صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: ثبت نام در ازمون USMLE برای فارغ التحصیلان ایران

پیش فرض پاسخ : ثبت نام در ازمون USMLE برای فارغ التحصیلان ایران

با سلام حضور تمامی دوستان : من چشم پزشک هستم و اخیرا موفق به دریافت گرین کارت شدم.تصمیم به مطالعه برای آزمون USMLE دارم ولی هیچ اطلاعاتی در رابطه با این آزمون و مراحل اون ندارم.ممکنه من رو راهنمایی بفرمایید؟؟
    با سپاس

Junior Member

سلام بر دوستان!
    من اسفند امتحان پره دارم و هم ECFMG ثبت نام کردم و می خواستم این ترم مرخصی بگیرم و امتحانات USMLE را هم بدم
    حین ثبت نام به مشکل برخوردم. اونجا نمیتونم آدرس ایران را بنویسم. تازه آدرس جای دیگری را هم مینویسم ازم National ID number میخواد!
    من آدرس یکی از دوستامون توی آلمان را دادم ولی ID Number را چه کنم؟ این آدرس را برای چی میخواند؟ اگه مال خودم راننویسم و یکNational ID number هم همینطوری بدم چی میشه؟
    آخه قراره چند هزار دلار هزینه بدم میترسم بیگدار به آب بزنم

اینکه دارم یک ترم مرخصی میگیرم به رزومه ام لطمه نمیزنه؟ اصلا بگیرم ؟ خواهشا سریع جواب بدید من خیلی گیر کردم!
    مرسی!
    U.S. Social Security #
    National Identification #
    National ID Country
    Item 9. Date and Place of Birth
    Date of Birth :
    Is the date of birth above your correct date of birth?
    Yes
    No
    Birth City
    Birth State/Province
    Birth Country

سلام
    من یاشار هستم، همسر ماری.
    برای National ID بهتره شماره ملی خودتون رو وارد کنین.
    در هیچکدوم از مراحل ثبت نام در ECFMG اطلاعات غلط یا الکی وارد نکنین. آمریکایی ها به خصوص ECFMG به این موضوع خیلی حساس هستن.
    در مورد ثبت نام در ECFMG می تونین به پستها موجود در مهاحرسرا هم مراجعه کنین (لینک)
    برای ثبت نام در ECFMG در حین تحصیل دانشگاه شما باید عضو EMSWP باشه که بعید می دونم دانشگاههای ایران عضو باشند (اطلاع دقیقی ندارم). پس بهتره تا اتمام تحصیل و اخذ دانشنامه منتظر باشین در طی این مدت پست های King Dani هم پست های خوبی هستن، یه نگاهی بهش بندازین
    جسارت نمی کنم، احتمالاً غلط تایپی بوده، خواهش کلمه ای فارسی هست و تنوین بردار نیست
    ارادتمند
    یاشار
    اندکی صبر، سحر نزدیک است.

Junior Member

سلام دوست عزیز
    با توجه به اطلاعاتی که من دارم شما نمینونید از ایران یه عنوان دانشجو شرکت کنید . باید فارغ التحصیل بشید و مدرکتون رو آزاد کنید یا دوره طرح رو بگذرونین تا مدرک رو بگیرید .
    فردی رو میشناسم که سال پیش دقیقا کار شمارو کرد و با اینکه ادرس پستی خارج از کشورو داده بود چون هنوز مشغول تحصیل توی ایران بود بعد از ریختن پول و گرفتن و فرستادن تمامی مدارک ، اداره امتحانات امریکا بعد گرفتن مدارک به دلیل همین موضوع اجازه شرکت نداد . ولی بعد فارغ التحصیلی و گرفتن دانشنامه میتونید ثبت نام کنید.

