صفحه 1 از 14 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 136

موضوع: تحصیل در فیلیپین و مسائل مرتبط

پیش فرض تحصیل در فیلیپین و مسائل مرتبط

سلام به همگی . من ترم اخر کارشناسی ارشد مکانیک دانشگاه شیراز هستم تصمیم دارم همراه با خواهرم که میخواد پزشکی بخونه بریم فیلیپین واسه ادامه تحصیل . میخواستم یه لطفی کنید و یکم منو راهنمایی کنید . تازه اول راهم و هیچ اطلاعی ندارم که باید چیکار کنم . ممنون

Junior Member coming_home آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فیلیپین

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinmoazeni نمایش پست ها
    سلام به همگی . من ترم اخر کارشناسی ارشد مکانیک دانشگاه شیراز هستم تصمیم دارم همراه با خواهرم که میخواد پزشکی بخونه بریم فیلیپین واسه ادامه تحصیل . میخواستم یه لطفی کنید و یکم منو راهنمایی کنید . تازه اول راهم و هیچ اطلاعی ندارم که باید چیکار کنم . ممنون
    من خودم فیلیپین بودم، هر اطلاعاتی که بخوای می تونی از تو سایت دانشگاهاشون در بیاری
    ولی اول به خودت و خواهرت توصیه می کنم برید ویزای توریستی بگیرید و اونجا بمونید، شده برای دو سه هفته، بعد ببینید واقعا اون کشو مقصدتون هست یا نه؟
    البته واسه ی تحصیل هم همین طوریه شما اول ویزای توریستی می گیرید بعد رسیدید اونجا می رید ثبت نام می کنید و ویزاتون رو به دانشجویی تغییر می دید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

سلام
    من لیسانس مدیریت دارم با کامپیوتر و شبکه هم آشنا هستم
    سربازیم هم تاره تموم شده
    دارم زبان میخونم اما حس خوبی از یادگیری زبان در میحط فارسی زبان ندارم ، یجورایی محدود به کلاس میشه آدم .
    دلم میخواد برای عالی شدن زبانم تو محیط باشم بنابر این تصمیم گرفتم یک رشته برای لیسانس در یک کشور ارزان قیمت رو از نو شروع کنم و بعد از اتمام اون برای مستر و کارو زندگی با تجربیاتی که کسب کردم برم به یک کشور پیشرفته
    شما کدام کشور رو پیشنهاد میدید ؟
    آیا این روش مناسب است و از نظر هزینه چقدر فرق بین کشور مورد نظر شما با استرالیا یا انگلیس هست ؟

رشته و دانشگاه
    عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimanthree نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس مدیریت دارم با کامپیوتر و شبکه هم آشنا هستم
    سربازیم هم تاره تموم شده
    دارم زبان میخونم اما حس خوبی از یادگیری زبان در میحط فارسی زبان ندارم ، یجورایی محدود به کلاس میشه آدم .
    دلم میخواد برای عالی شدن زبانم تو محیط باشم بنابر این تصمیم گرفتم یک رشته برای لیسانس در یک کشور ارزان قیمت رو از نو شروع کنم و بعد از اتمام اون برای مستر و کارو زندگی با تجربیاتی که کسب کردم برم به یک کشور پیشرفته
    شما کدام کشور رو پیشنهاد میدید ؟
    آیا این روش مناسب است و از نظر هزینه چقدر فرق بین کشور مورد نظر شما با استرالیا یا انگلیس هست ؟
    مطمئنی بعدا پشیمون نمی شی که پنج سال زندگی و پولت رو تو فلیپین خرج کردی؟
    بعدشم چرا از همین اول نمی ری یک کشور پیشرفته؟ فلیپین چه مزایای واست ایجاد خواهد کرد که بعدش بتونی بری یک کشور پیشرفته؟
    من نروژ رو توصیه می کنم چون فقط بایدخرج زندگی خودتو بدی، برای لیسانس اقدام کنی یک سال نروژی می خونی بعد سه سال می خونی تا لیسانست رو بگیری
    تازه امکان کار هم داری می تونی کار کنی اقامت بگیرف ویزاشم شنگینه می تونی به تمام اروپا سفر کنی و واسه ی آمریکا و کاناد هم بکگراند خوبی میشه

بعد با این قیمت دلار فیلیپین همچین ارزون هم نیست چون شهریه هم می آد روش. تو کلاس انگلیسی که ما داشتیم همون گرامر دبیرستان رو یاد می دادن فقط می شه گفت اسپکینگت راه می افته.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

یعنی شما میگی برم نروژ و اونجا 1 سال زبان نروژی بخونم ؟
    بعد اینکه مگه تحصیل رایگانه اونجا ؟
    آنان که عوض شدنشان بعید است ، عوضی شدنشان قطعیست...!

