صفحه 22 از 23 نخستنخست ... 121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 229

موضوع: پذیرش در رشته های مختلف طراحی(Design)

Junior Member BLANCH آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های مختلف طراحی(Design)

سلام دوستان
    من سال دیگه برای ادامه تحصیل تو مقطع لیسانس میرم ایتالیا ولی یه مشکلی دارم و اون هم انتخاب رشته ست! بین معماری و طراحی صنعتی موندم!
    دیپلم گرافیک دارم و کارم هنره و مصمم بودم که طراحی صنعتی بخونم ولی تو سرچی که داشتم متوجه شدم اکثر اساتید بنام طراحی صنعتی(ایتالیا) تحصیلاتشون معماریه و این باعث شد کمی مردد بشم برای انتخاب رشته. از طرفی هم بازار کار در آینده برام خیلی مهمه و به احتمال زیاد بعد از ایتالیا میرم کانادا.
    از دوستانی که تجربه ای تو این دو رشته دارن و یا حتی بازار کار کانادا رو میشناسم ممنون میشم راهنماییم کنن.
    هر چیز که در جستن آنی، آنی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh نمایش پست ها
    دوستان طراح:

اگر کسی هر سوالی و هر اطلاعاتی در مورد پذیرش فوق لیسانس و دکترا در رشته های زیر بخواد، من میتونم کمک کنم(به خصوص در آمریکا و کانادا):

1Industrial design
    2- Media Design
    3- Interaction Design
    4- Product Development
    5- Design Management ( Strategy & Planing)
    6- Transportation Design

سلام دوست عزیز.
    من علاقه مند به رشته interaction design هستم . و در تلاشم یه دانشگاه خوب با شهریه مناسب برای تحصیل در خارج پیدا کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید.
    در هنرستان رشته گرافیک خوندم و سپس دانشگاه کاردانی گرافیک. و بعد از اون لیسانس گرافیگ از دانشگاه دولتی گرفتم. معدل میانگین تمامی دوره ها 18.5 هست.
    12 سال سابقه تدریس در رشته گرافیک در هنرستان رو دارم. و در همین سالها هم کارهای پروژه ای در زمینه تبلیغات و گرافیک انجام دادم از جمله طراح گرافیک دو کتاب کمک آموزشی هنر دبستان بودم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : طراحی صنعتی-سوئد

با سلام من ترم آخر طراحی صنعتی در مقطع کارشناس هستم. می خواستم بدونم برای ادامه تحصیل در گرایش طراحی محصول کدام کشورها و دانشگاه ها بهتر هستند و راحتر می توان اقدام کرد.

Junior Member

سلام دوستان کسی هست که تو رشته طراحی لباس اقدام کرده باشه یا پذیرش گرفته باشه?

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

با سلام.من این بحث رو تو اینجا دیدم میخواستم چند تا سوال بپرسم و لطفا کسانی که اطلاع دارن جواب بدن چون خیلی ضروری هستش
    من لیسانسم دانشگاه دولتی بوده تو گرایش هنر های تجسمی با معدل 16.22 اما ارشدم رو طراحی شهری خوندم دانشگاه ازاد قزوین با معدل 16.01 .عاشق طراحی مخصوصا طراحی صنعتی هستم و 24 ماه سابقه حرفه ای طراحی مفهومی و صنعتی بدنه و داخلی اتومبیل رو با دانشگاه شریف دارم دو تا مقاله دارم اما در ارتباط با شهرسازیه یکی isi هم دارم که در ارتباط با شهرسازی و طراحی صنعتی هستش .خیلی دلم میخواست که دکترا رو طراحی صنعتی بخونم چون واقعا هم توش مستعد هستم و هم علاقه مند اونم بسیار شدید به طوری که حاضرم با بزرگترین طراحهای ایران و شاید دنیا تو یه تیم کار بکنم چون پتانسیلشو دارم .در ضمن 7 تا نرم افزار شهرسازی و طراحی صنعتی بلدم از جمله نرم افزار معرکه راینو و نمونه کارهای پروژه ای و مفهومی خیلی خوب هم دارم ایا با این شرایط به من پذیرش طراحی صنعتی تو مقطع دکترا رو میدن؟ برای کشورهای المان-امریکا و کانادا، استرالیا؟ در ضمن نمره زبانم هم 7 ایلتسه. با سپاس اگر واقعا گسی یه راه خوب بهم نشون بده واقعا ممنون میشم

