صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 55

موضوع: کمک به تازه واردین وینیپگ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک به تازه واردین وینیپگ

سلام برای خونه گرفتن کسی علاقه مند هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Old Westbury

اگر خدا بخواد قراره ظرف 4 ماه دیگر اقامت من در آنجا درست بشه . من تا حالا دو بار از آنجا دیدن کردم . فرق عمده این شهر قیمت ارزان دانشگاه و مسکن نسبت به شهر های بزرگ است و همینطور احساس کردم مردم خونگرمی نسبت به شهر های بزرگ دارد. آمار ها می گویند این استان مخصوصا مرکزاستان آن یعنی شهر وینی پگ درحال رشد سعودی است.بدلیل کوتاهی سفر من درآنجا ویا پایین بودن جمعیت دانشجویان ویا خانواده های مهاجر ایرانی،من نتوانستم از وضعیت کامیونیتی (اجتماع) ایرانی ها قرار بگیرم و متوجه نشدم بین ایرانی ها اجتماع و یا اتحادی وجود دارد و یا نه .می گویند واقعا تابستانهای دلپزیری دارد و از طرفی هوای خیلی سردی در زمستان دارد . زمستانهای آنجا در واقع شش ماه است . متوسط هوا دما -30 است . در سفر دوم ام که در زمستان با دمایی -12 بود وقتی قدم می زدم هر چند لباس خیلی به تن داشتم ولی نمی شد بیش از 25 دقیقه قدم زدن را تحمل کرد.یعنی سرما (نه سوز) به استخوان ها می رسید.در مرگز شهر تمامی ساختمانها با تونل به هم وصل هستند حتی ساختمانهای مقابل خیابان .آمار ها می گویند 3000 مهاجر ویا دانشجو این شهر ایرانی تبار هستند در صورتیکه کل جمعیت این شهر نزدیک به 700 هزار نفر می رسد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Old Westbury

متی توانید از اجتماع و ایرانی ایرانی ها از آنجا بگویید. بنظرم سال پیش اولین رستوران ایرانی آغاز به کار کرد.کل دانشجو های ایرانی چقدر هستند.

سلام
    من هم برای وینتر 2015 میرم وینیپگ (دانشکاه مانیتوبا) و خیلی نگران خوابگاه یا خونه هستم. مخصوصا که کسیو اونجا نمیشناسم. و دنبال همخونه ای هستم. اگر کسی تمایل داره لطفن اطلاع بده. مرسی

Junior Member golnooshp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع علم و صنعت

سلام دوستان
    من هم واسه Winter 2015 از دانشگاه منیتوبا پذیرش دارم، کسی هست که بتونه یک سری اطلاعات راجع به شرایط اونجا بده،ظاهرا جزء سرد ترین شهرهای کانادا هست. قوانین شهروندی چقدر شبیه به استان انتاریو هست؟ مثلا کمک به تازه واردین داره؟ بچه ها از 4 سالگی به مدرسه میرند؟کسی سایتی میشناسه که این اطلاعات را بشه توش پیداکرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - علوم و فنون مازندران

نقل قول نوشته اصلی توسط golnooshp نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هم واسه Winter 2015 از دانشگاه منیتوبا پذیرش دارم، کسی هست که بتونه یک سری اطلاعات راجع به شرایط اونجا بده،ظاهرا جزء سرد ترین شهرهای کانادا هست. قوانین شهروندی چقدر شبیه به استان انتاریو هست؟ مثلا کمک به تازه واردین داره؟ بچه ها از 4 سالگی به مدرسه میرند؟کسی سایتی میشناسه که این اطلاعات را بشه توش پیداکرد؟
    سلام دوست عزیز
    من و همسرم یه هفته س که به وینیپگ اومدیم. همسرم دانشجوی دانشگاه مانیتوبا هستن. در حال حاضر هوا خوبه... یه کمی سرده
    اما میگن تا اوایل نوامبر برف میاد.
    از لحاظ کارهای اداری ما اصلا به مشکل برنخوردیم و برخوردها بسیااااار عالی هس و کارها خیلی سریع پیش میره....
    نکته ای که هس اینه که حتما حتما گواهینامه رانندگی خودتون رو ترجمه و بین المللی کنید. جدیدا واسه کارتهای اعتباری ID میخوان، که dirving license واسه ما ID محسوب میشه و اعتبارش اینجا از پاسپورت ما بیشتره.
    در کل تو این یه هفته با اینکه تازه واردیم همه چی خوب خوبه و ما راضی هستیم

سلام دوستان
    میشه کسانی که ساکن وینیپگ هستن پیغام بدن من نیاز به کمک دارم متشکرم

Junior Member

سلام دوستان

من برای winter ۲۰۱۵ پذیرش دارم و می‌خوام که برای اواخر December اونجا باشم وخوش حال میشم اگر خانمی دنبال
    هم خونه باشه به
    من پیغام بده.
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط n6a6s6i6m نمایش پست ها
    سلام دوستان

من برای winter ۲۰۱۵ پذیرش دارم و می‌خوام که برای اواخر December اونجا باشم وخوش حال میشم اگر خانمی دنبال
    هم خونه باشه به
    من پیغام بده.
    ممنونم

سلام من هم برای winter 2015 پذیرش دارم. هنوز کارهای خوابگاه و مسکن انجام نداده ام. خوشحال میشم بیشتر با هم اشنا بشیم.

Junior Member

من ۳۰ آوریل مانیتوبا میرم، به چند جا در سایت کی‌جی‌جی ایمیل، و اس‌ اام اس‌ زدم ولی‌ جواب نگرفتم.

آیا پیشنهادی در مورد اجاره خونه دارید؟
    آیا این سایت قابل اعتماد هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)