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

بله
    تحصیل در نروژ المان فرانسه و خیلی جاهای دیگه در اروپا رایگان و یا اینکه در حد رایگان.
    در ضمن میخوای بری خیلیپین چیکار؟!!! حداقل تو اسیا برو کره جنوبی و یا چین که سرش به تنش بیارزه!
    در ضمن نروژ جای خوبی هست که دوستمون پیشنهاد کردند.همچنین شما میتونی فنلاند المان و فرانسه رو هم در نظر بگیرین که به مراتب ارزان تر هستند و در نهایت میتونی روسیه رو در نظر بگیرین که از همشون ارزون تر هستند
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

رشته و دانشگاه
    عمران

نه نمی گم حتما برید نروژ این در حد یک پیشنهاد بود، البته هزینه ی زندگی تو نروژ بالاست ولی آسونتر از زبان آلمانیه مثلا، چون اگه بخواهید تو آلمان لیسانس بخونید هم باید تو دانشگاه سراسری ایران قبول شده باشید هم آلمانی بلد باشید
    ولی برای مستر کار آسونتر می شه مثلا می تونید برید فنلاند که مستر بعضی دانشگاههاش رایگانه یا آلمان یا نروژ
    فرانسه رو هم من به خاطر مردمش توصیه نمی کنم و سخت گیری ویزاش به علاوه تو هر کشوری بخواهید کار سفید داشته باشید باید زبان اون کشور رو بلد باشید. که خوب فرانسوی سخت تره و اینکه هزینه ی زندگی هم زیاده
    ولی خوبی نروژ به اینه که فقط باید هزینه ی زندگی خودتون رو بدین که خودشون می گن سالی نود هزار کرون نروژ می شه حالا با قیمت بازار حساب کنید ببینید چقدر می شه

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    بله
    تحصیل در نروژ المان فرانسه و خیلی جاهای دیگه در اروپا رایگان و یا اینکه در حد رایگان.
    در ضمن میخوای بری خیلیپین چیکار؟!!! حداقل تو اسیا برو کره جنوبی و یا چین که سرش به تنش بیارزه!
    در ضمن نروژ جای خوبی هست که دوستمون پیشنهاد کردند.همچنین شما میتونی فنلاند المان و فرانسه رو هم در نظر بگیرین که به مراتب ارزان تر هستند و در نهایت میتونی روسیه رو در نظر بگیرین که از همشون ارزون تر هستند
    1- نروژ : هزینه زندگی بسیار بالا ... حداقل 1000 دلار ماهانه
    2-روسیه: شهریه سالانه 3000 دلاری +دوره زبان پادفک
    3-فرانسه : ویزا برای یادگیری زبان (یعنی از پایه)عمراً بگیری
    4-المان،اتریش : هزینه زندگی سالانه 7000 یورویی (حداقل)
    5- چین: بیچاره بره چینی یاد بگیره بعد سالی 4000 دلار هم شهریه بده!
    6-فنلاند ... این بهتره البته اگه با زبان فنلاندی مشکلی نداری (بعداً به دردت میخوره یا نه دیگه خدا میدونه!)

اصلاً در نظر گرفتید این بنده خدا چرا فیلیپین رو انتخاب کرده؟ یادگیری زبان انگلیسی رو با فنلاندی و چینی یکی کردید؟!
    خوب اینجوری باشه همون ایران بمون با زبان فارسی از دانشگاه ازاد مدرک بگیر دیگه! (مطمئن باش بیشتر از چینی بدرت میخوره!)

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط violet11 نمایش پست ها
    1- نروژ : هزینه زندگی بسیار بالا ... حداقل 1000 دلار ماهانه
    2-روسیه: شهریه سالانه 3000 دلاری +دوره زبان پادفک
    3-فرانسه : ویزا برای یادگیری زبان (یعنی از پایه)عمراً بگیری
    4-المان،اتریش : هزینه زندگی سالانه 7000 یورویی (حداقل)
    5- چین: بیچاره بره چینی یاد بگیره بعد سالی 4000 دلار هم شهریه بده!
    6-فنلاند ... این بهتره البته اگه با زبان فنلاندی مشکلی نداری (بعداً به دردت میخوره یا نه دیگه خدا میدونه!)

