نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: اسکان | خوابگاه | اجاره خانه | خرید خانه در فیلیپین و مسائل مرتبط

پیش فرض اسکان | خوابگاه | اجاره خانه | خرید خانه در فیلیپین و مسائل مرتبط

سلام.
    دیدم کسی چیزی نمی نویسه، گفتم با یک سئوال شروع کنم!
    از دوستان کسی در مورد وضعیت خوابگاه در فیلیپین اطلاع داره؟ اصلا خوابگاه هست؟ اگر هست شرایطش چطوریه؟
    پیشاپیش از دوستانی که در بحث مشارکت می کنن کمال تشکر رو دارم...
    زمانی آلبرت اینشتین چنین اظهار داشت: ((در جوانی، رویای من این بود که جغرافی دان شوم. اما هنگام کار در دفتر ثبت اختراعات،عمیقا در خصوص این مساله فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که رشته ای بسیار دشوار است و با بی میلی بسوی فیزیک رفتم)).

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اسکان | خوابگاه | اجاره خانه | خرید خانه در فیلیپین و مسائل مرتبط

درود ببخشید من دوباره مزاحم شدم من برای خرداد کارامو دارم درست میکنم برای دانشگاه east هزینه ی زندگی در فیلیپین چقدره به من گفتن 500 دلار حدودا یا بالاتر؟ به من گفتن که فقط به فیلیپینیا خوابگاه میدن ماها باید سوییت بگیریم؟ درسته یا میشه خونه ارزون تر گیر آورد یه چیزی در حد خونه دانشجویی دیگه؟ خواهشا راهنمایی کنین یکم استرس دارم به خاطر هزینه ها خورد و خوراک چه جوریه؟ کجاها میشه کار کرد یا پیدا کرد با ایرانیا بد رفتاری نمیکنن؟ یکمم از قوانینشون بگین خواهشا؟ مرسی

پیش فرض پاسخ : اسکان | خوابگاه | اجاره خانه | خرید خانه در فیلیپین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1 نمایش پست ها
    سلام.
    دیدم کسی چیزی نمی نویسه، گفتم با یک سئوال شروع کنم!
    از دوستان کسی در مورد وضعیت خوابگاه در فیلیپین اطلاع داره؟ اصلا خوابگاه هست؟ اگر هست شرایطش چطوریه؟
    پیشاپیش از دوستانی که در بحث مشارکت می کنن کمال تشکر رو دارم...
    اصلا چنین چیزی وجود نداره و بایستی اقدام به تهیه خانه با هزینه شخصی کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط dentistry نمایش پست ها
    درود ببخشید من دوباره مزاحم شدم من برای خرداد کارامو دارم درست میکنم برای دانشگاه east هزینه ی زندگی در فیلیپین چقدره به من گفتن 500 دلار حدودا یا بالاتر؟ به من گفتن که فقط به فیلیپینیا خوابگاه میدن ماها باید سوییت بگیریم؟ درسته یا میشه خونه ارزون تر گیر آورد یه چیزی در حد خونه دانشجویی دیگه؟ خواهشا راهنمایی کنین یکم استرس دارم به خاطر هزینه ها خورد و خوراک چه جوریه؟ کجاها میشه کار کرد یا پیدا کرد با ایرانیا بد رفتاری نمیکنن؟ یکمم از قوانینشون بگین خواهشا؟ مرسی

