صفحه 6 از 54 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 540

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

ببخشید کسی اینجا میدونه برای دکترا مدیریت اگه بخوام درخواست بدم چه دانشگاه هایی بورسیه دارن و آیا Deadlineگذشته یا هنوز وقت دارم؟
    ممنون می شم کمکم کنید

سلام
    ببخشید من در قسمت اعلام نتایج پذیرش موردی رو دیدم که از دانشگاه ازاد مرو دشت بودن و معدل بالایی هم نداشتن فکر کنم 13 بود من هم تقریبا شرایط ایشون رو دارم من کارشناسی ادبیات انگلیسی از جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی اصفهان دانشگاه علم و فرهنگ دارم که معدلم 13 هست الان هم حدود 5 ساله که کارمند وزارت مسکن در بخش بین الملل و صدور خدمات فنی و مهندسی هستم البته من می خوام برای فوقم برای رشته های دیگری اقدام کنم آیا برایم این امکان خواهد بود که پذیرش بگیرم برای فوق در رشته هایی به غیر از ادبیات انگلیسی با فاند کامل مثل این دوست عزیز؟ یا با معدل دیلمم برای لیسانس اقدام کنم؟

اگر فکر میکنید میتونم میشه چند تا دانشگاه که شانس دارم را به من معرفی کنید تا با هاشون ارتباط بگیرم؟ ممنون

در ضمن دیپلم ریاضی فیزیک دارم با معدل 17

Junior Member

سلام
    من دانشجوی ارشد فیزیک هستم.معدل ارشدم 16.34و معدل کارشناسی م 17.70. .در حال گذراندن دوره ی زبان هستم و 2 تا کنفرانس داخلی و 2 تا خارجی شرکت کردم. به نظر شما کدام دانشگاه کره احتمال پذیرش ام بیشتره؟ البته از یکی ااز دانشگاه های کانادا موافقت اولیه رو گرفتم. ولی بین کره و کاندا شک دارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jainy نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ارشد فیزیک هستم.معدل ارشدم 16.34و معدل کارشناسی م 17.70. .در حال گذراندن دوره ی زبان هستم و 2 تا کنفرانس داخلی و 2 تا خارجی شرکت کردم. به نظر شما کدام دانشگاه کره احتمال پذیرش ام بیشتره؟ البته از یکی ااز دانشگاه های کانادا موافقت اولیه رو گرفتم. ولی بین کره و کاندا شک دارم.
    برای دکترا کانادا خیلی بهتره به علاوه اینگه بعد از پایان تحصیل، امکان اقامت هم براتون هست.

سلام
    ببخشید من چندتا سوال پرسیدم اما تا الان جوابی دریافت نکردم کسی نیست که شرایطی مثل من داشته بوده باشه و برای گرفتن پذیرش هم اقدام کرده باشه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط samane bahrami نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من در قسمت اعلام نتایج پذیرش موردی رو دیدم که از دانشگاه ازاد مرو دشت بودن و معدل بالایی هم نداشتن فکر کنم 13 بود من هم تقریبا شرایط ایشون رو دارم من کارشناسی ادبیات انگلیسی از جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی اصفهان دانشگاه علم و فرهنگ دارم که معدلم 13 هست الان هم حدود 5 ساله که کارمند وزارت مسکن در بخش بین الملل و صدور خدمات فنی و مهندسی هستم البته من می خوام برای فوقم برای رشته های دیگری اقدام کنم آیا برایم این امکان خواهد بود که پذیرش بگیرم برای فوق در رشته هایی به غیر از ادبیات انگلیسی با فاند کامل مثل این دوست عزیز؟ یا با معدل دیلمم برای لیسانس اقدام کنم؟
    دوست عزیز.
    اما اون دوستمون فاکتورهایی داشتند که معدلشون رو پوشش میداد!! تعداد مقالات کار شده بالایی داشتند. در ضمن بنده فکر نکنم با نمره زبان بالا و مقاله نتونید از کره جنوبی پذیرش نگرید!! بله با معدل دیپلم میشه اقدام کرد. اما امسال فرایند بورس برای لیسانس خیلی محدود بود و تعدادی از دوستان بدلیل اجحاف حق بسیاری از این مورد گلایه داشتند. به هر حال امیدوارم بتونید پذیرش با معیار های خودتان رو بگیرید.

Banned

سلام
    من دانشجوی ترم 8 کامپیوتر از دانشگاه خواجه نصیر هستم که تا یکی دو ماه دیگه فارق التحصیل میشم...!!! یکی از اساتید KAIST رزومه منو برای M.Sc. پسندیده ولی خیلی در مورد میزان salary که میتونه به من بده مطمئن نیست!!!!
    من قصد دارم برای spring 2014 اپلای کنم. و تصمیم دارم برای بورس KGPS هم اقدام کنم.... میخواستم از دوستان با تجربه در مورد زمان و نحوه اقدام راهنمایی بگیرم!!!!
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط matinking نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ترم 8 کامپیوتر از دانشگاه خواجه نصیر هستم که تا یکی دو ماه دیگه فارق التحصیل میشم...!!! یکی از اساتید KAIST رزومه منو برای M.Sc. پسندیده ولی خیلی در مورد میزان salary که میتونه به من بده مطمئن نیست!!!!
    من قصد دارم برای spring 2014 اپلای کنم. و تصمیم دارم برای بورس KGPS هم اقدام کنم.... میخواستم از دوستان با تجربه در مورد زمان و نحوه اقدام راهنمایی بگیرم!!!!
    ممنون
    مطمئن نیستم KGSP برای ترم بهار هم داشته باشه.برای ترم بهار باید از پاییز اپلای کنید.با استاد در تماس باش.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)