یه ایمیل بزنی با این محتوا که من به شدت به کارتون علاقمندم ولی با یه اختلاف کمی شرایط بورس اتباع خارجی را ندارم و آیا شما برای من راه حلی دارید چون نمیخوام این فرصت را از دست بدم

کی ایمیل زدن را شروع کردی؟
    میشه یه کمی در مورد رزومت بگی؟

اکی...ممنون از راهنماییتون خیلی زیاد....البته دیروز یکی دیگه از اساتید اون دانشگاه ایمیل زد و ابراز تمایل کرد.فعلا روی این جدید کار میکنم.
    حدود یک ماهی هست ایمیل میزنم...حدودا به 20 تا زدم.سه تاشون ج دادن.یکیشون همین بالایی.یکیشون هم گفت فاند ندارم.یکی هم دیروز ج داد که مثبت بود و پرسیده بود جدی هستی یا نه و گفته بودم منم دنبال دانشچوهای بین المللی هستم.(Are you serious? I am also looking for a good international student to work with.)
    رزومم هم ارشد صنعتی اصفهان با معدل فیکس 16 و کارشناسی امیرکبیر با معدل 12.35...چند تا مقاله کنفرانسی و دوتا ژورنال غیر ISI. دو تا کتاب و سابقه تدریس دانشگاه و سابقه کار بانکی و 5 سال هم هست شرکت نفت ......نمره زبان هم ندارم!

Junior Member

میشه بگید چجور ایمیل اساتید رو پیدا کردین؟

خیلی راحت!اسم دانشگاهی که مدنظرتونه+رشتتون رو گوگل کنید لینک دانشکده مدنظرتون رو میده...اونجا هم که ایمیل اساتید با research area هاشون هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samehsan2000 نمایش پست ها
    خیلی راحت!اسم دانشگاهی که مدنظرتونه+رشتتون رو گوگل کنید لینک دانشکده مدنظرتون رو میده...اونجا هم که ایمیل اساتید با research area هاشون هست
    من فقط ایمیل خود دانشگاهشونو میلینم اصلا لیست اساتید وایمیلاشون نمیاد میشه بیشتر توضیح بدید من تو گوگل که میزنم سایتو میاره اما ایمیل اساتید تو سایتشون نیست

رشته و دانشگاه مدنظرتون رو بگید لطفا

Junior Member

رشته it برا ارشد دانشگاه هایی مثل یونسی اما هر دانشگاهی که رتبه خوب ویا متوسط باشه تو خود سئول خوبه

نقل قول نوشته اصلی توسط Kimnahal نمایش پست ها
    رشته it برا ارشد دانشگاه هایی مثل یونسی اما هر دانشگاهی که رتبه خوب ویا متوسط باشه تو خود سئول خوبه
    این لینک اطلاعات اساتید برق و کامپیوتر دانشگاه SNU :

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

من واسه مهندسی برق لیست استادای زیر رو پیدا کردم//گفتم شاید یکی بهش نیاز داشته باشه

دانشگاه ملی سئول (snu) http://ece.snu.ac.kr/en/faculty/professor

kaist https://www.ee.kaist.ac.kr/eng/peopl...01&mem_kname=0

Yonsei http://ee.yonsei.ac.kr/en/sub2_1.html

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)