صفحه 8 از 54 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 540

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

دوست عزیز ممنون واسه راهنماییت.دو تا سوال داشتم
    اول اینکه منظورت از نمره زبان بالا چه نمره ای هستش
    و دوم اینکه ر کل این دانشگاه از نظر سطح علمی در چه حدیه؟ ارزشش داره؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_m نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون واسه راهنماییت.دو تا سوال داشتم
    اول اینکه منظورت از نمره زبان بالا چه نمره ای هستش
    و دوم اینکه ر کل این دانشگاه از نظر سطح علمی در چه حدیه؟ ارزشش داره؟
    نمره زبان منظورم ایلتس بالای 6 می باشد. و در خصوص این دانشگاه من در رنکینگ ازش چیزی ندیدم. اما در کل برای اون باید از دانشگاه سوال کنید. در کل تنها یکی از دانشگاههای مطرح خصوصی دانشگاه Younsei می باشد.

Junior Member

سلام . کره برا رشته هایی مثل علوم ازمایشگاه و کلا خدماتی چقدر امکانات میده؟منظورم بازار کار و ادامه تحصیل و اینهاست.
    چون کشور صنعتی هست احتمالا به مهندسی ها خیلی بها میده .

Junior Member

ســــــــــــلام و خسته نباشید ...!
    من میخوام برای فاند اقدام کره ی جنوبی کنم
    معدل لیسانسم 17از دانشگاه فتی مهندسی تهران جنوب ولی معدل فوق دیپلمم پایینه! برای ایلس هم دارم میخونم الان میتونم 6 بگیرم ولی میخوام بالاتر بگیر ! زبان کره ایی هم ترم 2 هستم دوره های ازاد دانشگاه تهران!
    روی یک مقاله ی isi هم دارم کار میکنم
    میخوام ببینم چطوری من میتونم فاند بگیرم برای ارشد ! آیا با این رزومه میشه یا خیر؟
    چه دانشگاهایی امکان داره !! لطفا منو راهنمایی کنید چون بدون فاند نمیتونم چیکار باید بکنم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrn99z نمایش پست ها
    ســــــــــــلام و خسته نباشید ...!
    من میخوام برای فاند اقدام کره ی جنوبی کنم
    معدل لیسانسم 17از دانشگاه فتی مهندسی تهران جنوب ولی معدل فوق دیپلمم پایینه! برای ایلس هم دارم میخونم الان میتونم 6 بگیرم ولی میخوام بالاتر بگیر ! زبان کره ایی هم ترم 2 هستم دوره های ازاد دانشگاه تهران!
    روی یک مقاله ی isi هم دارم کار میکنم
    میخوام ببینم چطوری من میتونم فاند بگیرم برای ارشد ! آیا با این رزومه میشه یا خیر؟
    چه دانشگاهایی امکان داره !! لطفا منو راهنمایی کنید چون بدون فاند نمیتونم چیکار باید بکنم ؟
    معدل شما برای مناسبه و آخرین مقطع تحصیلی مهم تر از بقیه است. البته، بستگی داره معدل فوق دیپلم شما چقدر پایین باشه(رشته هم مهمه). البته ناگفته نماند که من دقیقا نمی دونم وضعیت پذیرش برای دانشجویان دانشگاه آزاد در کره چطور است

در مورد زبان انگلیسی باید بگم، هر چی نمره بالا تربرای پذیرش بهتره . زبان کره ای هم خیلی در پذیرش شما تاثیر نداره مگر این که 7 یا 8 ترم کره ای دانشگاه تهران رو تموم کرده باشید و آزمون "تاپیک" هم سطح 4 یا 5 قبول شده باشید. ولی بازهم می گم که بستگی به رشته داره. الان اکثر رشته ها به زبان انگلیسی اند و زبان کره ای خوب با عث دریافت بورس از دولت کره می شه.

داشتن مقاله تاثیر بسیاربسیار خوبی در پذیرش داره. باید سعی کنید که قبل از پذیرش مقاله تکمیل و در یک جایی قبول شده باشه.

برای گرفتن فاند هم می شه با استادی مربوط به رشته ی خودتون تماس بگیرید(ممکنه لازم باشه به چند تا استاد ایمیل بزنید) و اون ها با دادن پروژه به شما معمولا هزینه های شما رو تامین می کنند. راه دوم هم بورس دولت کره است. ولی به هر حال یک مقدار بستگی به رشته ی شما داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m523 نمایش پست ها
    معدل شما برای مناسبه و آخرین مقطع تحصیلی مهم تر از بقیه است. البته، بستگی داره معدل فوق دیپلم شما چقدر پایین باشه(رشته هم مهمه). البته ناگفته نماند که من دقیقا نمی دونم وضعیت پذیرش برای دانشجویان دانشگاه آزاد در کره چطور است

در مورد زبان انگلیسی باید بگم، هر چی نمره بالا تربرای پذیرش بهتره . زبان کره ای هم خیلی در پذیرش شما تاثیر نداره مگر این که 7 یا 8 ترم کره ای دانشگاه تهران رو تموم کرده باشید و آزمون "تاپیک" هم سطح 4 یا 5 قبول شده باشید. ولی بازهم می گم که بستگی به رشته داره. الان اکثر رشته ها به زبان انگلیسی اند و زبان کره ای خوب با عث دریافت بورس از دولت کره می شه.