اصلاً در نظر گرفتید این بنده خدا چرا فیلیپین رو انتخاب کرده؟ یادگیری زبان انگلیسی رو با فنلاندی و چینی یکی کردید؟!
    خوب اینجوری باشه همون ایران بمون با زبان فارسی از دانشگاه ازاد مدرک بگیر دیگه! (مطمئن باش بیشتر از چینی بدرت میخوره!)
    1-این پیشنهاد بنده نبوده! اما در هرصورت ایشون میتونن کار کنن.البته اگر کار رو عار ندونن! میشه جمع و جورش کرد.دقتم کن برای لیسانس داره اقدام میکنه و درس ها زیاد سنگین نیستند.
    2-روسیه اگر شهرهای کوچک بره شهریه حدود 2500 تاست و همچنین هزینه ی زندگی در حد 100دلار هم میشه جمعش کرد.البته به جز هزینه ی خوابگاه که اونم سالی 500 600 دلاره! 1% شک نکن روسیه ارزون تر از بقه جاهاست
    3-برای زبان ایشون میتونن 1 سال وقت بذارن و بعدش برن لیسانس 3 ساله بگیرن از فرانسه.امسالم خدارو شکر وضعیت بهتر شده
    4-اصلا قبول ندارم.حتی میشناسم افراید رو با 4000یورو زندگی میکنن
    5-در چین رشته های زیادی به انگلیسی ارائه میشه.اما شهریه هاشو قبول دارم.در صورت گرفتن بورسه ارزش داره
    6-زبان فنلاندی خیلی خیلی و N بار دیگه خیلی سخت تر از زبان فرانسوی و المانی هست.

و در نهایت پیشنهاد اخر من میتونه کشور ترکیه باشه.رشته های زیادی در ترکیه به انگلیسی ارائه میشه.باید جی ار ایی هم امتحان بدی.
    با شرایط شما اگر مشکل مالی دارین به نظرم بهترین کشور برای شما ترکیه هست.
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط coming_home نمایش پست ها
    نه نمی گم حتما برید نروژ این در حد یک پیشنهاد بود، البته هزینه ی زندگی تو نروژ بالاست ولی آسونتر از زبان آلمانیه مثلا، چون اگه بخواهید تو آلمان لیسانس بخونید هم باید تو دانشگاه سراسری ایران قبول شده باشید هم آلمانی بلد باشید
    ولی برای مستر کار آسونتر می شه مثلا می تونید برید فنلاند که مستر بعضی دانشگاههاش رایگانه یا آلمان یا نروژ
    فرانسه رو هم من به خاطر مردمش توصیه نمی کنم و سخت گیری ویزاش به علاوه تو هر کشوری بخواهید کار سفید داشته باشید باید زبان اون کشور رو بلد باشید. که خوب فرانسوی سخت تره و اینکه هزینه ی زندگی هم زیاده
    ولی خوبی نروژ به اینه که فقط باید هزینه ی زندگی خودتون رو بدین که خودشون می گن سالی نود هزار کرون نروژ می شه حالا با قیمت بازار حساب کنید ببینید چقدر می شه
    در مورد المان و اتریش حرفتون درسته
    اما مردم فرانسه!!! مگه چشونه؟ شما در اروپا بهتر از این کشور برای مهاجر ها میتونی جایی رو پیدا کنی؟ برادر من فرانسه از نظر مهاجرت امریکای کشورهای اروپایی به حساب میاد.حل شدن در جامعه فرانسه به مراتب راحت تر از کشور هایی مثل المان هست.در ضمن شما اگر مردم براتون مهم با قاطعیت میگم بهت دور نروژ رو خط قرمز بکش! با مردم فرانسه نتونی کنار بیای عمرا با مردم اسکاندیناوی بتونی کنار بیای!
    در ضمن دوست عزیز همونط طور که در پست بالایی گفتم دو تا پیشنهاد دارم بهت:
    1-شش ماه فرانسوی بخوانی و برای لیسانس بری فرانسه.خوبی: شهریه نداره. و هزینه های زندگی در شهرهای کوچکش در حد 300 یورو هست.شما اینو با نروژ مقایسه که فقط پول خوابگاه حدود 500 تاست! یه خورده ویزا سخت.اما امسال خدا رو شکر بهتر شد.خیلی هم بهتر شد
    2-انگلیسی بخوانی و ایلتس و جی ار ایی امتحان بدی . بری ترکیه.شهریه های زیادی ندارند دانشگاه های دولتی.ویزا راحت میده.هزینه در حد همون فرانسه و یا کمتر

صفحه 1 از 14 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)