نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: منابع مطالعاتی آموزش زبان کره ای و مسائل مرتبط

Senior Member nima_AA آواتار ها

پیش فرض منابع مطالعاتی آموزش زبان کره ای و مسائل مرتبط

معرفی چند وبلاگ و منابع مرتبط با زبان کره ای :

ویرایش توسط FanTasTic : December 13th, 2012 در ساعت 04:47 PM دلیل: بروزرسانی
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان کره ای و منابع مرتبط

دوره My Korean 1 & 2 توسط دپارتمان زبان کره ای دانشگاه موناش استرالیا تهیه شده و شامل دو کتاب (فایل پی دی اف) و فایل های صوتی هست. این کتاب با بودجه اعطایی دولت کره جنوبی و برای گسترش آموزش زبان کره ای تهیه شده و کپی رایت نداره و قانونا و بصورت مجانی از سایت این دانشگاه قابل دانلود هست .تمرکز کتاب بر روی مکالمات روزمره و کاربردی هست و مطابق با زبان کره ای محاوره ای و روزمره که در حال حاضر در کره رواج داره تهیه شده و منبع به روز و بسیار با کیفیتی هست. بنا به مقدمه مولف، نگارش این دوره بصورتی بوده که برای مطالعه مستقل (بدون کلاس و معلم) هم مفید باشه. استفاده از این دوره رو به همه دوستانی که به یادگیری زبان کره ای علاقه دارند توصیه می کنم.

http://www.arts.monash.edu.au/korean/klec/textbooks.php

موفق و شاد باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : منابع مطالعاتی آموزش زبان کره ای و مسائل مرتبط

سلام

آیا جایی برای آموزش زبان کره ای به صورت حضوری از مبتدی که کاملا حرفه ای باشه سراغ دارید؟ لطفا اگر کسی اطلاعی داره معرفی کنه
    ممنون

Junior Member

فرناز جان اگه تهران هستی دانشکده زبانهای خارجی دانشگاه تهران آموزش زبان کره ای داره
    به علاوه ی چند تا از آموزشگاه های زبان میدون انقلاب که البته باید باهاشون تماس بگیری و بپرسی که استاد دارن یا نه ! چون به صورت خصوصی کلاسهای زبان کره ای برگزار میکنن
    یه راه دیگه شم که معتبرترینشه اینه که بری به مدرسه ی کره ای ها که تو دهکده سئوله تهرانه و ازونجایی که میدونم تا ماه دیگه مصاحبه شونه !

با سلام میشه لطفا شماره تلفن و یا ادرسی از این مدرسه کره ای ها را در اختیار من قرار دهید؟

سلام ... من سوالتون رو دیر دیدم ... اگه هنوز دنبالش هستین ... زبان های خارجی دانشگاه تهران .... خیابان کارگر شمالی قبل از نصرت ... کره ای رو خیلی کامل و حرفه ای آموزش میدن .

Junior Member

سلام من مشهد زندگی میکنم .. میشه به منم آموزشگاهی رو که حرفه ای آموزش بدن معرفی کنید ؟

Junior Member

سلام . دانشگاه های ایران هم رشته زبان کره ای تدریس میشه به طور اختصاصی یا باید حتما باید آموزشگاه های آزاد ثبت نام کنم ؟ من مشهد زندگی میکنم . آدرس آموزشگاه آزاد در مشهدم میخوام .
    ممنونم

Junior Member

سلام. کسی درمورده کلاسای زبان کره ایه سفارت کره اطلاعاتی داره؟ ممنون میشم پاسخ بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط niloo902 نمایش پست ها
    سلام. کسی درمورده کلاسای زبان کره ایه سفارت کره اطلاعاتی داره؟ ممنون میشم پاسخ بدین
    سلام
    والله در تماس با سفارت به من شماره مدرسه کره ای ها رو دادن که البته هر چی زنگ میزنم کسی جواب نمیده !!!!
    88734910

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)