صفحه 43 از 54 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 540

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من دارم برای پذیرش از SNU اقدام می کنم. کسی از دوستان اینجا پذیرش از این دانشگاه گرفتن؟
    کار خیلی واجبی دارم. تو دفترچه جدیدشون گفتن باید مدرکی دال بر این که تمام تحصیلاتت خارج از کره بوده ارائه کنی. کسی می دونه این چه مدرکیه؟ مثلا کل ریزنمرات رو باید براشون ترجمه کنم؟
    سوال دیگم اینه که برای گرفتن بورسیه از دانشگاه سئول چطور باید اقدام کرد؟ من ایمیل زدم و هنوز جوابم رو ندادن و واقعا کارم فوریه.
    من برای ارشد اقدام می کنم و رزومم خوبه. فقط راستش نمی دونم چطور مطرح کنم که کمک هزینه بهم بدن.
    ممنون می شم راهنماییم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mazyar123 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی کارشناسی سخت افزار کامپیوتر در دانشگاه قزوین هستم . همونطوری که میدونید دانشگاه ما یکی از دانشگاه های پیشرو توی رباتیک توی ایرانه. من معدلم ۱۲ هست اما در حال کار کردن توی آزمایشگاه رباتیک دانشگاه هستم . میخوام بدونم تا یکسال آینده که میخوام اپلای کنم کره . اگه بتونم ایلتس با نمره خوب و سرتیفیکیت چندتا مسابقه بین المللی و مقاله و پروژه ی خیلی خوب رو ردیف کنم . آیا شانس پذیرش گرفتن از دانشگاه های خوبه کره رو تو رشته رباتیک دارم یا خیر ؟؟؟
    دوست عزیز من یکی خبر نداشتم راجع به پیشرو بودن دانشگاهتون...
    هیچکس با هیچ رزومه ای بدون شانس نیست. بستگی به نظر استاد داره، یهو یکی از یه چیزی توی رزومتون خوشش میاد. اما کلاً اساتید تمایل کمتری برای جذب دانشجوی فوق لیسانس، نسبت به دکتری دارند (با فاند منظورم هست).
    فعلاً کاری که از دستتون برمیاد این هست که تا میتونین سعی کنین نمرات درسیتون رو جبران کنید، زبانتون رو قوی کنید و در صورت امکان با روشهای دیگه (مثل مقاله) رزومتون رو قوی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ath67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دارم برای پذیرش از SNU اقدام می کنم. کسی از دوستان اینجا پذیرش از این دانشگاه گرفتن؟
    کار خیلی واجبی دارم. تو دفترچه جدیدشون گفتن باید مدرکی دال بر این که تمام تحصیلاتت خارج از کره بوده ارائه کنی. کسی می دونه این چه مدرکیه؟ مثلا کل ریزنمرات رو باید براشون ترجمه کنم؟
    سوال دیگم اینه که برای گرفتن بورسیه از دانشگاه سئول چطور باید اقدام کرد؟ من ایمیل زدم و هنوز جوابم رو ندادن و واقعا کارم فوریه.
    من برای ارشد اقدام می کنم و رزومم خوبه. فقط راستش نمی دونم چطور مطرح کنم که کمک هزینه بهم بدن.
    ممنون می شم راهنماییم کنید.
    کجای دفترچه گفته باید مدرک خارج بودن تحصیلات رو ارائه بدید؟؟؟ من همچین چیزی ندیدم! زمان اپلای که باید ریز نمرات رو ترجمه کنید، این که مسلم هست! بعلاوه، مدرکتون هم باید تایید و ترجمه بشه.
    فسمت بورسیه سایت دانشگاه رو نگاه کنید. هفت هشت مدل بورسیه هست که میتونید اقدام کنید. هر کدوم هم شرایط و ددلاین خودشون رو دارن.
    بورسیه مطرح کردنی نیست باید جداگانه اپلای کنید براش. اما توی رشته های مهندسی خیلی وقتها استاد حاضر میشه شهریه و هزینتون رو تقبل کنه... باید با استادی که باهاش در ارتباط هستید در میون بذارید.

