صفحه 7 از 23 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 229

موضوع: پذیرش در رشته های مختلف طراحی(Design)

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های مختلف طراحی(Design)

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh نمایش پست ها
    از اونجایی که فقط پلی تکنیک میلان همچین چیز مزخرفی رو می خواد،
    بهترین راه اینه که یه ایمیل به بچه های ایرانی میلان بزنی.(که تعدادشون اصلانم کم نیست!)
    اونا حتما یه چیزی جور کردن
    در غیر این صورت گرفتن و ترجمه کردنش خیلی دردسر داره...
    مرسی از راهنمایی تون ، فقط می شه لطف کنید بگید که چه طوری می تونم ایمیل این بچه ها رو پیدا کنم ؟

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

نمیدونم باید تو اینترنت بگردی دیگه
    یه راه دیگه هم اینه که به منشی دپارتمان ایمیل بزنی بخوای چند نفرو بهت معرفی کنه
    من که با وجود اینکه همه چی رو فرستاده بودم، چون حال و حوصله این کارارو نداشتم، بیخیال میلان شدم!!!

Junior Member kind eyes آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری داخلی-مازیار

دوستان کسی در مورد پذیرش برای مستر رشته معماری داخلی با فاند اطلاعاتی داره در اختیارم بذاره؟
    خیلی خیلی ممنون می شم.

پیش فرض پاسخ : فقط بچه های رشته هنر!

دوستان عزيز سلام
    من ليسانس طراحي صنعتي هستم ، كسي از دانشگاه‌هاي فرانسه در زمينه طراحي داخلي براي مستر خبر داره ، اكول‌هاي طراحي صنعتي چي؟ من ديدم بهترين جا براي اين رشته فرانسه و ايتالياست ولي فرانسه رو ترجيح مي‌دم . ممنون اگه راهنمايي كنيد .

با سلام به همه هنر دوستان

من دیپلم کامپیوتر دارم 26 سالمه، اهواز هستم و 5-6 سالی هست کارهای 3D انجام میدم الآن میخوام به رشته هنر به خاطر علاقه زیادی که به این شاخه دارم تغییر رشته بدم، واگر خدا بخواد در رشته طراحی صنعتی ادامه تحصیل بدم و چند تا سوال داشتم از اساتید :

1 . آیا پس از اتمام دوره پیش دانشگایی به هنرجو مدرک فوق دیپلم میدن؟

2 . از اونجایی که شنیدم دانشگاه های آزاد هنر خیلی بار علمی ندارن(البته نسبت به دانشگاه سراسری) امیدی هست که بتونم کنکور سراری در بیام ، یا اگر این شانسو از دست بدم بهترین دانشگاه آزاد چه دانشگا ه هایی هستند و آیا اعتباری که دانشگا ه های سراسری در دنیا دارند دانشگاه های آزاد هم دارند .

پیشاپیش از راهنماییتون تشکر میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط reallife0002 نمایش پست ها
    با سلام به همه هنر دوستان

من دیپلم کامپیوتر دارم 26 سالمه، اهواز هستم و 5-6 سالی هست کارهای 3D انجام میدم الآن میخوام به رشته هنر به خاطر علاقه زیادی که به این شاخه دارم تغییر رشته بدم، واگر خدا بخواد در رشته طراحی صنعتی ادامه تحصیل بدم و چند تا سوال داشتم از اساتید :

1 . آیا پس از اتمام دوره پیش دانشگایی به هنرجو مدرک فوق دیپلم میدن؟

2 . از اونجایی که شنیدم دانشگاه های آزاد هنر خیلی بار علمی ندارن(البته نسبت به دانشگاه سراسری) امیدی هست که بتونم کنکور سراری در بیام ، یا اگر این شانسو از دست بدم بهترین دانشگاه آزاد چه دانشگا ه هایی هستند و آیا اعتباری که دانشگا ه های سراسری در دنیا دارند دانشگاه های آزاد هم دارند .

پیشاپیش از راهنماییتون تشکر میکنم
    دوست عزيز رشته طراحي صنعتي به دليل محدوديت در دانشگاه و استاد فرقي بين سراسري و آزاد نداره چون 90% اساتيد سراسري وآزاد مشترك هستند و به نظر من تو اين رشته بچه‌هاي آزاد از نظر جذب بازار كار جلوترند چون اكثرا زمان تحصيل جايي مشغول كار مي‌شن . توي دانشگاه آزاد دانشگاه هنرو معماري واحد مركز (تقاطع انقلاب و فلسطين) دانشگاه خيلي خوبيه و شما مي‌توني حتي بري اونجا و با اساتيد اونجا صحبت كني و ازشون اطلاعات بگيري ( دفتر گروه طراحي صنعتي ) .
    در خصوص اعتبار دانشگاه و مدرك تو اين رشته هم آزاد رو قبول دارن و هم سراسري فقط با اين تفاوت كه در خصوص ادامه تحصيل شما بايد معادل سازي كني و واحد‌هايي كه بين دو دانشگاه مشترك نيست رو قبل شروع مقطع درخواستي پاس كني ( مثلا اونور انقلاب اسلامي كه تدريس نمي‌شه ) . در ضمن اين رشته از اون رشته‌هاست كه كار عملي حرف اول رو مي‌زنه نه تئوري و اگه بخواي كار كني يا بورس بگيري بايد حتما يك رزومه قوي و كار عملي خوبي داشته باشي وبه اين نگاه نمي‌شه كه مدركتو از كجا گرفتي . موفق باشي

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

کلا برای پذیرش مستر اونم تو دیزاین احتمال گرفتن فاند کامل 5% نصفه 20% هست
    (این عدد ها بر اساس تجربه شخصی من هست ، لطفا سر یه در صد گیر ندین)
    بر اساس مکاتباتی که تو این مدت من با این دانشگاها داشتم،
    در دانشگاه های درست و در مون تو هر ترم معمولا 1 تا 2 امکان فاند وجود داره که اونم دندون تیز واسش زیاده

نقل قول نوشته اصلی توسط nina-canada نمایش پست ها
    دوستان عزيز سلام
    من ليسانس طراحي صنعتي هستم ، كسي از دانشگاه‌هاي فرانسه در زمينه طراحي داخلي براي مستر خبر داره ، اكول‌هاي طراحي صنعتي چي؟ من ديدم بهترين جا براي اين رشته فرانسه و ايتالياست ولي فرانسه رو ترجيح مي‌دم . ممنون اگه راهنمايي كنيد .
    سلام دوست عزيز
    ولي به نظر من ايتاليا خيلي بهتر و راحت تر ميتوني پذيرش و ويزا بگيري. خيلي مطمين نيستم ولي تا اونجايي كه من ميدونم ايتاليا واسه رشته شما جاي بهتريه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design / Art university of Tabriz

سلام من ميخوام در زمينه cultural design واسه دكتري در اروپا اقدام كنم . كسي در اين زمينه اطلاعي داره ؟

Junior Member

سلام
    من نوامبر لیسانس فارغ التحصیل میشم .میخواستم بدونم برای رشته media design چه دانشگاهی (امریکا ..کانادا) میتونم پذیرش بگیرم که کمترین فاصله بین لیسانسم با شروع مستر باشه ؟
    برای مستر میشه TA یا RA برای این رشته گرفت؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید..
    ویرایش توسط Sh.S : April 24th, 2010 در ساعت 01:16 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)