صفحه 52 از 54 نخستنخست ... 242434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 540

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

Senior Member kran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

سلام
    دوستان کسی برای باز کردن حساب معمولی توی بانکهای کره (مثل Woory bank) به مشکل خورده؟
    آیا احتمال این هست که حساب برام باز نککند؟ در این حالت باید چیکار کرد؟

ممنون.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

سلام
    دوستان ایرانی که دارن تو کره درس میخونن مشکل حساب بانکی شون حل شده؟

Junior Member

دوستان برای راهنمایی این ادرس تلگرام انجمن دانشجوان کره ی جنوبی هست . مشکلات بانکی نیز اونجا مطرح شده

چشم‌انداز گروه؛ ایجاد یک جامعه‌ی علمي-ایرانی یکپارچه‌ و پویا در کره جنوبي است. اصول:- براي كمك به ديگر اعضا از هيچ تلاشي دريغ نميكنيم.- آدرس كانال رايزن علمي ايران در كره جنوبيhttps://t.me/isc_sk آدرس سایت: www.isask.org

سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز، لطفا بفرمایید شانس پذیرش در کره جنوبی رو دارم؟ ممنون از وقتی که قائل هستید.
    1- مهندسی عمران – دانشگاه صنعتی شاهرود – معدل 14

2- مهندسی عمران(سازه های هیدرولیکی) - دانشگاه صنعتی شاهرود-معدل 17.11
    3- نمرۀ زبان (آیلتس) :6.5
    4- نمرۀ GRE ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) یک عد
    د ISI، دو تا مقاله داخلی ایرانی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: دکترای مهندسی عمران منابع آب
    8- کارمند رسمی وزارت نیرو-5 سال سابقه کاری با بیمه
    9- میزان فاند مورد انتظار: متناسب با گذر زندگی معمولی در مقصد!ترجیها کامل
    10-سن:31

سلام دوستان.

ارشد مهندسی کامپیوتر: معدل 16.5 دانشگاه آراد

لیسانس مهندسی کامپیوتر معدل 13.5 دانشگاه آزاد

آیلس 6

مقاله :0

GRE: ندارم.

5سال سابقه کار بازرگانی خارجی

از کدوم دانشگاه میتونم فاند بگیرم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Zanjan state University , English Language And literature

سلام
    1- دانشگاه سراسری زنجان رشته ی ادبیات انگلیسی مقطع کارشناسی معدل 18.30
    2- نمره ی آیلتس 7.5
    3- در حال نوشتن مقاله
    4- یک کتاب ترجمه شده و چاپ شده توسط نشر مایا
    5- مدرک تی تی سی و دو سال سابقه تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه جهاد دانشگاهی
    6- علاقه مند به پذیرش در رشته ی خودم و یا گرایش های دیگر زبان انگلیسی
    8- دو توصیه نامه از اساتید

آیا بنده شانس گرفتن فاند کامل رو در مقطع کارشناسی ارشد و در یکی از دانشگاه های این کشور دارم؟ اگر دارم میشه چنتا از دانشگاه هارو معرفی کنید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pegahih نمایش پست ها
    سلام
    1- دانشگاه سراسری زنجان رشته ی ادبیات انگلیسی مقطع کارشناسی معدل 18.30
    2- نمره ی آیلتس 7.5
    3- در حال نوشتن مقاله
    4- یک کتاب ترجمه شده و چاپ شده توسط نشر مایا
    5- مدرک تی تی سی و دو سال سابقه تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه جهاد دانشگاهی
    6- علاقه مند به پذیرش در رشته ی خودم و یا گرایش های دیگر زبان انگلیسی
    8- دو توصیه نامه از اساتید

آیا بنده شانس گرفتن فاند کامل رو در مقطع کارشناسی ارشد و در یکی از دانشگاه های این کشور دارم؟ اگر دارم میشه چنتا از دانشگاه هارو معرفی کنید؟
    سلام دوست عزیز

