صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 79

موضوع: روادید دانشجویی | روادید غیر دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | روادید غیر دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل

سلام
    ایا کره ویزای همراه رو راحت میده؟برای دانشجو دکتری با فاند

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | روادید غیر دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل

نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    سلام
    ایا کره ویزای همراه رو راحت میده؟برای دانشجو دکتری با فاند
    اره میده. به سرعت

Junior Member

سلام دوستان اميدوارم كه خوب باشيد، سوالي داشتم،
    من مي خوام واسه دكنري دانشگاه پوسان اقدام كنم، بورس هم ندارم و خودم مي خوام هزينه هامو بدم، تو سايت دانشگاه نوشته كه بايد يه bank statment ارائه بدم، ممنون مي شوم اطلاعاتي رو به من بديد،
    ١. اگر صورت حساب به نام بابام باشه از من قبول مي كنن يا حتما بايد به اسم خودم باشه؟
    ٢. نامه نياز به تاييديه دادگستري داره يا با مهر خود بانك كافيه؟
    ٣. نامه بايد با پست ارسال بشه واسشون يا ايميل كنم اسكنشو، اخه من تمام مدارك رو فرستادم و فقط اين مونده مي خواستم اگر نياز نيست كه هزينه پست ندم،
    ٤. اگر نامه واسه ٣ ماه پيش باشه قبول هست؟
    ٥. واسه من كه مي خوام با هزينه خودم برم ايا بايد واسه گرفتن ويزا قبل از رفتن پول رو ببايد ريزم به حساب دانشگاه يا نيازي نيست؟
    مرسي دوستان

Junior Member

با عرض سلام خدمت همه دوستان،
    اگه ممکنه می خواستم ببینم امکانش هست کسی از دوستان اسکن ویزای کره رو بذاره؛ مشخصات رو بپوشونید فقط می خوام فرم صفحه رو ببینم.

ممنون

من میخوام برای ویزا تحصیلی مقطع دکتری اقدام کنم ولی اخرین مدرک تحصیلی من موقت هست و قابل ترجمه نیست، با توجه به اینکه ادمیشن و نامه بورسیه م جزو مدارکم هست ایا بدون ترجمه رسمی مدرک برم سفارت مدارکم به علت ناقص بودن بررسی نمیشه؟ چاره ش چیه در اینجور موارد باید چکار کرد؟
    من اوایل مارچ باید دانشگاه باشم یعنی وقت زیادی هم ندارم.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط LeilaSaravi نمایش پست ها
    من میخوام برای ویزا تحصیلی مقطع دکتری اقدام کنم ولی اخرین مدرک تحصیلی من موقت هست و قابل ترجمه نیست، با توجه به اینکه ادمیشن و نامه بورسیه م جزو مدارکم هست ایا بدون ترجمه رسمی مدرک برم سفارت مدارکم به علت ناقص بودن بررسی نمیشه؟ چاره ش چیه در اینجور موارد باید چکار کرد؟
    من اوایل مارچ باید دانشگاه باشم یعنی وقت زیادی هم ندارم.
    call the embassy and ask. this is the best solution
    also if you can pay your studying fee to your university, you can release your degree faster
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

سلام دوستان
    آیا کسی اطلاعاتی در زمینه ادامه تحصیل دندانپزشکی در کره جنوبی داره؟
    من دندانپزشک عمومی هستم و برای تخصص میخوام اقدام کنم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط marashisch نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا کسی اطلاعاتی در زمینه ادامه تحصیل دندانپزشکی در کره جنوبی داره؟
    من دندانپزشک عمومی هستم و برای تخصص میخوام اقدام کنم.
    فقط دانشگاه SNU به زبان انگلیسی ارائه میده که باید معدلت خیلی خوب باشه. باقی دانشگاهها و یا مدیکال اسکولها به زبان کره ای هستن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا | اقامت | در کره جنوبی و مسائل مرتبط

باعرض سلام و خسته نباشید سوالی داشتم من دانشجوی پزشکی هستم میخواستم بدونم برای گذروندن طرحم میتونم کره جنوبی برم؟ کشور ما یا کره قبول میکنن؟مدرم ما توی کشور کره قابل قبوله یا اگه برم باید دوباره کلاس و دانشگاه برم؟چیزی تحت عنوان بورسیه برای طرح رفتن یا دوره تخصص عست که بشه ازش استفاده کرد؟ کلا کسی با شرایط من میتونه بره کره و موقعیتم مثل اینجا باشه؟ ممنون میشم اگه جواب بدین

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من از یکی از دانشگاههای کره پذیرش با فاند گرفتم. سه تا سوال داشتم که ممنون میشم دوستان مطلع پاسخ بدن:
    1- ترجمه غیر رسمی گواهی موقت به جای مدرک تحصیلی (دانشنامه) برای سفارت کافی هست یا مجبوریم بریم مدرکمونو آزاد کنیمو و ترجمه رسمیش کنیم؟
    2- نامه فاند دانشگاه براشون کافی هست یا باید bank statement هم جزو مدارکمون به سفارت تحویل بدیم؟
    3- معرفی نامه به زبان انگلیسی داستانش چیه؟ همون توصیه نامه از استادمون هستش؟