سلام. کسی برای ادامه تحصیل -ارشد طراحی صنعتی - چین اطلاعاتی داره؟ بعد از گرفتن مدرک به آدم اجازه کار میدن؟

Junior Member

سلام دوستان.
    من کارشناسی رشته معماری از دانشگاه آزاد با معدل ۱۵,۶۰ دارم.
    در حال حاضر زبان انگلیسی میخونم و زبانم در حد آپر اینترمدیت و نزدیک ادونس هست و با یکم وقت میتونم آیلتس بالا ۷ بیام.
    واسه ارشد معماری داخلی چه کشور هایی خوبن و میشه با زبان انگلیسی و کمک هزینه تحصیلی با بورس اقدام کرد.
    آیا بعد از تحصیل میشه کار کرد اونجا؟
    از نظر کار مثلا معماری، ایران قوانین و اصول طراحیش متفاوته، چطور میشه اونجا یک معمار خوب بود و کار کرد یا داخل شرکت ها استخدام شد؟! آیا دوره آموزشی خاصی هم دارن واسه اینجور چیزا؟
    ممنونم

Junior Member

سلام من ترم اخر کارشناسی طراحی صنعتی هستم تا الان با معدل ۱۷.۴۰ میخواستم برای ارشد اقدام کنم اما انتخاب گرایش و کشور مورد نظر برام کمی سخت شده و شدیدا نیاز ب راهنمایی دارم
    برای درخواست دادن باید چ مراحی رو طی کرد و چ حداقل هایی رو برای پذیرش داشت
    چه مدت باید زبان خوند؟
    و برای گرفتن فاند چقد باید پورتفولیوی قویی داشت...
    ممنون اگر از طریق ایمیل farzaneh.sahragard@gmail.com بهم جواب بدید...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : طراحی صنعتی-سوئد

با سلام من دانشجوی رشته ی نساجی در دانشگاه امیر کبیرم و علاقه ی اصلیم طراحی لباسه
    کلاس رفتم و برای طراحی رزومه ی خوبی دارم وخیاطی و زبان فرانسه هم دارم یاد میگیرم و زبان انگلیسیم هم خوبه اما تاحالا تافل یا ایلتس ندادم
    میخواستم چند سوال و اینجا مطرح کنم ممون میشم راهنماییم کنین
    اول اینک میتونم با لیسانس مهندسی در دانشگاه مد و هنر خارج از کشور در مقطع ارشد بورسیه شم؟ میشه شرایطشو توضیح بدین
    دوم اینک
    الان اگه دانشگاهمو با فوق دیچلم ول کنم و بخوام برای لیسانس اقدام کنم برای کشور فرانسه و آمریکا چقدر شانس دارم؟
    کلا الان احساس میکنم دانشگاه داره منو از راهم جدا میکنه و هیچ کمکی به بهبود شرایطم نمیکنه.اگه راهنماییم کنین خیلی ممنون میشم
    هدف اصلیم اینه که هر چه زودتر در یکی از دانشگاهای خوب آمریکا و فرانسه بورسیه بشم و تحصیل کنم.

Junior Member

پیش فرض سوال در زمینه طراحی لباس

با سلام من دانشجوی رشته ی نساجی در دانشگاه امیر کبیرم و علاقه ی اصلیم طراحی لباسه
    کلاس رفتم و برای طراحی رزومه ی خوبی دارم وخیاطی و زبان فرانسه هم دارم یاد میگیرم و زبان انگلیسیم هم خوبه اما تاحالا تافل یا ایلتس ندادم
    میخواستم چند سوال و اینجا مطرح کنم ممون میشم راهنماییم کنین
    اول اینک میتونم با لیسانس مهندسی در دانشگاه مد و هنر خارج از کشور در مقطع ارشد بورسیه شم؟ میشه شرایطشو توضیح بدین
    دوم اینک
    الان اگه دانشگاهمو با فوق دیچلم ول کنم و بخوام برای لیسانس اقدام کنم برای کشور فرانسه و آمریکا چقدر شانس دارم؟
    کلا الان احساس میکنم دانشگاه داره منو از راهم جدا میکنه و هیچ کمکی به بهبود شرایطم نمیکنه.اگه راهنماییم کنین خیلی ممنون میشم
    هدف اصلیم اینه که هر چه زودتر در یکی از دانشگاهای خوب آمریکا و فرانسه بورسیه بشم و تحصیل کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)