داشتن مقاله تاثیر بسیاربسیار خوبی در پذیرش داره. باید سعی کنید که قبل از پذیرش مقاله تکمیل و در یک جایی قبول شده باشه.

برای گرفتن فاند هم می شه با استادی مربوط به رشته ی خودتون تماس بگیرید(ممکنه لازم باشه به چند تا استاد ایمیل بزنید) و اون ها با دادن پروژه به شما معمولا هزینه های شما رو تامین می کنند. راه دوم هم بورس دولت کره است. ولی به هر حال یک مقدار بستگی به رشته ی شما داره.

منونم از پاسختون من رشتم معماری !! نمیدونم کدوم دانشگاه خوب هست و بهتر فاند میدن تو این خیلی موندم
    چون اولین باره دارم اقدام میکنم برای رفتن !!
    و همینطور نمیدونم چطوری باید با استادا در ارتباط باشم .. من هرکاری کردم ایمیل استادای معمارو تو دانشگاهی که میخواستم پیدا نکردم .. میشه بگین چطوری میشه پیدا کرد؟

Junior Member

منونم از پاسختون من رشتم معماری !! نمیدونم کدوم دانشگاه خوب هست و بهتر فاند میدن تو این خیلی موندم
    چون اولین باره دارم اقدام میکنم برای رفتن !!
    و همینطور نمیدونم چطوری باید با استادا در ارتباط باشم .. من هرکاری کردم ایمیل استادای معمارو تو دانشگاهی که میخواستم پیدا نکردم .. میشه بگین چطوری میشه پیدا کرد؟
    راستش من کسانی رو که دیدم و تجربه ی خودم رشته ی معماری نبوده ولی طبق لینک http://www.graduatearchitecture.com/...chools_en.html دانشگاه The Kyung Hee University که در سئول هم هست ، جزو 10 دانشگاه برتر آسیا در حوزه معماریه . از لحاظ فاند گرفتن ، دانشگاه هایی که رتبه ی بهتری دارند معمولا فاند بهتر می دن (نه همیشه) . جزئیات این مسائل رو باید از سایت خود دانشگاه بخونید. با وضعیت فعلی شما هم شاید بهترین گزینه ی دریافت فاند همون گرفتن پروژه از یک استاد کره ای باشه. البته، بعضی موسسات هر در کره فاند هایی رو برای دانشجویان می دن که باز هم در خود سایت دانشگاه مربوطه نوشته(من دقیقا موسسات مربوط به رشته ی معماری رو نمی دونم). نکته ای که در پست قبلی نگفتم این بود که برای گرفتن بورسیه دولت کره، اگر زبان کره ای شما کامل نباشه، باید یک سال در کره (پیش از شروع مقطع تحصیلی بعدی) زبان کره ای بخونید و این کار رو بعضی استادا اتلاف وقت می دونند.
    [/COLOR]اصولا ایمیل استاد ها در لیست اساتید هر دانشکده وجود داره. اگر استاد homepage داشته باشه، در اون جا هم ایمیل خودشو می نویسه . اگر homepage نداشت ، نشون می ده یا دانشگاه کلا رتبه ی جالبی نداره یا استاد خیلی حوصله ی این کارا رو نداره که در هر دو صورت مناسب برای پذیرش نیست.

سلام به دوستان عزیز. من لیسانس عمران دانشگاه سمنان هستم با معدل ۱۳.۵ و ارشد رو دانشگاه University Putra Malaysia بودم با معدل ۳.۵۸ که حدود ۱۸ می‌شه. عرضم به حضورتون که ۱۰ تا کنفرانس خارج از ایران دارم و ۲ تا ISI . مدرک زبانم TOFLE بوده که از اعتبار ساقط شده اما نامه‌ای دارم از دانشگاهم و توش ذکر شده که در ۲ ساله ارشد Medium Instruction ....انگلیسی‌ بوده به نظرتون اولاً پذیرشو فاند میگیرم یا نه و اینکه از نظر زبان بهم گیر میدان یا نه؟ ممنون میشم از دوستانی که سوار بر اطلاعات هستند کمکی‌ کنند،با تشکر

Junior Member

سلام میخواستم بدونم باید به استادایی که درس میدن باید کیل بزنیم بگیم که شرایطمون چیه و قصد بورسیه داریم ، یا باید به دپارتمنت اونا میل بزنیم کدومشون الان یکی از استاد به من جواب داده که باید به اونا میل بزنین من کاره ایی نیستم

Junior Member

سلام میخواستم بدونم باید به استادایی که درس میدن باید کیل بزنیم بگیم که شرایطمون چیه و قصد بورسیه داریم ، یا باید به دپارتمنت اونا میل بزنیم کدومشون الان یکی از استاد به من جواب داده که باید به اونا میل بزنین من کاره ایی نیستم
    توضیحات رو در یک پیام خصوصی که برای شما ارسال کرده ام، به صورت دقیق تر نوشتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)