صفحه 4 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 136

موضوع: تحصیل در فیلیپین و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فیلیپین و مسائل مرتبط

کسی با یه کم بیشتر هزینه کردن نمیتونه بره اروپا، اروپا هم چالش های خودشو داره. دوستان ما داریم اینجا راجع به فیلیپین بحث میکنیم، هر کی بخاد تصمیم بگیره خودش تصمیم میگیره. نمیدونم اصلا اینجا چرا شده جای کل کل کشورهای. اینهمه فروم هست. هرکی میخاد بره آلمان بره آلمان، هرکی میخاد بره آمریکا بره آمریکا. ما فقط میتونیم تجربیاتمون رو به اشتراک بگزاریم نه که بگیم کجا برو کجا نرو.

ضمنا، اینکه تو بری اروپا یا حتی امریکا بهت کار میدن یه خیال خامه، افرادی رو میشناسم که تو کشورهای اروپایی خیلی مشکلات مالی و غیره دارن که بچه های اینجا ندارن. اینکه شما میتونی در آینده موفق بشی فقط به یه چیز بستگی داره، "تلاش خودت".

دوست من ترم پیش از همین جا پذیرششو گرفت با فاند برای امریکا.

به اون دوستانی که ایرانند میگم: وقتی پاتونو از ایران میزارید بیرون به طبع شماری از هموطنانتونو میبینید که تو اون کشو مورد نظر موفق نشدند یا سرخوزده شدند و یا باخت کردند، ولی خیلی هام هستند که بسیار موفق شدند. شما به اندازه ای که اطلاعات نیاز دارید از منابعش کسب کنید و راه خودتونو برید، خیلی نبینید که کی چی میگه.

یه چیز دیگه ! اگر شما فارق التحصیل رشته برق دانشگاه صنعتی شریف هستید، فیلیپین برای ادامه تحصیل برای شما کشور مناسبی نیست. موفق باشید !!!

برای رشته دندون پزشکی کدوم دانشگاه رو پیشنهاد می کنید؟؟
    چرا توی سایت دانشگاه هاشون هیچ اثری از میزان شهریه نیست؟؟؟ یا این که من پیدا نمی کنم...
    سخن دانی و خوش خوانی نمی ورزند در شیراز،
    بیا حافظ که تا خود را به ملکی دیگر اندازیم....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosei_n نمایش پست ها
    تو مانیل خونه زیر ده هزار پزو نیست تقریبا، و ده هزار پزو به شما یه اتاق کوچیک میدن که شامل سرویس بهداشتی هم باشه، برای قیمت های پایین تر سرویس بهداشتی مشترک وجود داره. ولی کلی میگم. قیمت رنج مانیل اینه، تازه اگه کلی بگردی. خیلی جاها باید حد اقل 12هزار پزو بدی که حتی باز هم با استانداردهای ما ایرونی ها نمیخونه. امروز هر دلار حدود چهل پزو ه. 12هزار پزو یعنی 4صد دلار. حالا دلار تو ایران هر روز بالا پایین میره.

ولی یک کلام، شما میخای بیای مانیل باید حداقل 4صد دلار برای خونه بزارید کنار. البته من اینو دارم به بچه هایی میگم که الان تو ایرانند نشستند این پست هارو میخونن. ممکنه یه کی که تو فیلیپین زندگی میکنه بیاد بگه که نه، قیمت کمترهم پیدا میشه، خوب البته که پیدا میشه. من به قول معروف دارم به مرگ میگیرم که به تب رازی بشید. اولش که میاید اینجا حد اقل 4صد دلار برای خونه روش حساب کنید تا بعد که جا افتادید خودتون برید سر فرصت و با چک و چونه زدن قیمت ها رو مقایسه کنید تا بتونید به کمتر از اون هم قانع بشید. شب خوش.
    من یه عذر خواهی به دوستان بدهکارم، 12000 پزو میشه ماهی 300 دلار نه 400 دلار. هردلار 40 پزو.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasedak12 نمایش پست ها
    چرا کسی اینجا جواب سئوال آدم رو نمی ده؟؟؟؟
    دوست عزیز برای پیدا کردن شهریه دنبال کلید واژه هایی مثل Tuition یا Matriculation یا Assessment بگردید. اگر پیدا نکردید این واژه هارو توی سایت سرچ کنید، اگر باز هم پیدا نکردید مایش یه ایمیل زدنه به خود دانشگاه، کافیه تو یه جمله کوتاه ازشون بپرسید که شهریه رشته مذکور برای فلان مقطع چنده تا اونا فایل مورد نظر رو براتون ضمیمه میل کنند.

بعید بدونم کسی توی فروم پیدا بشه که یه وقت 24 ساعته خالی داشته باشه که بره برای بچه ها سرچ کنه یا هر سوالی که پرسیده میشه رو دنبال جواب بگرده، این روشی که بنده گفتم صد در صد جواب میده،

موفق باشید.