Junior Member

سلام دوستان من معدلم ۱۴ و خرده ای هست البته ریزنمراتم خوبه نسبتا. رشتم هم زبان و ادبیات فرانسه, شانسی دارم برای دانشگاه ملی سعول یا یک دانشگاه معتبر در سعول؟ شانس پذیرش با بورس چطور؟ حداقل شهریه دانشگاه حذف بشه برام... اصلا این رشته شامل هیچ بورسیه ای میشه ازونجایی که تحقیقاتی نیست؟
    اگر ترجمه کتاب تاثیری داره میتونم کتابی که برای پایان نامم ترجمه میکنم رو چاپ کنم, میتونم اسم یه هیأت علمی هم مشترکا با اسم خودم بزنم که ارزش کتابم بره بالا. توصیه نامه های خوبی هم میتونم بگیرم هرتعداد که لازم باشه.خواهش میکنم بگید شانسی دارم یا نه
    یه سوال دیگه اینکه اگه برای مستر بدون بورس اقدام کنم شانسم چطوره, هزینه ها پای خودم باشه شانسم چطور هست؟

Junior Member

سلام دوستان
    این رزومه من
    دو تا لیسانس کامپیوتر - تا الان معدل کل 16.80 - معدل این ترم 17 شاگرد اول یا دوم میشم- همه نمراتم بالای 15 است اکثرا 19 و 18 ولی یک 10 و یک 14 دارم - دانشگاه آزاد
    زبان الان تموم نشده - مدرک زبان ندارم
    ثبت اختراع دارم
    2 مدال طلا و 1 برنز و چهار دیپلم افتخار جهانی اختراعات دارم
    حکم 4 ورزش رزمی جودو . کیک بوکس. دفاع شخصی. هاپکیدو. و حکم مشاور ورزش رزمی، حکم هوش برتر استان از نظر رزمی دارم
    نقاشی کشوری و استانی مقام و لوح دارم
    دوست دارم کره جنوبی درس بخونم
    خیلی دوست دارم دانشگاه ملی کره بخونم
    نظرتون در مورد رزومه من چیه؟
    چطوری باید اقدام کنم؟
    از طریق استاد چطور میشه اقدام کرد؟
    برای کارشناسی ارشد میخوام
    رشته کامپیوتر یا مکاترونیک یا رباتیک یا هوش مصنوعی
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط asal222 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این رزومه من
    دو تا لیسانس کامپیوتر - تا الان معدل کل 16.80 - معدل این ترم 17 شاگرد اول یا دوم میشم- همه نمراتم بالای 15 است اکثرا 19 و 18 ولی یک 10 و یک 14 دارم - دانشگاه آزاد
    زبان الان تموم نشده - مدرک زبان ندارم
    ثبت اختراع دارم
    2 مدال طلا و 1 برنز و چهار دیپلم افتخار جهانی اختراعات دارم
    حکم 4 ورزش رزمی جودو . کیک بوکس. دفاع شخصی. هاپکیدو. و حکم مشاور ورزش رزمی، حکم هوش برتر استان از نظر رزمی دارم
    نقاشی کشوری و استانی مقام و لوح دارم
    دوست دارم کره جنوبی درس بخونم
    خیلی دوست دارم دانشگاه ملی کره بخونم
    نظرتون در مورد رزومه من چیه؟
    چطوری باید اقدام کنم؟
    از طریق استاد چطور میشه اقدام کرد؟
    برای کارشناسی ارشد میخوام
    رشته کامپیوتر یا مکاترونیک یا رباتیک یا هوش مصنوعی
    با تشکر
    شما شانستون خوبه. فقط به شدت نیازمند مدرک زبان هستید!
    دانشگاه های کره همونطور که در این فروم هم بارها نوشته شده، استاد محور هستند. باید با اساتید مورد علاقتون مکاتبه کنید. اگه مدرک زبان داشتید میگفتم که همین حالا اپلای کنید و بعد با اساتید مکاتبه کنید، اما مدرک زبان ندارید و ترم بهار 2017 رو از دست میدید...
    از الان دنبال مدرک زبانتون باشید، و از حوالی نوامبر به بعد میتونید با اساتید مکاتبه کنید (به شرطی که به دنبال پذیرش برای ترم پاییز سال آینده هستید و مدرک زبانتون هم اوایل 2017 آماده میشه).

