صفحه 5 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 136

موضوع: تحصیل در فیلیپین و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فیلیپین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط fomi نمایش پست ها
    درود دوستان..
    1سوال..آیا با لیسانسه پرستاری میشه پزشکی در دانشگاههای فیلیپین ادامه داد؟
    2دانشگاهی که مورد قبوله وزارت هست آیا پذیرش به دانشجوی خارجی میدن؟
    ممنون که راهنمایی میکنید.
    با لیسانس پرستاری که سهله دوست من با لیسانس زبان رفت و الان داره اونجا دندونپزشکی میخونه .تازه حدود 70درصد واحدهاشم تطبیق دادن.فقط حواستون باشه که دانشگاهی که قصد ادامه تحصیل دارید .مورد تائید وزارت علوم باشه .چون از یک سال پیش خیلی از دانشگاه هاش از تائید وزارت دراومدن

Junior Member

سلام دوستان دانشگاه مپوا برای مهندسی تحت تاییده؟ دلاسال چی؟

Junior Member

من الان 6 ماه هست که آمدم. 17 سالمه. دیپلم ریاضی دارم. برای پزشکی رفتم سنت توماس ولی امتحان ورودیشو رد شدم و رفتم درباره ی UP هم پرس و جو کردم فهمیدم وارد شدن بهش تقریبا غیرممکنه! حالا تنها گزینه هایی که برای دندون پزشکی برام مونده UE و CEU و MCU هستش که از تایید افتادن حالا میخواستم ببینم که کدومشون برای دندون پزشکی بهتره و اینکه راهی هست که وقتی بزگشتم ایران مدرکمو معتبر کنم؟(میشه روش حساب باز کرد؟)
    مپوا و دلاسال برای مهندسی تحت تایید هستند یا نه؟ خیلی ممنون میشم اگه جوابمو بدید

Senior Member

فکرکنم راهی باشه برای اعتبار مدرک دانشگاههای فیلیپین یا خیلی جاهای دیگه.در این مورد تحقیق میکنم اگر کسی چیزی میدونه بگه.

Junior Member

راهی هست که از دانشگاه های اینجا شیفت کنم برای آلمان؟

Junior Member

مپوا و دلاسال برای مهندسی هر دو تایید هستند. من دانشجوی مپوا هستم، ارشد. خودت هم میتونی تو وزارت علوم بزنی چک کنی !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosei_n نمایش پست ها
    مپوا و دلاسال برای مهندسی هر دو تایید هستند. من دانشجوی مپوا هستم، ارشد. خودت هم میتونی تو وزارت علوم بزنی چک کنی !
    دانشگاه مپوا در مقایسه با ایران در چه سطحه؟ مدرکشو کشورهای اروپایی قبول دارن؟ در کل خودت فکر میکنی مدرکش به هزینه هایی که داری میکنی می ارزه؟ ممنون میشم اگه سوالامو جواب بدی حسین جان راستی رشته ی خودت چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alian7 نمایش پست ها
    دانشگاه مپوا در مقایسه با ایران در چه سطحه؟ مدرکشو کشورهای اروپایی قبول دارن؟ در کل خودت فکر میکنی مدرکش به هزینه هایی که داری میکنی می ارزه؟ ممنون میشم اگه سوالامو جواب بدی حسین جان راستی رشته ی خودت چیه؟

من مهندسی شیمی میخونم اینجا، ارشد. من الان هم اینجا دانشجو هستم هم اینکه به کارشناسی ها درس میدم، البته فکر کنم از این نظر تنها ایرانی هستم. بعد از چند وقتی که الان تو فیل. هستم این چیزایی که میگم رو جدی بگیر:

1- برای رشته های مهندسی دلاسال، مپوا، یو پی، آته نئو خوبن. تو این بین مپوا رو خیلی ها به عنوان بهترین دانشگاه مهندسی میدونن، بعضی ها هم دلا سال رو که بحث زیاده.
    البته یو پی هم جای خودش رو داره اما در مورد یوپی اکثرا به خاطر دوره های حقوقشه مثل وکالت و ... که همه سیاستمدارا از این دانشگاه میان بیرون. اکثرا.

2- دلا سال هم خوبه، از لحاظ امکانات و فضای آموزشی و هر چی که بگی دلاسال تو اینجا حرف اول رو میزنه، شهریش هم دوبل جاهای دیگست. اما از لحاظ علمی تو یه سطحه با مپوا
    بعضی جاها هم پایین تری، چون دلا سال خیلی رشته هارو پوشش میده ولی مپوا فقط مهندسیه.

