صفحه 21 از 23 نخستنخست ... 11121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 229

موضوع: پذیرش در رشته های مختلف طراحی(Design)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های مختلف طراحی(Design)

سلام

بنده از دبیرستان هدفم این بود که وارد فیلد طراحی بدنه اتومبیل بشم، و فکر میکردم رشته ی مربوط به این فیلد " مهندسی مکانیک - طراحی سازه بدنه خودرو " هستش
    پس لیسانسم رو مکانیک گرفتم و الان که خواستم برای ارشد اقدام کنم با کمی تحقیقات متوجه شدم که این رشته اصلا اون چیزی نیست که من فکر میکردم و در مورد بررسی و بهینه سازی در برابر تصادف و... فعالیت میکنه و هیچ ربطی به اسمش نداره

حالا میخوام برای خوندن لیسانس طراحی صنعتی - گرایش وسایل نقلیه اقدام کنم (اگر این گرایش نشد هم اشکال نداره)

خواستم ببینم که آیا میتونم برای لیسانس جایی اپلای کنم یا خیر. (اروپا/امریکا) (بدون شهریه)
    و شانس گرفتن فاند در حدی که بخشی از هزینه هام رو پوشش بده چقدره.

و آیا این لیسانس مکانیک - طراحی جامداتی که دارم، امتیاز محسوب میشه و بدردی میخوره یا نه ؟

نرم افزارهای گرافیکی (فوتوشاپ،کارل، این دیزاین) رو کاملا بلدم و کار کردم و برای طراحی سه بعدی هم کتیا و برای تحلیل سه بعدی آباکوس رو بلدم
    کارهای گرافیکی زیاد دارم ولی در حد اعلا نیستن و از طرفی همه دو بعدی هستن.
    نمره تافلم هم میتونم روی بالای 100 حساب کنم.

و یه سوال دیگه هم بپرسم همینجا اگر کسی بلد بود راهنمایی کنه ممنون میشم : با توجه به اینکه یک بار از دانشگاه دولتی لیسانس گرفتم ، آیا میتونم دوباره برای لیسانس اپلای کنم با توجه به اینکه مشکل سربازی دارم ؟

ببخشید طولانی شد با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh نمایش پست ها
    دوستان طراح:

اگر کسی هر سوالی و هر اطلاعاتی در مورد پذیرش فوق لیسانس و دکترا در رشته های زیر بخواد، من میتونم کمک کنم(به خصوص در آمریکا و کانادا):

1Industrial design
    2- Media Design
    3- Interaction Design
    4- Product Development
    5- Design Management ( Strategy & Planing)
    6- Transportation Design
    با سلام
    من در مقطع کارشناسی الکترونیک خوندم و در مقطع کارشناسی ارشد تونستم توی دانشگاه سراسری قبول شم و الان تقریبا ترم آخر هستم. میخواستم چندتا سوال پیرامون درخواست پذیرش برای دوره ی دکترا توی رشته های Industrial Design در آمریکا بپرسم و اگه وقت بذارینو راهنمایی ام کنید بسیار سپاس گزارخواهم بود.
    اول اینکه اصلابرای درخواست پذیرش از کجا باید شروع کرد؟ برای زبان IELTS باید داشت یا در آزمون GRE شرکت کرد؟ چندتا مقاله باید داد؟
    دوم اینکه برای ارسال پورت فولیو و رزومه واسه ی دانشگاه مقصد چیزهایی از قبیل رتبه ی کنکور سراسری و تجربه ی کارهای مختلف تو رشته های متفاوت مثل برق، طراحی وبسایت، طراحی و ساخت محصول و... هم مهم و موثر خواهد بود یا صرفا چیزی که مهمه توانایی فرد برای ارائه ی طرح های خلاقانه و شاید آینده نگر است؟
    با توجه به درک من توی رشته های فنی دانشجویان برای ادامه ی تحصیل در مقطع دکترا برای پروپوزالهایی که اساتید دانشگاه به عنوان پروژه های PHD تعریف کرده اند ابراز تمایل نموده و با توجه به رزومه ی آنها مردود و یا مورد پذیرش قرار می گیرند، میخواستم ببینم در مورد رشته ی طراحی صنعتی این روند به چه صورت است؟
    با سپاس
    مهراد