Junior Member

سلام دوستان.
    یکی از اساتید دانشگاه Hanyang جواب نسبتا مثبتی به ایمیلم داده. چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید تا بتونم یه تصمیم درست بگیرم:

این جمله ای که گفته، تلویحا به این اشاره کرده که فاند داره، درسته؟ (میدونم که گفته اگه فاند داشته باشه، یه دانشجوی دیگه میگیره) یا نه الکی دل خوش نکنم؟ I hope to take one more foreign students to my lab next year if I have enough funds.

ایشون تو ایمیلش گفته که 2019 بازنشسته میشه، و در صورتی میتونه دانشجو دکتری بگیره که کارش تا 5 سال دیگه تمدید بشه که این موضوع هنوز قطعی نیست براش. بعد از توضیح این موضوع این جمله رو هم گفته:
    I may take any PhD students under some other professor’s name for the time being… این الان یعنی میگه میتونم دانشجو بگیرم اما به اسم یه استاد دیگه؟! این یعنی اگر منو بپذیره تو لابراتور خودش هستم یا یه استاد دیگه؟! بنظرتون بپرسم اینو ازش؟

مورد دیگه اینکه از من پرسیده از 2014 که ارشدمو گرفتم تا الان ایا شغلی داشتم؟، خب من سرکار نرفتم چون 2015 مقالمو آماده کردم و چاپ شد و 2016 هم درگیر امتحان تافلم بودم و نمرشو گرفتم. حالا بنظرتون همینا رو بهش بگم؟
    مورد بعدی هم اینکه ازم خواسته ریزنمراتمو واسش بفرستم. این الان منظورش این هست که مدارکمو براش آپلود کنم و با ایمیل بفرستم درسته؟ منظورش که پست کردن نیست، هست؟! چون ددلاین برای این دانشگاه 23 سپتامبره و من وقت چندانی ندارم. بنظرتون همزمان برای خود دانشگاه هم اپلای کنم؟

و در آخر نظرتون راجع به این دانشگاه چیه؟ رنکینگ خوبی داره اما کلا دوستانی که کره درس میخونن، خوشحال میشم نظرتونو در موردش بگید.
    سپاس.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Eli87 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یکی از اساتید دانشگاه Hanyang جواب نسبتا مثبتی به ایمیلم داده. چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید تا بتونم یه تصمیم درست بگیرم:

این جمله ای که گفته، تلویحا به این اشاره کرده که فاند داره، درسته؟ (میدونم که گفته اگه فاند داشته باشه، یه دانشجوی دیگه میگیره) یا نه الکی دل خوش نکنم؟ I hope to take one more foreign students to my lab next year if I have enough funds.

ایشون تو ایمیلش گفته که 2019 بازنشسته میشه، و در صورتی میتونه دانشجو دکتری بگیره که کارش تا 5 سال دیگه تمدید بشه که این موضوع هنوز قطعی نیست براش. بعد از توضیح این موضوع این جمله رو هم گفته:
    I may take any PhD students under some other professor’s name for the time being… این الان یعنی میگه میتونم دانشجو بگیرم اما به اسم یه استاد دیگه؟! این یعنی اگر منو بپذیره تو لابراتور خودش هستم یا یه استاد دیگه؟! بنظرتون بپرسم اینو ازش؟

