صفحه 44 از 54 نخستنخست ... 3435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 540

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

در مورد برق و بخصوص بیو الکتریک kaist و یا snu کسی اطلاعی داره؟ کورس ها انگلیسی زبانن؟
    من با تافل ۱۰۵( دوباره اقدام میکنم و احتمالا بیشتر میشه) و معدل ۱۵.۷( سال اخر ۱۶.۳۱ یا ۳.۴۵ از ۴) و پروژه ی ساخت خوب و ریکام های خوب چقدر شانس برای ارشد با فاند دارم ازین دانشگاه ها؟
    دانشگاه لیسانسم خواجه نصیر بوده .

نقل قول نوشته اصلی توسط AvD نمایش پست ها
    در مورد برق و بخصوص بیو الکتریک kaist و یا snu کسی اطلاعی داره؟ کورس ها انگلیسی زبانن؟
    من با تافل ۱۰۵( دوباره اقدام میکنم و احتمالا بیشتر میشه) و معدل ۱۵.۷( سال اخر ۱۶.۳۱ یا ۳.۴۵ از ۴) و پروژه ی ساخت خوب و ریکام های خوب چقدر شانس برای ارشد با فاند دارم ازین دانشگاه ها؟
    دانشگاه لیسانسم خواجه نصیر بوده .
    اس‌ان‌یو نصف درسهای دوره تکمیلی انگلیسی‌ان. کایست شنیدم همه اینگلیسی‌ان.
    زبانتون به اندازه کافی خوب هست، از سرشونم زیاده. معدل و غیره هم خوبه فقط استادی که فاند داشته باشه باید پیدا کنید و ایمیل بزنید و ...

Junior Member

خیلی متشکرم از پاسختون ... چون رنک کایست خیلی بالاست تو برق فکر کردم شاید خیلی سخت گیر باشن ... بماند ک میل رو هم جواب نمیدن

Junior Member

سلام میشه شانس منو برای دکترا تو رشته کامپیوتر با بورس بگید:
    کاردانی و کارشناسی از دانشکده شهید شمسی پور با معدل ۱۵.۷۵ و ۱۷.۲۶
    کارشناسی ارشد از دانشگاه staffordshire انگلیس در مالزی با معدل 15.50
    ۳ تا مقاله ieee نفر آخر و ۲-۳ تا مقاله غیر isi به صورت تکی
    ۲ سال سابقه کار مرتبط و برای مقطعی هم در پروژه سامسونگ در مالزی همکاری داشتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Korea University, Biofluid

نقل قول نوشته اصلی توسط k_mp نمایش پست ها
    سلام میشه شانس منو برای دکترا تو رشته کامپیوتر با بورس بگید:
    کاردانی و کارشناسی از دانشکده شهید شمسی پور با معدل ۱۵.۷۵ و ۱۷.۲۶
    کارشناسی ارشد از دانشگاه staffordshire انگلیس در مالزی با معدل 15.50
    ۳ تا مقاله ieee نفر آخر و ۲-۳ تا مقاله غیر isi به صورت تکی
    ۲ سال سابقه کار مرتبط و برای مقطعی هم در پروژه سامسونگ در مالزی همکاری داشتم.
    برای اس ان یو میتونین پذیرش بگیرین .... یا پیشنهاد میدم برای skku اپلای کنین بعدشم برین سامسونگ.

سلام دوستان
    من سال اخر کارشناسی ناپیوسته معماری هستم. معدل کاردانیم 19 و کارشناسی تا الان 18 هستش. ایلتس ٧دارم و در حال تالیف مقاله هستم. میخوام برای ارشد گرایش انرژی بخونم. چقدر شانس گرفتن فاند دارم و از کدام دانشگاه ها؟
    ممنون

Junior Member

لطفا دانشگاه های ضعیف را هم معرفی کنید

Junior Member

سلام
    ممنون میشم اگه با یکی از دانشجوهای حاضر در کره لینک بشم، من الان در سئول هستم و نیاز دارم بعضی اطلاعات در مورد تحصیل در کره داشته باشم

Junior Member

سلام دوستان

من به یک استاد تو دانشگاه Ulsan National Institute of Science and Technology ایمیل دادم و اون هم ظاهرا از رزومه ام خوشش اومد بهم گفت اپلای کن واسه ترم بعد و من رو در جریان وضعیتت قرار بده. میشه لطف کنید نحوه ی اپلای واسه PhD را توضیح بدید ؟!
    استاده در ایمیلش این هم گفته یعنی استاد در پروسه پذیرش هیچ دخالتی نداره ؟

If you are accepted, do please let me know. (Please note that I have no involvement in the process of evaluation.)

ممنون از پاسختون

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

کسی هست واسه ارشد به استادا ایمیل زده باشه و جواب مثبت گرفته باشه؟ هم از جهت فاند و هم از جهت پذیرش
    من هرچی ایمیل میزنم یا فاند ندارن یا هم اصلا جواب نمیدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)