درود.کسی در مورد floral design چیزی میدونه؟من دیپلم ریاضی دارم و لیسانس کشاورزی.به چه شکلی میتونم این رشته رو بخونم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی صنعتی، دانشگاه تهران

سلام دوستان
    من کارشناسی طراحی صنعتی دارم از دانشگاه تهران و میخوام در کانادا برای مقطع ارشد پذیرش بگیرم. کسی هست از شرایط دقیق تحصیل رشته های طراحی صنعتی خصوصا Product Design و Interaction Design در کانادا اطلاعات خوبی داشته باشه؟ ممنون میشم اگر راهنماییم کنید. پیش از این به آلمان فکر میکردم اما بنا به دلایلی دارم مقصدم رو تغییر میدم به کانادا.

Junior Member

سلام دوستان طراح... کسی از دوستانی که برای مستر اقدام کردن ترجمه شرح دروس کارشناسی رو داره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : apply در رشته industrial design

سلام به همه.
    من دانشجوی رشته مرمت بنا تو دانشگاه هنر شیرازم.قبلا یک سال و نیم گرافیک خوندم و کار گرافیک و هم طراحی زیاد انجام دادم.
    کسی میدونه واسه ارشد برا رشته های طراحی با فرستادن نمونه کار و مدرک زبان میشه پذیرفته شد؟
    کسی پیشنهادی واسه کشور خاصی داره؟
    هر تلاش و کاری لازم باشه انجام میدم.
    مچکررررمم

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh نمایش پست ها
    دوستان طراح:

اگر کسی هر سوالی و هر اطلاعاتی در مورد پذیرش فوق لیسانس و دکترا در رشته های زیر بخواد، من میتونم کمک کنم(به خصوص در آمریکا و کانادا):

1Industrial design
    2- Media Design
    3- Interaction Design
    4- Product Development
    5- Design Management ( Strategy & Planing)
    6- Transportation Design
    سلام.
    من فوق لیسانس طراحی صنعتی دارم، امکان اینکه دوباره در مقطع کارشناسی ارشد بتونم از دانشگاهی در امریکا فاند بگیرم هست، یا فاند در مقطع دکترا راحتتر است؟

Junior Member

سلام
    دوستان اگه میشه لطف کنید چندتا دانشگاه خوب با شرایط فاند خوب تو فیلد Furniture Design و یا Product Design برای مستر معرفی کنید
    هم آمریکا و کانادا هم اروپا
    فقط برام مهمه زبان انگلیسی باشه
    ممنون

[QUOTE=arian_mdv;1915970]سلام
    دوستان اگه میشه لطف کنید چندتا دانشگاه خوب با شرایط فاند خوب تو فیلد Furniture Design و یا Product Design برای مستر معرفی کنید
    هم آمریکا و کانادا هم اروپا
    فقط برام مهمه زبان انگلیسی باشه
    ممنون[/Q

سلام.

این لینک میتونه کمکت کنه.
    http://www.idreporter.com/university...B1%D8%AA%D8%B1

Junior Member

سلام
    من دانشجوی ترم 3 طراحی صنعتی دریکی از دانشگاه های ایران هستم.اما تصمیم دارم دوباره این رشته رو از اول در آمریکا بخونم.نیاز به راهنمایی درباره اسکالر شیپ دارم. میخوام بدونم آیا امکان داره به طور کامل هزینه های شهریه من پرداخت بشه؟ آیا این قضیه به دانشگاهی که مد نظر منه هم مربوط میشه؟

لطفا کمکم کنید.ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)