صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 55

موضوع: کمک به تازه واردین وینیپگ

Junior Member Lilyyy آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کمک به تازه واردین وینیپگ

سلام‌, کسی‌ می‌دونه چطور می‌شه از ایران به وینیپگ پول فرستاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران،ٱزاد

سلام،دوستان عزیزی که در وینیپگ یا برندون اقامت دارند،میشه لطف کنند اطلاعات بروز بدهند،در مورد سیستم حمل و نقل،قیمتهای مسکن،مواد خوراکی،یافتن شغل،.....؟

Junior Member

سلام. من نوامبر میرم اونجا. کسی اگه مایله پیام بده هم خونه بشیم.

Junior Member

سلام براى روز ١٠ نوامبر احتياج به همراه مترجم جهت شركت در سمينار يكروزه آشنايى با فرصت هاى شغلى در منيتوبا دارم لطفا اگر كسى تمايل به همكارى داره به من خبر بده

Junior Member

سلام ... ممنون میشم اگه کسی در شهر وینیپگ هست راجع به هزینه های زندگی دانشجویی در ماه بهم اطلاعات بده...هزینه های خوابگاه ها و خورد و خوراک و...

سلام نت برای ژانویه عازم هستم و شدیدا به دنبال یه هم خونه دختر میگردم که با هم یه آپارنمان دو خوابه اجاره کنبم لطفا اگر کسی هست یا کسی را می شناسین برای من پیام خصوصی بزارین یک دنبا ممنئن میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط marzieh70 نمایش پست ها
    سلام ... ممنون میشم اگه کسی در شهر وینیپگ هست راجع به هزینه های زندگی دانشجویی در ماه بهم اطلاعات بده...هزینه های خوابگاه ها و خورد و خوراک و...
    خوابگاه که خیلی گرون هست. حدودا ماهی 1000$ به بالا در میاد. ولی اگه بخواین اتاق بگیرین بین 400 تا 700 هستش. مثلا یه خونه که بخواین با 1 یا چند نفر share کنین بستگی به جاش بین قیمتایی که گفتم هستش. خرج خورد و خوراک هم چیزی بین 100 تا 200 در ماه در میاد. واسه بقیه کارها هم میتونین 50 الی 100 در نظر بگیرین.

Junior Member

سلام. من برای fall 2016 پذیرش دارم و سپتامبر یا آگوست میرم اونجا. برای هم خونه / هم سفر شدن کسی اگه مایله پیام بده.

Junior Member

سلام دانشکگاه این شهر شهریه پاییینی داره ایا این دانشگاه ارشد امپیوتر تو هر گرایشی داره بعد شهریه اش چقدر هست تو خود سایتش زده بود شهریه 3700 تا هست واسه ارشد هم همین طور هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rukarimi نمایش پست ها
    سلام. من برای fall 2016 پذیرش دارم و سپتامبر یا آگوست میرم اونجا. برای هم خونه / هم سفر شدن کسی اگه مایله پیام بده.
    سلام دوست عزیز، آیا شما برای سکونت اقدام کردید یا هنوز نامشخصه وضعیتتون؟ من تحصیلم رو از ماه می شروع کردم ولی هنوز جایی را اجاره نکردم و تا 15 آگوست احتمال داره خوابگاه بمونم و از اون موقع به بعد منزل اجاره میکنم. اگر هنوز مایلید، من اینجا می تونم بگردم و جایی رو برای هر دو پیدا کنم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)