صفحه 46 از 54 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 540

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی

دانشگاه لیسانس-رشته-معدل:سراسری بناب-عمران-15.93
    دانشگاه فوق لیسانس-رشته-معدل:شهیدمدنی آذربایجان-ژئوتکنیک-15.8
    نمره تافل:89
    مقاله:3مقاله ISI.
    درخواست پذیرش برای مقطع:PHD
    میزان فاند مورد انتظار:
    فول فاند
    میشه راهنماییم کنید که در دانشگاه های عالی تا متوسط کره امکان تحصیل با فاند کامل رو دارم؟
    و اینکه فول فاند کره جنوبی سالانه چقدر هستش برای دانشجوی دکترا

Junior Member

سلام
    لیسانس مهندسی صنایع-برنامه ریزی و تحلیل سیستم از دانشگاه غیرانتفاعی علوم و فنون با معدل16.51
    فوق لیسانس MBAاز دانشگاه غیرانتفاعی روزبهان با معدل 17.73
    مدرک زبان بین المللی ندارم اما هیچ مشکلی تو زبان ندارم.(1ماه دیگه امتحان تافل دارم)
    مقاله کنفرانسی داخلی دارم
    5 سال سابقه مرتبط با رشتم دارم تو تاپ ترین شرکت لبنی ایران.
    میخواستم بدونم احتمال اخذ پذیرش با فان در رشته صنایع یا مدیریت در مقطع دکترا واسم وجود داره؟

سلام به همگی
    دوستان بنده فارغ التحصیل کارشناسی ارشد باغبانی هستم البته از دانشگاه آزاد و معدل 16... و تخصص مدیریت و اجرای فضای سبز دارم.. کلی دوره بین المللی و دوتا مقاله ISI و چندین پوستر هم در زمینه های مختلف گیاهی و فضای سبز دارم، همچنین آیلتس 6.5 هستم.
    سوال اصلیم اینه که به نظرتون اگه برم کره جنوبی و دوباره ارشد بخونم بهتره یا دکترا رو امتحان کنم؟؟؟
    کسی اینجا از رشته فضای سبز در کره جنوبی خبر داره؟

با سلام
    من به تازگی برای ترم آینده از استادی در دانشگاه ملی پوسان برای مقطع دکترا، فاند دریافت کردم. کل پروسه موافقت ایشون 48 ساعت طول کشید. فاندی که گفتن به علاوه شهریه برا سال اول ماهی 700 هزار وون، سال دوم ماهی 800 هزار وون و سال سوم ماهی 1 میلیون هست. آیا این فاند کافیه؟ کسی اینجا هست که الان بوسان باشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

سلام ممنون میشم اگر رزومه منو برای ادامه تحصیل در مقطح ارشد ارزیابی کنین

1.کارشناسی فناوری اطلاعات دانشگاه دولتی جهرم معدل 15.80 (مدت دوره 5ساله شد بخاطر اینکه از دانشگاه زاهدان انتقالی گرفتم ، دانشگاه اونجا ترم بهمن بود ولی جهرم ترم مهر )
    2.تافل امتحان ندادم ولی 100 هدفمه و حتما میگیرم
    3. دوتا مقاله در زمینه پردازش متن که به عنوان طرح پژوهشی با دانشگاه قرارداد بستیم و پیانامه ام مهم همینه
    4. ثبت اختراع نرم افزاری در راستای مورد 3 چون قرارداد با دانشگاه بوده
    5.ی مقاله دیتاست برای پردازش تصویر
    6.همکاری با مرکز آپای دانشگاه جهرم و انجام پروژه تشخیص تصاویر خاص پیاده سازی با دیپ لرنینگ (این پروژه برای سازمان فناوری زیر نظر وزارت خونه به احتمال زیاد قراردادش بسته بشه نمونه پایلوت ساختم)
    7. مسلط به برنامه نویسی اندروید (چندتا پروژه هم انجام دادم نمیدونم اثری داره یا ن شایدبشه سابقه ی کار حساب کرد از سال 94 )
    8. الان هم دارم دیپ لرنینگ یاد میگیرم با ابزار تنسرفلو
    9.مقام 6 در مسابقه مهارت سنجی دانشگاه شریف فن آورد در زمینه برنامه نویسی موبایل
    10.سابقه سه ترم ta درس برنامه نویسی پیشرفته جاوا هم دارم

ممنون میشم اگر دوستان نظرشونو اعلام کنند هم در مورد پذیرش و هم در مورد کمک هزینه تحصیلی و اگر رزومه کافی نیست برا کجا اقدام کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Telemark university;systems and control

