صفحه 6 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 136

موضوع: تحصیل در فیلیپین و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض سوال : تحصیل در فیلیپین و مسائل مرتبط

سلام خسته نباشید یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید من داخل سایتfind university چک کردم شهریه هر ترم دانشگاه ue برای دندانپزشکی رو نوشته بود 35000تا45000پزو که اگه پزو رو 45 تومن حساب کنیم حدودا میشه هر ترم1575000تا2025000 ولی خیلیا میگن سال 3 به بعدحدود 1100تا1500دلار که خیلی بیشتر میشه لطفا من رو راهنمایی کنید کدوم درسته

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فیلیپین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط alian7 نمایش پست ها
    مرسی از اطلاعاتت
    فقط یه سوال: چجوری باید انتقال گرفت به یک کشور دیگه از طریق خود دانشگاه یا سفارت اون کشور , دوستتون چجوری تونست شیفت کنه؟

سلام، دوستم به امریکا شیفت نکرد، بورسیه گرفت. روندش اینه که شما نمرات خوب میگیری، با دانشگاه های مختلف مکاتبه میکنی کارنامتو براشون میفرستی، همراه با سابفه تحصیلیت، سفارش
    استادت در مورد شما و در آخر شرایط بورسیه اونجا رو بررسی میکنی، اگر شامل اون شرایط شدی اقدام میکنی اگر هم شامل اون شرایط نیستی تلاش کن که بشی، اگر بشی بهت بورسیه تعلق میگیره
    اگر هم نشی که نشدی. راجع به شیفت کردن چیزی نمیدونم.

در حالت کلی رفتن به هر دانشگاهی تو هر کشوری کار سختی نیست چون کلی میبایست از جیب بابت شهریه، کرایه خونه و ... خرج کنی، این که بورسیه بشی هنره. معمولا اکثر دانشجوها سراسر دنیا
    برای این امل تلاش میکنن.

Junior Member

سلام

دوستان عزیز میخواستم بدونم که امکان تحصیل در رشته های علوم پایه یا علوم پزشکی مثل علوم آزمایشگاهی یا زیر شاخه های بیولوژی مثل هماتولوژی انکولوژی هستش یا خیر؟؟

Junior Member

مرسی اطلاع دارید که ثبت نام این ترم مپوا کی شروع میشه؟ میخوام معماری یا طراحی صنعتی بخونم توی مپوا بنظر شما سنت توماس بهتره برای این رشته یا مپوا؟

Junior Member

مرسی اطلاع دارید که ثبت نام این ترم مپوا کی شروع میشه؟ میخوام معماری یا طراحی صنعتی بخونم توی مپوا بنظر شما سنت توماس بهتره برای این رشته یا مپوا؟
    ثبت نام رو برو تو سایت چک کن، برای هر مقطعی و هر ورودی ای یک وقت معین داره، برای مین 22 آوریله. برای تمامی رشته های مهندسی بدون استثنا همونطور که قبل تر عرض کردم :

UP-De la salle - Mapua - Ateneo .

ببین سنت توماس هم خوبه نکه بد باشه، ولی در مراتب بعدی. برای معماری Ateneo و La salle از مپوا و یوپی بهترن. مخصوصا Ateneo, همونطور که گفتم دلا سال یه نمه فقط گرون تره ولی تو معماری با Ateneo فرقی نداره.

موفق باشید.

یه راهنمایی: برای هر دانشگاه توی ویسایتش به دنبال دانلود کردن یک View Book باش، اونجا تمامی اطلاعاتی که راجع به یک دانشگاه، رشته هاش، زمان ثبت نام و خلاصه هرچی که فکر کنی یا نکنی هست. اینطوری توی وقتت صرفه جویی کردی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosei_n نمایش پست ها
    ثبت نام رو برو تو سایت چک کن، برای هر مقطعی و هر ورودی ای یک وقت معین داره، برای مین 22 آوریله. برای تمامی رشته های مهندسی بدون استثنا همونطور که قبل تر عرض کردم :

UP-De la salle - Mapua - Ateneo .

ببین سنت توماس هم خوبه نکه بد باشه، ولی در مراتب بعدی. برای معماری Ateneo و La salle از مپوا و یوپی بهترن. مخصوصا Ateneo, همونطور که گفتم دلا سال یه نمه فقط گرون تره ولی تو معماری با Ateneo فرقی نداره.

موفق باشید.

یه راهنمایی: برای هر دانشگاه توی ویسایتش به دنبال دانلود کردن یک View Book باش، اونجا تمامی اطلاعاتی که راجع به یک دانشگاه، رشته هاش، زمان ثبت نام و خلاصه هرچی که فکر کنی یا نکنی هست. اینطوری توی وقتت صرفه جویی کردی.
    هرچی توی وبسایت لاسال میگردم آرچیتکت(معماری) رو پیدا نمیکنم. دانشگاه Ateneo تحت تاییده برای مهندسی؟ چون تا بحال اسمشو نشنیده بودم. راستش من 5-6 ماه پیش امتحان ورودی سنت توماس رو برای پزشکی دادم ولی قبول نشدم ظاهرا برای اینکه بخوام دوباره امتحان بدم باید تا آگوست صبر کنم.هنوز هم اصل مدارکمو نرفتم پس بگیرم این داشگاه ateneo هم توی وبسایتش چیزی درباره ی مهماری نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinmoazeni نمایش پست ها
    سلام به همگی . من ترم اخر کارشناسی ارشد مکانیک دانشگاه شیراز هستم تصمیم دارم همراه با خواهرم که میخواد پزشکی بخونه بریم فیلیپین واسه ادامه تحصیل . میخواستم یه لطفی کنید و یکم منو راهنمایی کنید . تازه اول راهم و هیچ اطلاعی ندارم که باید چیکار کنم . ممنون
    دوست عزیزم من خودم دانشجوی دکترا در فیلیپین هستم. برای شخص شما در مقطع دکترا فیلیپین به لحاظ کیفیت دانشگاه و همچنین تایید ایران اصلا جای مناسبی نیست و علاوه بر اینکه فیلیپین در مقطع پزشکی تنها دو دانشپاه مورد تایید ایران داره که اونها هم رشته داروسازی و پزشکی رو دارن که هم به مدرک زبان نیاز هست و همچنین بنا به دلایلی خاص کلا پذیرش نمی کنن

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فیلیپین

اصلا فیلیپین جای مناسبی برای یادگیری زبان نیست مخصوصا اینکه خودشون لهجه خاصی به این زبان دادن که منحصر به فرده و جایی دیگه بری قاط می زنی

Junior Member

هرچی توی وبسایت لاسال میگردم آرچیتکت(معماری) رو پیدا نمیکنم. دانشگاه Ateneo تحت تاییده برای مهندسی؟ چون تا بحال اسمشو نشنیده بودم. راستش من 5-6 ماه پیش امتحان ورودی سنت توماس رو برای پزشکی دادم ولی قبول نشدم ظاهرا برای اینکه بخوام دوباره امتحان بدم باید تا آگوست صبر کنم.هنوز هم اصل مدارکمو نرفتم پس بگیرم این داشگاه ateneo هم توی وبسایتش چیزی درباره ی مهماری نداره
    CIVIL ENGINEERING

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosei_n نمایش پست ها
    CIVIL ENGINEERING
    civil engineer که میشه مهندسی عمران

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)