Junior Member coming_home آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط hosei_n نمایش پست ها
    کسی با یه کم بیشتر هزینه کردن نمیتونه بره اروپا، اروپا هم چالش های خودشو داره. دوستان ما داریم اینجا راجع به فیلیپین بحث میکنیم، هر کی بخاد تصمیم بگیره خودش تصمیم میگیره. نمیدونم اصلا اینجا چرا شده جای کل کل کشورهای. اینهمه فروم هست. هرکی میخاد بره آلمان بره آلمان، هرکی میخاد بره آمریکا بره آمریکا. ما فقط میتونیم تجربیاتمون رو به اشتراک بگزاریم نه که بگیم کجا برو کجا نرو.

ضمنا، اینکه تو بری اروپا یا حتی امریکا بهت کار میدن یه خیال خامه، افرادی رو میشناسم که تو کشورهای اروپایی خیلی مشکلات مالی و غیره دارن که بچه های اینجا ندارن. اینکه شما میتونی در آینده موفق بشی فقط به یه چیز بستگی داره، "تلاش خودت".

دوست من ترم پیش از همین جا پذیرششو گرفت با فاند برای امریکا.

به اون دوستانی که ایرانند میگم: وقتی پاتونو از ایران میزارید بیرون به طبع شماری از هموطنانتونو میبینید که تو اون کشو مورد نظر موفق نشدند یا سرخوزده شدند و یا باخت کردند، ولی خیلی هام هستند که بسیار موفق شدند. شما به اندازه ای که اطلاعات نیاز دارید از منابعش کسب کنید و راه خودتونو برید، خیلی نبینید که کی چی میگه.

یه چیز دیگه ! اگر شما فارق التحصیل رشته برق دانشگاه صنعتی شریف هستید، فیلیپین برای ادامه تحصیل برای شما کشور مناسبی نیست. موفق باشید !!!
    اینجا جایی که هر کی نظر خودش رو می گه، و قرار نیست شما بیایید جلوی ابراز نظر دیگران رو بگیرید
    من دو تاش رو هم تجربه کردم، و دارم تجربیات خودم رو در اختیار بقیه می گذارم و امیدوارم برن یک جای بهتر، الان با دلار 4000 تومنی همه جای دنیا گرونه
    بعد بچه ها برن چند سال از عمرشون رو بگذارن اونجا بعدش چی؟ سر همین کشورهای اروپایی هم باید خودشون تحقیق کنن

من رفتم برگشتم، دوستان موندن اونجا درس خوندن بعد الان پشیمونن که چرا من داشتم برمیگشتم که برم یک کشور دیگه چرا اونها اقدام نکردن. حالا به نظر من یا می رن یک کشور گرونتر و هزینه دو سال فلیپین رو تو ده، نه ماه تو یک کشور گرون خرج می کنن ولی بعدش راه می افتن و روی پای خودشون وای می ایستن یا می رن فلیپین و بعد چند سال دوباره می آن پله ی اول و می رن به سمت یک کشور دیگه.

Junior Member

به قول معروف صلاح ملک خویش خسروان دانند، حالا ما هر چی بگیم این دوستمون نمیخاد دست برداره. من به شخصه ترجیح میدم راهنمایی های کسی که موفق شده رو گوش کنم تا کسی که شکست خورده، در هر صورت دوست من ترم پیش از مپوا بورسیه شد برای امریکا، به نظر من یه نمه اگه تلاش کنید میتونید با بورسیه تو کشورهای امریکا شمالی ادامه تحصیل بدید. لازمش یکی دوتا مقاله تو جورنال های محلی یا بین المللیه که اونهم استادای اینجا همشون تو این ضمینه واقعا قوی اند، اگه وقت بزارید مسیر رشد رو من تو این کشور خوب میبینم.

Junior Member

درود دوستان..
    1سوال..آیا با لیسانسه پرستاری میشه پزشکی در دانشگاههای فیلیپین ادامه داد؟
    2دانشگاهی که مورد قبوله وزارت هست آیا پذیرش به دانشجوی خارجی میدن؟
    ممنون که راهنمایی میکنید.

Junior Member

بچه ها منم میخوام یه پذیرش موقتی بگیرم از فیلیپین که یجورایی سوپاپ اطمینانم باشه که نتونستم از جای دلخواهم ویزا بگیرم برم اونجا که مشمول نشم
    میشه منو راهنمایی کنین ؟لیست دانشگاهاشونو میخوام تو شاخه مهندسی و مدیریت.
    پذیرش گرفتن راحته؟چیا میخوان معمولا؟خودم میتونم بگیرم؟فرقش با اینکه از طریق این شرکتا بگیرم چیه؟

Senior Member

به نظرتون فیلیپین برای تحصیل دندانپزشکی مناسب هست؟ مسلما من نمیخوام فیلیپین زندگی کنم بعد از تحصیل پس باید شانس کار و ادامه تحصیل در کشورهای دیگه رو در نظر بگیرم یا حداقل همین ایران خودمون.هزینه تحصیل در چه رنجی هست؟

Junior Member

با لیسانس پرستاری که سهله دوست من با لیسانس زبان رفت و الان داره اونجا دندونپزشکی میخونه .تازه حدود 70درصد واحدهاشم تطبیق دادن.فقط حواستون باشه که دانشگاهی که قصد ادامه تحصیل دارید .مورد تائید وزارت علوم باشه .چون از یک سال پیش خیلی از دانشگاه هاش از تائید وزارت دراومدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)