3- دلا سال برای رشته های آرت و ساینس و این جور چیزا رقیب نداره، واقعا عالیه یعنی هر چی بگم کمه. معمولا کسی که تو یه دانشگاه درس میخونه سعی میکنه بگه که اونجا خیلی
    خوبه و جاهای دیکه بدن، ولی من در مورد رشته خودم به قطع میدونم از مپوا و حتی یوپی داره بهتر عمل میکنه چون فکر کنم تنها ایرانی ای باشم که اینجا دارم علاوه بر تحصیل
    به دانشجوهای کارشناسی تدریس هم میکنم. بنا بر این با استادا و فعالیت های مپوا و دلا سال تعامل دارم میدونم مهندسی شیمیش اینجا بهتره و به عنوان مثال میدونم مهندسی
    کامپیوتر دلا سال از مپوا جلو تره. راجع به رشته های دیگه خیلی دقیق اطلاع ندارم.

4- مدارک همه دانشگاه های مذکور-اون 5 تایی که گفتم- از لحاظ بین المللی ساپورته، حتی در سطح خیلی خوبیه. اگر بتونی اینجا خودتو نشون بدی و یه نمه سرت تو کار خودت باشه
    و یکی دو تا مقاله بتونی به چاپ برسونی میتونی به یو اس و کانادا حتی با فاند فکر کنی. من دوستم ترم پیش از همین مپوا رفت امریکا برای پی اچ دی.

5- مقاله هم چیز خیلی شاقی نیست، البته باید سطح علمیت خوب باشه یا حد اقل تلاش کنی در اینصورت استادای اینجا تو این ضمینه میتونن کمکت کنن، همشون مثل بنز مقاله چاپ
    میکنن.

اگه خدا بخاد فکر کنم خودم بتونم حداقل چند مقاله اینجا چاپ کنم. امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم.

Senior Member

آزمون ورودی این دانشگاهها به چه صورتیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosei_n نمایش پست ها
    من مهندسی شیمی میخونم اینجا، ارشد. من الان هم اینجا دانشجو هستم هم اینکه به کارشناسی ها درس میدم، البته فکر کنم از این نظر تنها ایرانی هستم. بعد از چند وقتی که الان تو فیل. هستم این چیزایی که میگم رو جدی بگیر:

1- برای رشته های مهندسی دلاسال، مپوا، یو پی، آته نئو خوبن. تو این بین مپوا رو خیلی ها به عنوان بهترین دانشگاه مهندسی میدونن، بعضی ها هم دلا سال رو که بحث زیاده.
    البته یو پی هم جای خودش رو داره اما در مورد یوپی اکثرا به خاطر دوره های حقوقشه مثل وکالت و ... که همه سیاستمدارا از این دانشگاه میان بیرون. اکثرا.

2- دلا سال هم خوبه، از لحاظ امکانات و فضای آموزشی و هر چی که بگی دلاسال تو اینجا حرف اول رو میزنه، شهریش هم دوبل جاهای دیگست. اما از لحاظ علمی تو یه سطحه با مپوا
    بعضی جاها هم پایین تری، چون دلا سال خیلی رشته هارو پوشش میده ولی مپوا فقط مهندسیه.

3- دلا سال برای رشته های آرت و ساینس و این جور چیزا رقیب نداره، واقعا عالیه یعنی هر چی بگم کمه. معمولا کسی که تو یه دانشگاه درس میخونه سعی میکنه بگه که اونجا خیلی
    خوبه و جاهای دیکه بدن، ولی من در مورد رشته خودم به قطع میدونم از مپوا و حتی یوپی داره بهتر عمل میکنه چون فکر کنم تنها ایرانی ای باشم که اینجا دارم علاوه بر تحصیل
    به دانشجوهای کارشناسی تدریس هم میکنم. بنا بر این با استادا و فعالیت های مپوا و دلا سال تعامل دارم میدونم مهندسی شیمیش اینجا بهتره و به عنوان مثال میدونم مهندسی
    کامپیوتر دلا سال از مپوا جلو تره. راجع به رشته های دیگه خیلی دقیق اطلاع ندارم.

4- مدارک همه دانشگاه های مذکور-اون 5 تایی که گفتم- از لحاظ بین المللی ساپورته، حتی در سطح خیلی خوبیه. اگر بتونی اینجا خودتو نشون بدی و یه نمه سرت تو کار خودت باشه
    و یکی دو تا مقاله بتونی به چاپ برسونی میتونی به یو اس و کانادا حتی با فاند فکر کنی. من دوستم ترم پیش از همین مپوا رفت امریکا برای پی اچ دی.

5- مقاله هم چیز خیلی شاقی نیست، البته باید سطح علمیت خوب باشه یا حد اقل تلاش کنی در اینصورت استادای اینجا تو این ضمینه میتونن کمکت کنن، همشون مثل بنز مقاله چاپ
    میکنن.

اگه خدا بخاد فکر کنم خودم بتونم حداقل چند مقاله اینجا چاپ کنم. امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم.

مرسی از اطلاعاتت
    فقط یه سوال: چجوری باید انتقال گرفت به یک کشور دیگه از طریق خود دانشگاه یا سفارت اون کشور , دوستتون چجوری تونست شیفت کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)