صفحه 47 از 54 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 540

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط watsoon72 نمایش پست ها
    سلام به دوستان می خواستم ببینم با این وضعیت امکان پذیرش دارم (فول فاند) برای دکترا؟
    کارشناسی IT از دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا با معدل 16.20
    ارشد IT از دانشگاه غیرانتفاعی سجاد با معدل 19
    1 مقاله ISI و 1کنفرانس داخلی
    ielts:7

سلام دوست عزیز
    اگر بحث دانشگاه معروف نبودنتون رو در نظر نگیریم، از لحاظ رشته، معدل، داشتن مقاله و نمره ی ایلتس نسبتا مناسب، بله شما شانس گرفتن فول فاند دارید. بهتره شانستون رو با ایمیل زدن به اساتید مختلف امتحان کنید. و اینکه به چند دانشگاه معروف کره اکتفا نکنید و دانشگاههای مختلف اقدام کنید.

موفق و شاد باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_erf نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم اگر رزومه منو برای ادامه تحصیل در مقطح ارشد ارزیابی کنین

1.کارشناسی فناوری اطلاعات دانشگاه دولتی جهرم معدل 15.80 (مدت دوره 5ساله شد بخاطر اینکه از دانشگاه زاهدان انتقالی گرفتم ، دانشگاه اونجا ترم بهمن بود ولی جهرم ترم مهر )
    2.تافل امتحان ندادم ولی 100 هدفمه و حتما میگیرم
    3. دوتا مقاله در زمینه پردازش متن که به عنوان طرح پژوهشی با دانشگاه قرارداد بستیم و پیانامه ام مهم همینه
    4. ثبت اختراع نرم افزاری در راستای مورد 3 چون قرارداد با دانشگاه بوده
    5.ی مقاله دیتاست برای پردازش تصویر
    6.همکاری با مرکز آپای دانشگاه جهرم و انجام پروژه تشخیص تصاویر خاص پیاده سازی با دیپ لرنینگ (این پروژه برای سازمان فناوری زیر نظر وزارت خونه به احتمال زیاد قراردادش بسته بشه نمونه پایلوت ساختم)
    7. مسلط به برنامه نویسی اندروید (چندتا پروژه هم انجام دادم نمیدونم اثری داره یا ن شایدبشه سابقه ی کار حساب کرد از سال 94 )
    8. الان هم دارم دیپ لرنینگ یاد میگیرم با ابزار تنسرفلو
    9.مقام 6 در مسابقه مهارت سنجی دانشگاه شریف فن آورد در زمینه برنامه نویسی موبایل
    10.سابقه سه ترم ta درس برنامه نویسی پیشرفته جاوا هم دارم