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز و گرامی
    من و همسرم از دانشگاه Kyunghee در شهر suwon پذیرش دکتری در رشته محیط زیست داشتیم و بورسی که استاد برام تعیین کرده بود 800000 وون در ماه به علاوه شهریه دانشگاه بود که متاسفانه بعد از گرفتن ویزای کشور کره و سپری کردن حدود یک ماه در آنجا چاره ای جز بازگشت برامون نذاشتن و مجبور به برگشت شدیم. در زیر مسائل و مشکلات رو براتون می نویسم:
    1- بانک های کره ای از باز کردن حساب و دادن ویزا کارت و مستر کارت به ایرانی ها خودداری می کنند و به همین خاطر استاد نمی تونست حقوق من رو برام واریز کنه و به خاطر همین مشکل من به بانک های hana و shinhan و woori و چند بانک کوچیک دیگه رفتم و همشون از باز کردن حساب برای من به دلیل ملیتم سرباز زدند و مجبور بودم فقط با وجه نقد اموراتم رو بگذرونم که به دلیل مکانیزه بودن سیستم های کشور کره این مسئله خیلی زندگی رو براتون دشوار می کنه و گاهی مجبور به پرداخت چندبرابر وجه نقد هستید در مقایسه با پرداخت با کارت بانکی
    2- استاد از طریق دو دانشجوی ایرانی دیگه که داشت با من ارتباط برقرار کرده بود و اون ها هم کلی اطلاعات اشتباه در مورد کشور کره و دانشگاه مربوطه به من داده بودند و خیلی اونجا رو مدرن و پیشرفته برای من ترسیم کرده بودند در حالی که آزمایشگاهی که من قرار بود درش کار کنم یک اتاق 4 در 4 بود که 12 نفر باید درش می شستند و از صبح ساعت 10 صبح تا 8 شب مجبور به کار کردن در آنجا بودیم و در همین حین باید 36 واحد درسی هم بگذرونید و عملا زندگی خاص دیگه ای نمی تونید داشته باشید به جز اینکه مثل یک روبات از روز اول مقاله بنویسید و در همین حین کلی واحد و تکلیف و غیره رو پاس کنید وگرنه اخراج خواهید شد.
    3- بر عکس دانشگاه های آمریکایی و اروپایی که دکتری یا course based و یا research base هست، دانشگاه های کره مخلوطی از این دو هستند که این فشار کار را دوچندان می کنه روتون و در مقایسه با پولی که بهتون می دن اصلا ارزشش رو نداره
    4- تقریبا خارج از دانشگاه هیچ کس انگلیسی نمی دونه و حتی گاهی در داخل دانشگاه هم به مشکل می خورید.تمامی اطلاعات به زبان کره ای هست و حتی کامپیوترهای دانشگاه هم همینطور و برای گرفتن یک پرینت ساده ممکن هست با حدس و اشاره حدود نیم ساعت زمانتون از دست بره.
    5- مردم بسیار عبوس و بد اخلاقی هستند و اصلا برای خارجی ها احترام قائل نیستند و دوست شدن باهاشون و ارتباط برقرار کردن باهاشون غیر ممکن است
    6- هوا در تابستان بسیار گرم و شرجی و با رطوبت بالای 90 درصد است و زمستان های بسیار سرد و وحشتناکی دارد
    7- کیفیت دانشگاه ها و اساتید و حتی دانشجویان کره ای بسیار بسیار پایین تر از دانشگاه های اروپاییو و آمریکایی است به طوری که گاهی اصلا ایده ها و خلاقیت های شما رو نادیده می گیرند و نمی فهمند و فقط همون روشی که خودشون می گند رو شما باید ادامه بدهید
    در هر صورت اینها تجربیات تلخ ما بود که هزینه بسیاری روی دستمون گذاشت و تصمیم به بازگشت گرفتیم. به نظرم شرایط اصلا به گونه ای نبود که بتونیم 4 سال در اونجا زندگی و تحصیل کنیم و زندگیمون در معرض خطر بود.

Junior Member

سلام،ببخشيد ميخواستم بدونم تازه فارغ التحصيل شده باشم ميتونم با مدرك موقت براي پذيرش اقدام كنم؟؟؟يا با استاد صحبت كنم براي پذيرش؟؟؟

دانشگاه کاردانی : دولتی شهید محمد منتظری مشهد
    معدل کاردانی : 15.72
    رشته تحصیلی در مقطع کاردانی : مهندسی مکانیک-تاسیسات حرارتی و برودتی
    دانشگاه کارشناسی : دولتی شهید محمد منتظری مشهد
    معدل کارشناسی : 16.51
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی : مهندسی مکانیک-تاسیسات حرارتی و برودتی
    مدرک کارشناسی ارشد(دارم یا ندارم) :ندارم
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی مکانیک-تاسیسات حرارتی و برودتی
    تعداد مقالات :0
    تعداد توصیه نامه : یکی از اساتید دانشگاه هست که دکترا انرژی خورشیدی داره بهم میده توصیه نامه
    سابقه کار : طراحی و محاسبات برای مهمانسرای سپاه و به صورت آزاد کار میکنم
    سابقه دریافت بورس :خیر
    تالیف و یا ترجمه کتاب :خیر
    نمره زبان :دارم آیلتس و gmat میگیرم.
    میزان فاند مورد نظر : هر نوع فاند
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید : آلمان و کانادا و دانشگاه های دیگر باشه مورد نداره
    نکته دیگه ای اگه هست :
    میخوام بدونم اگه میشه با همین شرایط برم . واسه ارشد نخونم و برم سربازی واسه سرباز معلمی و در اونجا زبانو ادامه بدم تامدارک تکمیل شه .
    ممنون