مورد دیگه اینکه از من پرسیده از 2014 که ارشدمو گرفتم تا الان ایا شغلی داشتم؟، خب من سرکار نرفتم چون 2015 مقالمو آماده کردم و چاپ شد و 2016 هم درگیر امتحان تافلم بودم و نمرشو گرفتم. حالا بنظرتون همینا رو بهش بگم؟
    مورد بعدی هم اینکه ازم خواسته ریزنمراتمو واسش بفرستم. این الان منظورش این هست که مدارکمو براش آپلود کنم و با ایمیل بفرستم درسته؟ منظورش که پست کردن نیست، هست؟! چون ددلاین برای این دانشگاه 23 سپتامبره و من وقت چندانی ندارم. بنظرتون همزمان برای خود دانشگاه هم اپلای کنم؟

و در آخر نظرتون راجع به این دانشگاه چیه؟ رنکینگ خوبی داره اما کلا دوستانی که کره درس میخونن، خوشحال میشم نظرتونو در موردش بگید.
    سپاس.

موارد بالا حل شد )) فقط الان میخوام بدونم کسی اطلاعاتی از دانشگاه Hanyang داره؟ جایگاهش از بین همه ی دانشگاههای خوب کره چطوره؟ و اینکه کجای سئوله؟ منظورم نوع محله و مکانی هست که توش قرار گرفته. اینا رو میپرسم چون من هنوزم فرصت اینو دارم که به اساتید دانشگاههای بهتری مثل Yonsei و Korea uni ایمیل بزنم و شانس خودمو امتحان کنم، البته من به تعدادی از اساتید 4 دانشگاه اول کره (از جمله همین دانشگاه هانینانگ) این مدت ایمیل زدم، اما تنها جواب نسبتا مثبتی که گرفتم از طرف همین استاد و همین دانشگاهی هست که گفتم. حالا میخوام ببینم اگر از این استاد 100% پذیرش با فاند رو گرفتم، آیا بازم به ایمیل زدن به دانشگاههای بهتر مثل یانسی ادامه بدم؟ یا نه، همین دانشگاه ارزششو داره؟ امیدوارم تونسته باشم منظورمو واضح بگم.
    سپاس.

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Eli87 نمایش پست ها
    موارد بالا حل شد )) فقط الان میخوام بدونم کسی اطلاعاتی از دانشگاه Hanyang داره؟ جایگاهش از بین همه ی دانشگاههای خوب کره چطوره؟ و اینکه کجای سئوله؟ منظورم نوع محله و مکانی هست که توش قرار گرفته. اینا رو میپرسم چون من هنوزم فرصت اینو دارم که به اساتید دانشگاههای بهتری مثل Yonsei و Korea uni ایمیل بزنم و شانس خودمو امتحان کنم، البته من به تعدادی از اساتید 4 دانشگاه اول کره (از جمله همین دانشگاه هانینانگ) این مدت ایمیل زدم، اما تنها جواب نسبتا مثبتی که گرفتم از طرف همین استاد و همین دانشگاهی هست که گفتم. حالا میخوام ببینم اگر از این استاد 100% پذیرش با فاند رو گرفتم، آیا بازم به ایمیل زدن به دانشگاههای بهتر مثل یانسی ادامه بدم؟ یا نه، همین دانشگاه ارزششو داره؟ امیدوارم تونسته باشم منظورمو واضح بگم.
    سپاس.
    بنظر من شانستون رو امتحان کنید، یا میگن نه یا هم یه فرصت بهتر براتون پیش میاد

Junior Member

دوستان سلام. واس کره این نکته رو خدمتتون عرض کنم که اساتید فاند دارند و اگر از رزومتون خوششون بیاد خودشون بهتون ایمیل میزنن که سریع تر اقدام کن. من از دو نفر جواب گرفتم و منتظرم ببینم که جواب بقیه کشورها چی هستش. اگر جواب مناسب نگرفتم میرم کره.

سلام دوستان.من ترم آخر رشته معماری هستم . فقط پایان نامم مونده که اونم تا دی ماه تحویل میدم.دو تا مقاله isi هم دارم معدلمم تا اینجا 16.85 هستش که با پایان نامم ممکنه بیشترم بشه.زبان انگلیسی متوسط ولی مدرکی ندارم.به نظرتون شانسی برای بورس دولتی دارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)