صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 79

موضوع: روادید دانشجویی | روادید غیر دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | روادید غیر دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل

نقل قول نوشته اصلی توسط omidnem نمایش پست ها
    سلام من دو هفته پیش اقدام کردم و یک هفته ای گرفتم ویزا رو، بله حتما میخان دعوت نامه دانشگاه رو و فرم اسکالرشیپ رو
    شما از طریق دانشگاه اقدام کردین یا بورس دولت کره جنوبی شدین؟
    ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
    بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | روادید غیر دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل

سلام از دوستان کسی هست که از دانشگاه های کره جنوبی، رشته های هنر بورسیه و یا فاند گرفته باشه؟؟؟؟ یا اینکه دانشکده هنر داخل دانشگاهی که تحصیل میکنه وجود داشته باشه( اگر مقدور باشه براش سوال های من رو بپرسه از دانشجویان هنر؟)

Junior Member

و اینکه کسی هست بورسیه دولتی کره در رشته های هنر شده باشه؟

Junior Member

سلام

مدارک مربوط به فرصت مطالعاتی هم مثل ویزای دانشجویی هست؟
    چه مدت زمان میبره که ویزا آماده بشه و در طول این مدت پاسپورت نگه میداره سفارت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Telemark university;systems and control

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | روادید غیر دانشجویی | نحوه دریا

با سلام خدمت دوستان عزیز
    با توجه به اینکه اطلاعات نحوه گرفتن ویزای دانشجویی به اتفاق همسر برای کره جنوبی در این تاپیک زیاد مشخص نشده و بنده هم احتمالا تا دو ماه دیگه باید برای ویزای خودم و همسرم اقدام کنم، ممنون میشم اگر کسی از دوستان به من راهنمایی بده که چه مدارکی برای ویزای خودم و همسرم باید ببرم؟ ویزای همسرم ویزای همراه خواهد بود و بنده دانشجو خواهم شد. چه مدارک و چه مراحلی داره؟ چقدر معمولا طول می کشه؟

Junior Member

سلام وقتتون بخیر
    دوستانی که کره هستند اطلاع دارند که میشه ایا زمانی که در کره هستیم برای گرفتن ویزای توریستی کشور های دیگه مثل ژاپن اقدام کرد؟ چون گرفتن ویزای ژاپن از داخل ایران خیلی سخت و تقریبا غیرممکنه. من ویزای 6 ماهه کره برای تحصیل زبان رو دارم. ممنون میشم از پاسختون

Senior Member kran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | روادید غیر دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

سلام دوستان

برای گرفتن ویزای دانشچویی چندتا مبلغ توی سایت سفارت اومده.... کدومشون مربوط به ویزای دانشجویی؟
    بعد اینا که مبلغ رو با قیمت دلار زدند با دلار ج.ه.ا.ن.گ.ی.ر.ی محاسه میشه یا آزاد؟

ممنون
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | روادید غیر دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    سلام دوستان

برای گرفتن ویزای دانشچویی چندتا مبلغ توی سایت سفارت اومده.... کدومشون مربوط به ویزای دانشجویی؟
    بعد اینا که مبلغ رو با قیمت دلار زدند با دلار ج.ه.ا.ن.گ.ی.ر.ی محاسه میشه یا آزاد؟

ممنون
    سلام

برای ویزای دانشجویی 80 دلاره. و نرخش هم آزاد هست.

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

نقل قول نوشته اصلی توسط dchb نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    دوستانی که کره هستند اطلاع دارند که میشه ایا زمانی که در کره هستیم برای گرفتن ویزای توریستی کشور های دیگه مثل ژاپن اقدام کرد؟ چون گرفتن ویزای ژاپن از داخل ایران خیلی سخت و تقریبا غیرممکنه. من ویزای 6 ماهه کره برای تحصیل زبان رو دارم. ممنون میشم از پاسختون
    بله میشه . البته اینجام خیلی آسون نیست.
    حداقل ۸۰۰۰ دلار باید حسابتون باشه
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

سلام دوستان. یکی از اقوام من فوق لیسانس مدیریت میخونه فرانسه. بورس نیست. باید حتما یک ترم تحصیلی رو خارج از فرانسه بگذرونه. کسی میدونی برای اون یک ترم چقدر پول باید توی حسابش باشه که بتونه ویزا رو بگیره؟ اگه فرانسه اقدام کنه، شانس بیشتری داره یا نه فرقی نمیکنه؟ و اینکه دوستان گفتن که یک هفته ای ویزا گرفتن، آیا دوستان بدون فاند هم همین زمان براشون طول کشیده؟
    میشه هر کس اطلاع داره، زودتر جواب بده. موقعیت خیلی اضطراریه. ممنون