ممنون میشم اگر دوستان نظرشونو اعلام کنند هم در مورد پذیرش و هم در مورد کمک هزینه تحصیلی و اگر رزومه کافی نیست برا کجا اقدام کنم
    سلام.
    بنظرم شما رزومه ی خوبی دارید به شرطی که سریعتر نمره ی زبان رو اوکی کنید. برای ارشد معمولا کمتر فاند هست اما شانستون رو با ایمیل زدن به اساتید امتحان کنید. بعضا بورس های خوبی دارند و اگه خوششون بیاد از رزومتون همه جوره ساپورت میکنند. فقط هم به کره اکتفا نکنید، کشورهای دیگه هم در نظر بگیرید شانستون بالاتر میره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hiukontaj73 نمایش پست ها
    دانشگاه کاردانی : دولتی شهید محمد منتظری مشهد
    معدل کاردانی : 15.72
    رشته تحصیلی در مقطع کاردانی : مهندسی مکانیک-تاسیسات حرارتی و برودتی
    دانشگاه کارشناسی : دولتی شهید محمد منتظری مشهد
    معدل کارشناسی : 16.51
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی : مهندسی مکانیک-تاسیسات حرارتی و برودتی
    مدرک کارشناسی ارشد(دارم یا ندارم) :ندارم
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی مکانیک-تاسیسات حرارتی و برودتی
    تعداد مقالات :0
    تعداد توصیه نامه : یکی از اساتید دانشگاه هست که دکترا انرژی خورشیدی داره بهم میده توصیه نامه
    سابقه کار : طراحی و محاسبات برای مهمانسرای سپاه و به صورت آزاد کار میکنم
    سابقه دریافت بورس :خیر
    تالیف و یا ترجمه کتاب :خیر
    نمره زبان :دارم آیلتس و gmat میگیرم.
    میزان فاند مورد نظر : هر نوع فاند
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید : آلمان و کانادا و دانشگاه های دیگر باشه مورد نداره
    نکته دیگه ای اگه هست :
    میخوام بدونم اگه میشه با همین شرایط برم . واسه ارشد نخونم و برم سربازی واسه سرباز معلمی و در اونجا زبانو ادامه بدم تامدارک تکمیل شه .
    ممنون
    سلام.
    بورس و فاند برای دکتری خیلی بیشتر هست تا ارشد تو همه ی کشورها. اما در کل با نمره ی زبان خوب حتما شما هم شانس دارید. اما اگر ارشد رو هم بخونید و با مقاله و نمره زبان بالا اقدام کنید برای دکتری قطعا شانستون خیلی بالاتر میره. با این حال مدارکتون رو اماده کنید و شروع به ایمیل زدن به اساتید کنید برای کشورهای مختلف. اگه موفق نشدید حتما ارشد رو بخونید و بعد برای دکتری اقدام کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Elogy_h نمایش پست ها
    سلام،ببخشيد ميخواستم بدونم تازه فارغ التحصيل شده باشم ميتونم با مدرك موقت براي پذيرش اقدام كنم؟؟؟يا با استاد صحبت كنم براي پذيرش؟؟؟
    سلام.
    برای صحبت های اولیه با اساتید نیازی به نمره ی زبان و مدارک اماده و رسمی نیست. شما رزومه تهیه کنید و شروع به ایمیل زدن کنید. استادی اگه خوشش بیاد و بخواد شما رو بپذیره، باهاتون راه میاد تا اصل مدارک رو اماده کنید و پست کنید تو زمان مقررش.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad8845d نمایش پست ها
    با سلام
    من به تازگی برای ترم آینده از استادی در دانشگاه ملی پوسان برای مقطع دکترا، فاند دریافت کردم. کل پروسه موافقت ایشون 48 ساعت طول کشید. فاندی که گفتن به علاوه شهریه برا سال اول ماهی 700 هزار وون، سال دوم ماهی 800 هزار وون و سال سوم ماهی 1 میلیون هست. آیا این فاند کافیه؟ کسی اینجا هست که الان بوسان باشه؟
    سلام.
    تبریک میگم برای پذیرشتون. برای بوسان بله این فاند برای یه زندگی "دانشجویی" عادی کفایت میکنه.

Senior Member kran آواتار ها

سلام دوستان،

با یه استاد توی Yonsei مکاتبه داشتم بعد از ارسال جند ایمیل و فرستادن SoP، کلی ابراز خوشحالی و تمایل کرد. از کلماتImpressive، I'm also interested in your از این حرفها زد.
    سوالم حقیقتن اینه، معمولا تو این دانشگاه چقدر فاند میدن؟ نمیدونم درست متوجه شدم یا نه آخه تو سایتشون خوندم بهترین فاندشون شامل اینها میشه tuition waive, entrance fee dorm fee waive و ماهی 400000. آیا واقعا این سقف اسکلورشیپ توی این دانشگاه برای PhD است؟
    مگه با این مبلغ میشه زندگی دانشجویی یک نفره کرد؟
    در کل رزومم از کره خیلی بالاتره ولی هدفم جای دیگه است به همین خاطر نمیخام تو طول درسم مشکل مالی داشته باشم چون جاهای دیگه هستند.

ممنون میشم کمک کنید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

سلام دوستان
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید که با این رزومه شانسی برای دانشگاه های کره رنک زیر 150 را دارم. البته با فاند و مقطع دکتری
    کارشناسی : مهندسی نرم افزار/ دانشگاه آزاد/ 15/58
    ارشد: MBA گرایش منابع انسانی / دانشگاه سراسری سمنان/ 17/58
    نمره زبان : آیلتس 7 (ماه دیگه مجددا امتحان میدم و امید دارم که برسونم به 7.5)
    مقاله: دوتا ژورنال خارجی (یکی رنک A, دومی رنک C)، دوتا ژورنال داخلی، 5 کنفرانس بین المللی
    یک مقاله هم به زودی تو رنک A سابمیت میشه.
    برای مقطع دکتری همون منابع انسانی میخام اپلای کنم.
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    سلام دوستان،

با یه استاد توی Yonsei مکاتبه داشتم بعد از ارسال جند ایمیل و فرستادن SoP، کلی ابراز خوشحالی و تمایل کرد. از کلماتImpressive، I'm also interested in your از این حرفها زد.
    سوالم حقیقتن اینه، معمولا تو این دانشگاه چقدر فاند میدن؟ نمیدونم درست متوجه شدم یا نه آخه تو سایتشون خوندم بهترین فاندشون شامل اینها میشه tuition waive, entrance fee dorm fee waive و ماهی 400000. آیا واقعا این سقف اسکلورشیپ توی این دانشگاه برای PhD است؟
    مگه با این مبلغ میشه زندگی دانشجویی یک نفره کرد؟
    در کل رزومم از کره خیلی بالاتره ولی هدفم جای دیگه است به همین خاطر نمیخام تو طول درسم مشکل مالی داشته باشم چون جاهای دیگه هستند.

