صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 79

موضوع: روادید دانشجویی | روادید غیر دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا | اقامت | در کره جنوبی و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadmaster نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    من برای ترم پاییز 2013 از دانشگاه pusan national university کره جنوبی پذیرش گرفته ام. طبق گفتگویی که با استادم توی این دانشگاه داشتم، توافق شد چند ماه قبل از شروع دانشگاه به کره جنوبی سفر کنم و با استادم روی پروژه هاش کار کنم. فکر نکنم دانشگاه تا قبل از پاییز 2013 به من ویزا بده. به نظر شما چه راه حل هایی وجود داره که من بتونم برای این چند ماه ویزا بگیرم؟
    لازم به ذکر است که استادم توی کره، حاظر هست هر کاری که از دستش بر بیاد انجام بده.
    با سپاس فراوان
    تبریک میگم
    برای چه مقطعی پذیرش گرفتید؟؟
    چطور با یه استاد از دانشگاه مورد نظرتون ارتباط برقرار کردین؟؟؟چون شنیدم اگه با یه استاد در تماس باشی خیلی راحت تر پذیرش میگیرید.
    ممنون

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | روادید غیر دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل

اقا یک سوالی دارم سفارت کره توی تهران در روزی که مدارک برای ویزای دانشجویی را تحویل میگیره پاسپورت را هم نگه می داره یا پس میده؟
    معمولا پروسه ویزا چند روز طول می کشه؟ چک امنیتی و ... مثل امریکا دارن علاف کنن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | روادید غیر دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل

سلام بر تمام دوستان

من امروز با سفارت تماس گرفتم و بابت مدت زمان صدور ویزای دانشجویی پرسیدم. بهم گفتم حدود 5 روز کاری طول خواهد کشید. واقعا اینطوره؟

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmassah نمایش پست ها
    سلام بر تمام دوستان

من امروز با سفارت تماس گرفتم و بابت مدت زمان صدور ویزای دانشجویی پرسیدم. بهم گفتم حدود 5 روز کاری طول خواهد کشید. واقعا اینطوره؟

با تشکر
    سلام. بله پنج روز کاری و با توجه به اینکه دو روز تعطیلات دارن یک هفته طول میکشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    اقا یک سوالی دارم سفارت کره توی تهران در روزی که مدارک برای ویزای دانشجویی را تحویل میگیره پاسپورت را هم نگه می داره یا پس میده؟
    معمولا پروسه ویزا چند روز طول می کشه؟ چک امنیتی و ... مثل امریکا دارن علاف کنن؟
    یک هفته طول میکشه اگر نقص مدرک نداشته باشین. پاسپورت تا زمان صدور ویزا در اختیار سفارت می باشد. فکر نکنم چک کنن. معمولن همه بعد از یک هفته در صورت کامل بودن مدارک ویزا صادر می شود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Yonsei University

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad123 نمایش پست ها
    دوستان می تونند راهنمایی کنند گرفتن ویزای دانشجویی از سفارت کره در تهران چقدر طول می کشه؟

ممنون
    4 الی 5 روز کاری طول میکشه و به محض اینکه ویزاتون آماده بشه باهاتون تماس میگیرن.

Junior Member

سلام دوستان
    من سوالم اینه که آیا کره هم مثل آمریکا به رشته های حساس گیر میده؟ مثل آمریکا نباشه که گیر بدن و از ویزا ریجکت کنن؟ ددلاین دانشگاه ها خیلی نزدیکه، ممنون میشم زودی راهنماییم کنید و تکلیف مشخص بشه.
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر یزد

سلام
    میخام واسه ترم fall-2015 اپلای کنم.واسه دانشگاه های کره
    بنظرتون بهترین زمان کی هست واسه اپلای؟(میدونم هر دانشگاهی فرق داره .حدودی بفرمایید در چه ماه هایی دانشگاه های اونجا واسه ترم پاییز اپلای میگیرن.

سلام دوستان

من برای فرصت مطالعاتی از دانشگاه ملی سئول پذیرش گرفتم و الان برای ویزا میخوام اقدام کنم. کسی از دوستان میدونه که برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه هم استاد تو کره باید بره اداره مهاجرت و از اونجا ویزا نامبر برای من بگیره و به من بفرسته؟

ممنون میشم راهنماییم کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط smartviper نمایش پست ها
    سلام دوستان

من برای فرصت مطالعاتی از دانشگاه ملی سئول پذیرش گرفتم و الان برای ویزا میخوام اقدام کنم. کسی از دوستان میدونه که برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه هم استاد تو کره باید بره اداره مهاجرت و از اونجا ویزا نامبر برای من بگیره و به من بفرسته؟

ممنون میشم راهنماییم کنین

سلام، برای کسایی که بعد من میان این مطلبو میخونن مینویسم. برای فرصت مطالعاتی نیازی به این مدرک نیست.