Junior Member

در ضمن مراحل ثبت نام به صورت خلاصه ،طبق آخرین قوانین به شرح زیر میباشد
    ۱.ثبت نام اولیه در سایت ecfmg جهت گرفتن ID , Password که خودشون طی حدود یک هفته به ایمیلتون ارسال میکنن
    ۲. درخواست برای مدرک ECFMG از طریق اون ID ، که اینجا هم یه سری اطلاعات دموگرافیک و وضعیت فراغت از تحصیل از شما میخواد و بعد باید مبلغ 65$ به حسابشون واریز کنین تا به شما اجازه ثبت نام داده تو امتحانات داده بشه .
    ۳. ثبت نام در امتحان مرحله ۱ یا ۲ به انتخاب خودتون که این قسمت تکمیل فرم هاش یک و نیم ساعتی وقت لازم داره ، آدرس پستی رو تو این مرحله میخواد . از مهم ترین موارد که باید پر کنید: زمان شروع و پایان دانشگاه ـ دوره های اکسترنی(استاجری) که رفتین با تاریخ و استاد سوپروایزر و ادرس بیمارستات هاست که بهتره از قبل اینارو اماده کنین رو کاغذ واسه خودتون ـ شماره ملی هم من با دوست بالایی یاشار و ماری موافقم چون موقع ورود به امتحان باید کارتی رو که شمارشو نوشتین رو نشون بدید تا وارد جلسه بشین ـ منطقه امتحانی که میخواین امتحان بدید هم اینجا میخواد ازتون
    ۴. ریختن پول ثبت نام که بر اساس سال ۲۰۱۴ و منطقه امتحانی اروپا برای مرحله اول 1030 $ میشه
    ۵. بعد ریختن پول فرم ۱۸۶ با اسم خودتون رو میده که باید پرینت کنید ،باید به طور رسمی امضا بشه که تو دانشگاه ما خودشون امضا میکنن و بقیه مدارکم میدی بهشون و مهرو موم شده پست میشه به ECFMG
    ۶. بقیه مدارکم تو راهنما هست ولی جهت راهنمایی معمولا ایناس : فرم ۱۸۳، ۳۴۴،۳۴۵ که از سایت میگیری امضاشون میکنی ، عکس ، ۲تا کپی دیپلم پزشکی به همراه ترجمه رسمی
    ۷. بعد چند هفته ، انشالا مدارک میرسه تایید میشه و ایجا به شما اجازه تعیین دقیق جا و مکان امتحان داده میشه .... موفق باشین همگی (آرزو)

ویرایش توسط Simon : January 22nd, 2014 در ساعت 08:06 PM دلیل: فيس بوك خلاف مقررات فاروم

Member

سلام من مدرکم 3 ماه دیگه ازاد میشه،و همون موقع برای ecfmg میفرستم ، میخواستم ببینم این پرینت که گفته شده رو همو ن زمان میده یا بعد مکاتبه با دانشگاه?با اون پرینت میتونم usmle تبت نام کنم? و هر وقت که خواستم امتحان میدم یاید مکاتبه کنه با دانشگاه مدرک تایید شه و بعد امتحان بدم?

Junior Member

سلام بر همه دوستان
    من فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستم. برای ثبت نام USMLE یک سؤال دارم. بعد از ارسال فرم ۱۸۶ و سایر مدارک چه مدت طول میکشه تا ECFMG اجازه تعیین دقیق محل و زمان امتحان را بده؟

Junior Member

با سلام.دوستان من راستش 15 سالمه و امسال انتخاب رشتمه.والا خودم به تجربی {پزشکی}علاقه دارم.و به تمایلی تدارم که بعد از فارق التحصیلی وقتم رو هدر بدم.علاقه ای هم ندارم که تو مملکت خودمون بمونم.
    ولی از usmleکمی میترسم حالا دوستانی که این ازمون رو پاس کردن ممنون میشم رهنماییه کننم.
    هزینه شرکت در هر مرحله حدودا الان چه قدره؟
    کم ترین مدتی که امکان پاس کردن تمام مراحل چه قدره؟
    و هر مرحله اش تو ایران برگزار میشه؟
    ممنون

Junior Member

سلام بر دوستان,میخواستم بدونم امکانش هست که مدارکم را برای تایید به ECFMG بفرستم ولی بعد از تایید تاریخ امتحان USMLE را مشخص نکنم تا زمانیکه کاملا اماده بشم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط silverlake نمایش پست ها
    سلام بر دوستان,میخواستم بدونم امکانش هست که مدارکم را برای تایید به ECFMG بفرستم ولی بعد از تایید تاریخ امتحان USMLE را مشخص نکنم تا زمانیکه کاملا اماده بشم؟
    hi, as i know it is impossible, because you should determine an approximate date for your exam then ECFMG release the form that you need for registration

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)