ممنون میشم کمک کنید.

سلام دوست عزیز
    ببینید فاند یه بحثه و اسکالرشیپ دانشگاه یه بحث دیگه. فاند از طرف استاد به شما پرداخت میشه برای هزینه ی زندگی و شهریه تون از طریق اقدام برای اسکالرشیپ های دانشگاه پرداخت میشه که معمولا اساتید وقتی قبول کنند شما رو، در مورد اسکالرشیپ هم راهنماییتون میکنند. اگر این استاد قطعی گفت که میخواد شما رو بپذیره محترمانه درمورد میزان فاند بپرسید و تصمیم گیری کنید. فاند دکتری بسته به استاد د آزمایشگاه در کره از 500.000 وون شروع میشه تا حدود 1200 و حتی گاهی 1500 دلار در ماه! کاملا بستگی به استادتون داره و اینکه بعضا اگر خوب کار کنید و خوب مقاله بدید میزان فاند رو هم افزایش میدن.
    و نکته ی دیگه اینکه یانسی از بهترینای کره است، پس اگه قصدتون کره هست قطعا شانس خوبیه از دستش ندید.
    ویرایش توسط Eli87 : February 3rd, 2018 در ساعت 08:35 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Th_maghsoodi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید که با این رزومه شانسی برای دانشگاه های کره رنک زیر 150 را دارم. البته با فاند و مقطع دکتری
    کارشناسی : مهندسی نرم افزار/ دانشگاه آزاد/ 15/58
    ارشد: MBA گرایش منابع انسانی / دانشگاه سراسری سمنان/ 17/58
    نمره زبان : آیلتس 7 (ماه دیگه مجددا امتحان میدم و امید دارم که برسونم به 7.5)
    مقاله: دوتا ژورنال خارجی (یکی رنک A, دومی رنک C)، دوتا ژورنال داخلی، 5 کنفرانس بین المللی
    یک مقاله هم به زودی تو رنک A سابمیت میشه.
    برای مقطع دکتری همون منابع انسانی میخام اپلای کنم.
    ممنونم

سلام دوست عزیز
    دانشگاههای کره رنک جهانی زیر 150 فقط Seoul National University رو داریم که دانشگاه اول هست تو کره و خب قاعدتا فقط رزومه های خیلی عالی رو میپذیره.
    و اینم در نظر داشته باشید اساتید تو کره و کلا تو اکثر کشورها برای علوم انسانی سخت دانشجو اونم با فاند میپذیرن. و اینکه کره برای رشته های فنی مهندسی و علوم پایه خیلی بهتره تا علوم انسانی. من خودم شخصا ندیدم کسی رو تو کره که برای علوم انسانی فاند و بورس شده باشه. ترجیحا دانشگاههای اروپا رو مدنظر بگیرید قطعا بهتره.
    با اینحال چون رزومه ی خوبی دارید حتما شانستون رو با ایمبل زدن به اساتید امتحان کنید و یه رنج گسترده از کشورا رو در نظر بگیرید.

موفق باشید.

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Eli87 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ببینید فاند یه بحثه و اسکالرشیپ دانشگاه یه بحث دیگه. فاند از طرف استاد به شما پرداخت میشه برای هزینه ی زندگی و شهریه تون از طریق اقدام برای اسکالرشیپ های دانشگاه پرداخت میشه که معمولا اساتید وقتی قبول کنند شما رو، در مورد اسکالرشیپ هم راهنماییتون میکنند. اگر این استاد قطعی گفت که میخواد شما رو بپذیره محترمانه درمورد میزان فاند بپرسید و تصمیم گیری کنید. فاند دکتری بسته به استاد د آزمایشگاه در کره از 500.000 وون شروع میشه تا حدود 1200 و حتی گاهی 1500 دلار در ماه! کاملا بستگی به استادتون داره و اینکه بعضا اگر خوب کار کنید و خوب مقاله بدید میزان فاند رو هم افزایش میدن.
    و نکته ی دیگه اینکه یانسی از بهترینای کره است، پس اگه قصدتون کره هست قطعا شانس خوبیه از دستش ندید.
    ممنون از جوابتون.
    آیا با فرض نداشتن هزینه غذا، خوابگاه و شهریه، 400000 وون میتونه مبلغ خوبی باشه یا نه؟
    البته با استاد هم راجب به فاند بیشتر صحبت کردم ولی ظاهرا آخر هفته است و ایمیل چک نکرده و جواب نداده هنوز. با این فرض اگر بتونم 200000 دیگه رو از استاد بگیرم چی؟
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)