صفحه 3 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 136

موضوع: تحصیل در فیلیپین و مسائل مرتبط

Junior Member coming_home آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فیلیپین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط artemisss نمایش پست ها
    میشه کسی لطف کنه کمی راجع به دانشگاههای کشاورزی مانیل اطلاعات بده؟ آیا تو کشاورزی گرایش گیاهپزشکی یا باغبانی دانشگاه خوبی می شناسین؟
    همیشه بهترین کار اینکه مستقیما سرچ کنید ، بقیه نمی رن برای شما سرچ کنن، مگر اینکه کسی خودش هم رشته ی شما باشه که اینجا بچه های فلیپین زیاد نیستن، اینجا اسم دانشگاههای تو مانیل رو داده از رو اسمشون تو گوگل سرچ کن بعد به رشته هاش نگاه کن.
    http://mmdelrosario.hubpages.com/hub...sity-in-manila

بعضیاشون امتحان ورودی دارن مثل
    University of the East

De La Salle University

که زیاد سخت نیست، زبان و ریاضی و اینهاست
    ولی اول مطمئن شو که می خوای چند سال زندگیت رو اونجا صرف کنی یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agriculture

نقل قول نوشته اصلی توسط coming_home نمایش پست ها
    همیشه بهترین کار اینکه مستقیما سرچ کنید ، بقیه نمی رن برای شما سرچ کنن، مگر اینکه کسی خودش هم رشته ی شما باشه که اینجا بچه های فلیپین زیاد نیستن، اینجا اسم دانشگاههای تو مانیل رو داده از رو اسمشون تو گوگل سرچ کن بعد به رشته هاش نگاه کن.
    http://mmdelrosario.hubpages.com/hub...sity-in-manila

بعضیاشون امتحان ورودی دارن مثل
    University of the East

De La Salle University

که زیاد سخت نیست، زبان و ریاضی و اینهاست
    ولی اول مطمئن شو که می خوای چند سال زندگیت رو اونجا صرف کنی یا نه؟
    مرسی از وقتی که گذاشتین. من قبلن سرچ کردم ولی برای گیاهپزشکی یا باغبانی دانشگاه خوبی نتونستم پیدا کنم. برای همین سوالمو اینجا مطرح کردم گفتم شاید کسی راجع به کشاورزی اطلاعاتی داشته باشه. میشه بگین هزینه اجاره خونه مناسب تو مانیلا چند دلاره؟ و خوردو خوراک ؟ بازم ممنونم.

Junior Member

سلام . ماپوا بهتره واسه MBA یا سنت پال؟ اگه هیچ کدوم از اینا خوب نیست، کدوم دانشگاه خوبه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agriculture

برای ارشد البته منظورمه .....

رشته و دانشگاه
    عمران

مرسی از وقتی که گذاشتین. من قبلن سرچ کردم ولی برای گیاهپزشکی یا باغبانی دانشگاه خوبی نتونستم پیدا کنم. برای همین سوالمو اینجا مطرح کردم گفتم شاید کسی راجع به کشاورزی اطلاعاتی داشته باشه. میشه بگین هزینه اجاره خونه مناسب تو مانیلا چند دلاره؟ و خوردو خوراک ؟ بازم ممنونم.
    من چند سالی هست که از فلیپین اومدم بیرون و دقیقا نمی دونم و اطلاعاتم کمک کننده نیست. ولی واسه ی هزینه های جاری می تونی زنگ بزنی و شرکتهای اعزام دانشجوی فلیپین بپرسی و همین طور شهریه دانشگاهها رو، شرکتهای اعزام دانشجو نباید برای مشاوره پولی دریافت کنن، به تبلیغاتشون گوش نکن خودت می تونی با هزینه ی خیلی کمتر تمام اون کارها رو انجام بدی
    ولی آب آشامیدنی ندارن و هر روز باید آب بخری، تو اون هوای گرم ممکنه یک وقتی آب آشامیدنی تموم بشه و روز تعطیل باشه و کلی دردسر. بازم بری شهرهای کوچیکتر هزینه ها کمتر می شه. مثلا بری شهر سیبو یا سیلیمان یونورسیتی که تو یک شهر کوچیکه و اجارهها و هزینه ی رفت و آمدت تو شهر خیلی کمتر از مانیل می شه

Junior Member

Mapua خیلی توی رنکینگ داخلی فیلیپینی بالاتر از سنت پال هست

Junior Member

از لحاظ سطح علمی مخصوصا برای دوره های تحصیلات تکمیلی خیلی روی فیلیپین حساب نکن. در مورد کشاورزی شاید وضعشون بهتر باشه اما صرفا در مرکز تحقیقات برنج مانیلا و رشته کشاورزی در دانشگاه University of Philippines
    هزینه زندگی همراه با شهریه بسته به خودتون داره اما توی مانیلا با یه زندگی دانشجویی نسبتا معمولی به سبک ایرانی ماهی 600-800 دلار میشه- من باگیو زندگی میکنم ماهی 500 دلار بسته. اینجا اب و هوا هم بهتره

سلام،برادر من مدرک زیست شناسی سلولی و مولکولی- بیوشیمی داره می خواد وارد رشته پزشکی بشه. ایا امکانش هست یا باید مجدد از کارشناسی شروع کنه؟ برای چه کشور هایی می تونه اقدام کنه

Junior Member

Red face پاسخ : تحصیل در فیلیپین و مسائل مرتبط

تو مانیل خونه زیر ده هزار پزو نیست تقریبا، و ده هزار پزو به شما یه اتاق کوچیک میدن که شامل سرویس بهداشتی هم باشه، برای قیمت های پایین تر سرویس بهداشتی مشترک وجود داره. ولی کلی میگم. قیمت رنج مانیل اینه، تازه اگه کلی بگردی. خیلی جاها باید حد اقل 12هزار پزو بدی که حتی باز هم با استانداردهای ما ایرونی ها نمیخونه. امروز هر دلار حدود چهل پزو ه. 12هزار پزو یعنی 4صد دلار. حالا دلار تو ایران هر روز بالا پایین میره.

ولی یک کلام، شما میخای بیای مانیل باید حداقل 4صد دلار برای خونه بزارید کنار. البته من اینو دارم به بچه هایی میگم که الان تو ایرانند نشستند این پست هارو میخونن. ممکنه یه کی که تو فیلیپین زندگی میکنه بیاد بگه که نه، قیمت کمترهم پیدا میشه، خوب البته که پیدا میشه. من به قول معروف دارم به مرگ میگیرم که به تب رازی بشید. اولش که میاید اینجا حد اقل 4صد دلار برای خونه روش حساب کنید تا بعد که جا افتادید خودتون برید سر فرصت و با چک و چونه زدن قیمت ها رو مقایسه کنید تا بتونید به کمتر از اون هم قانع بشید. شب خوش.

رشته و دانشگاه
    عمران

تازه ماهی 400 دلار می شه فقط کرایه خونه هزینه آب و برق و اینها هم هست، چون آب آشامیدنی رو هم باید بیرون بخرین شهریه دانشگاه هم می آید روش، به نظر من کسی می خواد این پولو بده یک مقدار بیشتر خرج کنه بره اروپا که حداقل بعدش بتونه کار کنه.
    ولی بازم همچنان اگه مصرید برید فلیپین برید شهرهای کوچکتر مثلا دانشگاه سیلیمان که هم دانشگاه خوبیه هم هزینه ها خیلی کمتر می شه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)