دوست عزیز بهتون توصیه اکید می کنم که همین الان برنامه اومدن رو لغو کنین. دانشگاه شما مورد تایید ایران نیست و دانشگاه آزاد شعبه اشکول آباد ایران بار علمی غنی تری نسبت به این دانشگاه داره و به لحاظ فضای آموزشی مدارس نمونه مردمی عبدل آباد بسیار زیباتر از این دانشگاه هستش هزینه زندگی 500 دلاری هم توهمی بیش نیست. هزینه زندگی خیلی معمولی 800 تا 1000 دلار هستش. امکان کار اصلا ندارین چون اینجا به قدری نیروی کار بیکار داره که از صادرکنندگان نیروی انسانی محسوب می شه. فیلیپینی ها مردمان مهمان نوازی هستن و غریب کش هم نیستن اما به لحاظ قانونی فساد اداری و سیکل اداری عهد حجر بر این کشور حکم فرماست که ایران در مقابلش شاه هستش اما چیزی وجود نداره اینجا که با رشوه حل نشه

Junior Member

لطفا در مورد هزینه اجاره خانه در ماه در فیلیپین و هند توضیح دهید.

Junior Member

کسی امتحان ورودی (East (Manila رو داده؟ من دارم الان برای قسمته ریاضیش می خونم.

برای دوستی که خرج زندگی در فیلیپین رو میخواست.

http://www.numbeo.com/cost-of-living...ayCurrency=USD

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Cusp نمایش پست ها
    کسی امتحان ورودی (East (Manila رو داده؟ من دارم الان برای قسمته ریاضیش می خونم.

برای دوستی که خرج زندگی در فیلیپین رو میخواست.

http://www.numbeo.com/cost-of-living...ayCurrency=USD
    سلام , میتونم بپرسم الان که همه دانشگاه های فیلیپین غیر معتبر هست , چرا دانشگاه EAST رو انتخاب کردین ؟ دانشپاههای خیلی مناسبتری هم هست
    ایست دانشگاه سخت گیری هستش , همین ترم تعدادی از بچه ها ترانسفر کردند , قبولی ازمون ورودیش کار خیلی شاقی نیست اما دوره پراپر و کلینیک خیلی اذیت خواهید شد ....

هزینه زندگی :
    اپارتمان کوچک ( سویت 20 متری یا سرویس ) در جای نسبتا مناسب شهر : 200 تا 300 دلار هستش , اگه اشکالی نداره بقیشو انگلیسی تایپ میکنم چونسریعتره
    you can search in google maps : manila map then Sta mesa or sm center point , if u switch to satellite mode u can see 4 tall white and blue tower 30+ floors, most Iranians are living there
    a studio type unit ( around 20 square m ) will cost u 300 dollar monthly ,
    if not in towers then around area u can find around 200dollar sper month ...
    with 400 dollars permonth u can have simple student life but I have friends that they live with 300 dollarsas living costs and 200 $ for rental so around 500 dollar per month is enough for them ....but take note that I didnt include university tuition fee and ur fareto Iran and back , of course those are additional
    if u wanna study medical fields then dont think about working at all caz at first place u mostly busy and ur time is fully occupied by school and classes and as u going to clinic u will be even more busy

I study dentistry at CEU Manila , batch 2010

سلام دوست عزیز،
    من پاسخ شما رو توی باکس بالا که به دوست عزیز دیگری داده بودین خوندم، من هم میخوام واسه رشته دندانپزشکی در کشور فیلیپین اقدام کنم. دیدم شما همین رشته رو اونجا دارین میخونین به همین خاطر میخوام منو راهنمایی کنید و بگید از کجا میشه شروع کرد واسه اپلای؟ خیلی سرچ کردم و دیدم به لحاظ مالی فیلیپین کمترین هزینه رو واسه این رشته داره. میخوام بدونم کشور دیگه ای هم هست آیا که هزینه این رشته رو توی رنج پایین داشته باشه؟ و اگه میست آیا در کشور فیلیپین میشه کار پیدا کرد ؟؟

Junior Member shooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    AZAD

قیمت خونه تو فیلیپین چنده

Junior Member

سلام
    من سوالی در مورد زندگی تو فیلیپین دارم. ممنون میشم بهم کمک کنین.
    من اینجا کارم نجاری هست و با حامی که اونجا دارم میگه کاری نجاری کلاسیک با چوب این کسی بلد نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)