صفحه 7 از 54 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 540

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط samane bahrami نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من در قسمت اعلام نتایج پذیرش موردی رو دیدم که از دانشگاه ازاد مرو دشت بودن و معدل بالایی هم نداشتن فکر کنم 13 بود من هم تقریبا شرایط ایشون رو دارم من کارشناسی ادبیات انگلیسی از جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی اصفهان دانشگاه علم و فرهنگ دارم که معدلم 13 هست الان هم حدود 5 ساله که کارمند وزارت مسکن در بخش بین الملل و صدور خدمات فنی و مهندسی هستم البته من می خوام برای فوقم برای رشته های دیگری اقدام کنم آیا برایم این امکان خواهد بود که پذیرش بگیرم برای فوق در رشته هایی به غیر از ادبیات انگلیسی با فاند کامل مثل این دوست عزیز؟ یا با معدل دیلمم برای لیسانس اقدام کنم؟
    دانشگاه های کره معمولا استاد محور هست.اگر استادی شما رو بخواد با هر بک گروندی که باشی می تونی اقدام کنی...فقط و فقط با پیدا کردن استاد می تونی حتی اگه رزومه خوبی نداری بورس بگیری.

Banned

پیش فرض پاسخ : بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

سلام مدت زمان تحصیل در پزشکی از عمومی تا تخصص چند سال طول میکشه؟مثلا اگر کسی بخواد جراح قلب بشه باید چند سال را پشت سر بگذاره؟

Junior Member

باسلام.
    منم همین سوال رو داشتم که ایا شانسی برای تحصیل در مقطع دکترا در زمینه مدیریت هست و البته حتما همراه با بورس؟

Junior Member

سلام. من مدارکمو برای یکی از دانشگاههای کره فرستادم. الان ایمیل زدند و برای مصاحبه دپارتمان گفتند که یه تاریخی را معین می کنند. شما می دونید این مصاحبه چه جوریه؟ من با یکی از استادای آن دانشگاه صحبت کردم و موافقتشون رو برای پذیرش و فاند من دادند. در رابطه با جزئیات مصاحبه می خواستم بدونم. کسی تجربه ای داره؟

مرسی

Junior Member

سلام دوستان

می خواستم ببینم کسی آماره این دانشگاه رو داره؟ کیفیت، اعتبار و ...
    Korea University of Technology and Education

سپاسگذارم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmassah نمایش پست ها
    سلام دوستان

می خواستم ببینم کسی آماره این دانشگاه رو داره؟ کیفیت، اعتبار و ...
    Korea University of Technology and Education

سپاسگذارم
    دروود.
    من این دانشگاه رو از نزدیک دیدم، اسم قبلیش Korea Tech. می باشد که در سال 1991 تاسیس شده، کلاً رابطه بسیار خوبی با شرکت عظیم سامسونگ هم داره و تو سایتش که گفته در احتمال کار پیدا کردن دانشجویانش در جایگاه اول قرار داره، در زمینه مهندسی کامپیوتر و برق و IT خوبه البته بیشتر حوزه فعالیتش هم دور این رشته ها میگرده. اما رنکینگ خارج از کشور و در ایران هنوز نامشخصه!!! البته مطمئن هستم که چون تازه فعالیتش رو اغاز کرده ممکنه وزارت علوم تاییدش نکنه اما باز هم شاید با برخی شروط قبول کنند. به هر حال ممکنه اگر فاند در اونجا محیا بشه از خیلی جهات دیگر موارد رو فاکتور گرفت.

Junior Member

یه سوال دارم من معدلم 12 رشته کارشناسی معماری از دانشگاه مازندران... ایلتس 6 داشتم که دورش تموم شد... تابستون پارسال... شانس پذیرش دارم تو ارشد؟ سابقه ی کار با بیمه ندارم...

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز، فکر نکنم حداقل دانشگاههای که در لیست وزارت علوم هستند بتونی ازشون پذیرش بگیری، مگر اینکه دانشگاه خصوصی که تنها به فکر پوله و محدودیت معدل نداره بتونی پذیرش بگیری که بیشترشون هم در سئول متمرکز هستند که با هزینه زندگی در سئول اصلاً مقرون به صرفه و منطقی نیست. برای کشورهای دیگر مثل: چین، مالزی، هندوستان، تایلند و......... اقدام کنید.

سلام دوستان
    من واسه دکتری از یه استاد در Kyung Hee University اکی گرفتم.
    معدل کارشناسیم 14.2 هستش و ارشدم 16.2
    2-3 تا هم ISI دارم.شانس گرفتن بورسم چقدره؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من واسه دکتری از یه استاد در Kyung Hee University اکی گرفتم.
    معدل کارشناسیم 14.2 هستش و ارشدم 16.2
    2-3 تا هم ISI دارم.شانس گرفتن بورسم چقدره؟
    اینکه استاد از رزومت خوشش اومده و تا حدودی اوکی رو داده 60%-70% راه رو رفتی فقط باید مطمئن بشی هزینه سئول با اون مقدار فاندی که استاد میده چطوره؟!!! ارزش داره یا نه!
    دانشگاهت خصوصی است پس به طبع باید هزینه فاند بالایی بهت نده مگر اینکه نمره زبان و مقالات چشمگیری داشته باشی. به هر حال ارتباط با استاد رو تکرار کن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)