Junior Member

سلام به دوستان می خواستم ببینم با این وضعیت امکان پذیرش دارم (فول فاند) برای دکترا؟
    کارشناسی IT از دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا با معدل 16.20
    ارشد IT از دانشگاه غیرانتفاعی سجاد با معدل 19
    1 مقاله ISI و 1کنفرانس داخلی
    ielts:7

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranD نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز و گرامی
    من و همسرم از دانشگاه Kyunghee در شهر suwon پذیرش دکتری در رشته محیط زیست داشتیم و بورسی که استاد برام تعیین کرده بود 800000 وون در ماه به علاوه شهریه دانشگاه بود که متاسفانه بعد از گرفتن ویزای کشور کره و سپری کردن حدود یک ماه در آنجا چاره ای جز بازگشت برامون نذاشتن و مجبور به برگشت شدیم. در زیر مسائل و مشکلات رو براتون می نویسم:
    1- بانک های کره ای از باز کردن حساب و دادن ویزا کارت و مستر کارت به ایرانی ها خودداری می کنند و به همین خاطر استاد نمی تونست حقوق من رو برام واریز کنه و به خاطر همین مشکل من به بانک های hana و shinhan و woori و چند بانک کوچیک دیگه رفتم و همشون از باز کردن حساب برای من به دلیل ملیتم سرباز زدند و مجبور بودم فقط با وجه نقد اموراتم رو بگذرونم که به دلیل مکانیزه بودن سیستم های کشور کره این مسئله خیلی زندگی رو براتون دشوار می کنه و گاهی مجبور به پرداخت چندبرابر وجه نقد هستید در مقایسه با پرداخت با کارت بانکی
    2- استاد از طریق دو دانشجوی ایرانی دیگه که داشت با من ارتباط برقرار کرده بود و اون ها هم کلی اطلاعات اشتباه در مورد کشور کره و دانشگاه مربوطه به من داده بودند و خیلی اونجا رو مدرن و پیشرفته برای من ترسیم کرده بودند در حالی که آزمایشگاهی که من قرار بود درش کار کنم یک اتاق 4 در 4 بود که 12 نفر باید درش می شستند و از صبح ساعت 10 صبح تا 8 شب مجبور به کار کردن در آنجا بودیم و در همین حین باید 36 واحد درسی هم بگذرونید و عملا زندگی خاص دیگه ای نمی تونید داشته باشید به جز اینکه مثل یک روبات از روز اول مقاله بنویسید و در همین حین کلی واحد و تکلیف و غیره رو پاس کنید وگرنه اخراج خواهید شد.
    3- بر عکس دانشگاه های آمریکایی و اروپایی که دکتری یا course based و یا research base هست، دانشگاه های کره مخلوطی از این دو هستند که این فشار کار را دوچندان می کنه روتون و در مقایسه با پولی که بهتون می دن اصلا ارزشش رو نداره
    4- تقریبا خارج از دانشگاه هیچ کس انگلیسی نمی دونه و حتی گاهی در داخل دانشگاه هم به مشکل می خورید.تمامی اطلاعات به زبان کره ای هست و حتی کامپیوترهای دانشگاه هم همینطور و برای گرفتن یک پرینت ساده ممکن هست با حدس و اشاره حدود نیم ساعت زمانتون از دست بره.
    5- مردم بسیار عبوس و بد اخلاقی هستند و اصلا برای خارجی ها احترام قائل نیستند و دوست شدن باهاشون و ارتباط برقرار کردن باهاشون غیر ممکن است
    6- هوا در تابستان بسیار گرم و شرجی و با رطوبت بالای 90 درصد است و زمستان های بسیار سرد و وحشتناکی دارد
    7- کیفیت دانشگاه ها و اساتید و حتی دانشجویان کره ای بسیار بسیار پایین تر از دانشگاه های اروپاییو و آمریکایی است به طوری که گاهی اصلا ایده ها و خلاقیت های شما رو نادیده می گیرند و نمی فهمند و فقط همون روشی که خودشون می گند رو شما باید ادامه بدهید
    در هر صورت اینها تجربیات تلخ ما بود که هزینه بسیاری روی دستمون گذاشت و تصمیم به بازگشت گرفتیم. به نظرم شرایط اصلا به گونه ای نبود که بتونیم 4 سال در اونجا زندگی و تحصیل کنیم و زندگیمون در معرض خطر بود.
    سلام.
    متاسفم برای تجربه ی بدی که داشتید. چون تجربه ای مشابه داشتم درک میکنم.
    آیا بعد از این موضوع موفق شدید کشور دیگه ای پذیرش و بورس بگیرید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)