تو کشور کره دو نوع بورس هست که شما میتونید براشون اقدام کنید برای ارشد. یکی بورس دولت کره که 3 یا 4 نفر در سال میگیره از ایران. یکی هم اسکالرشیپ های خود دانشگاهها. شما رزومه ی خوبی دارید اما اینکه تو کره زبان انگلیسی بخونید یکم سخته. بهرحال توصیه ام به شما اینه که لیست 20 دانشگاه اول کره رو از گوگل دربیارید به وب سایتشون سر بزنید و تو قسمت اسکالرشیپ ببینید ایا برای رشته ی شما هم بورس دارند یا نه، اگر داشتند تو قسمت ادمیشن گایدلاین اون بورس رو پیدا کنید و بر اساس مدارک و شرایطی که گفته اگر به شما میخوره اقدام کنید.
    این برای همه ی رشته های انسانی و زبان صادقه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alimontazeri نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز، لطفا بفرمایید شانس پذیرش در کره جنوبی رو دارم؟ ممنون از وقتی که قائل هستید.
    1- مهندسی عمران – دانشگاه صنعتی شاهرود – معدل 14

2- مهندسی عمران(سازه های هیدرولیکی) - دانشگاه صنعتی شاهرود-معدل 17.11
    3- نمرۀ زبان (آیلتس) :6.5
    4- نمرۀ GRE ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) یک عد
    د ISI، دو تا مقاله داخلی ایرانی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: دکترای مهندسی عمران منابع آب
    8- کارمند رسمی وزارت نیرو-5 سال سابقه کاری با بیمه
    9- میزان فاند مورد انتظار: متناسب با گذر زندگی معمولی در مقصد!ترجیها کامل
    10-سن:31
    سلام دوست عزیز،
    شما رزومه ی خوبی دارید و شانس گرفتن فاند کامل از اساتید رو دارید. به نظرم که شروع به پیدا کردن اساتید تو دانشگاهای کره بکنید و شروع به ایمیل زدن بکنید. بعضی دانشگاهها تا اپریل هم دلاینشون وقت داره. پس زودتر شروع کنید.

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimoh1367 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

ارشد مهندسی کامپیوتر: معدل 16.5 دانشگاه آراد

لیسانس مهندسی کامپیوتر معدل 13.5 دانشگاه آزاد

آیلس 6

مقاله :0

GRE: ندارم.

5سال سابقه کار بازرگانی خارجی

از کدوم دانشگاه میتونم فاند بگیرم ؟
    سلام دوست عزیز

مقاله مهمه اقلا یکی داشته باشید مخصوصا اینکه معدل فوقتون کمه. اگه بتونید یکم رزومه ی قویتری بسازید شانس دارید. و اگر نتونستید رزومه رو بهتر کنید بهرحال شروع به مکاتبه با اساتید بکنید. بورس های دانشگاههای کره هم تو وبسایت هاشون چک کنید.

موفق باشید.

Junior Member Keiv4n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering - NTHU

سلام. من قصد دارم برای دوره ارشد از یکی از دانشگاه های خوب کره جنوبی پذیرش و فاند بگیرم. از اونجایی که KAIST و SNU خیلی رقابتی هستند کلاً بیخیال این دانشگاه ها شدم و رفتم سراغ دانشگاه Yonsei. دیدم اونجا هم برای مستر برق یه شرطی گذاشته که به ندرت من دیدم جایی هم چنین شرطی گذاشته باشه که باید در دوره لیسانس ما حداقل یدونه ثبت اختراع و یا حداقل یدونه مقاله سابمیت کرده باشیم که متاسفانه من این شرایط رو ندارم. تقریباً اولین جایی هست که واسه ارشد همچین چیزی رو دیدم که میخوان.
    برای دانشگاه POSTECH هم توی Requirementهاش این موضوع رو نوشته:

All documents must be the original versions issued by the institution, bearing the institution’s official seal and signed by the head of the institution. All official academic records must be issued in the original language, accompanied by English
    ی
    عنی اینا ریزنمره غیررسمی رو قبول نمیکنن؟ من روزانه خوندم و هنوز مدرکم رو آزاد نکردم و ترجیح میدم بعد از این که پذیرش نهایی رو گرفتم مدرکم رو آزاد کنم. چون بعید میدونم دانشگاه من قبول کنه که بدون خرید تعهد خدمت، روی ریزنمرات من مهر و موم بزنه. خیلی هم جالبه که اینجا هم فارسی رو میخواد هم انگلیسی رو. به نظر شما دانشگاه های کره ای واسه این مورد انعطاف نشون میدن؟ یا باید کلاً بیخیال اینجا شد؟ کسی تجربه ای نداشته در این مورد؟

بعدش هم به نظرتون با معدل 16 و خرده ای دانشگاه دولتی نسبتا خوب (توی THE رنکینگ 800 رو داره و جزء 250 تا دانشگاه برتر جوون دنیا هم هست تو Time) و GRE امیدی هست به دریافت پذیرش و فاند از POSTECH؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)