صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 106 , از مجموع 106

موضوع: پزشکی در UK

پیش فرض پاسخ : پزشکی در UK

سلام من پیش دانشگاهی هستم ومی خواستم بدونم که برای بورسیه شدن وتحصیل در رشته پزشکی یا دندون پزشکی حتما نیاز به ازمون ورودی است اگر نه لطفا را هنمای کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanRAOUFI نمایش پست ها
    سلام من پیش دانشگاهی هستم ومی خواستم بدونم که برای بورسیه شدن وتحصیل در رشته پزشکی یا دندون پزشکی حتما نیاز به ازمون ورودی است اگر نه لطفا را هنمای کنید
    اره بورسیه هم میدن ازمون ورودی هم نداره!! شوخی کردم احسان جان
    اخه داداش من خودت باشی حاضری به یه کسی که از کشور جهان سوم میاد بورسیه بدی پزشکی بخونه بعد برگرده کشورش؟
    انگلستان یکی از تاپ ترین کشورها در زمینه پرشکی هست که هم ازمون ورودیش اسون نیست و هم پروسه ویزاش. و اینکه کشور پولکی هم هست بورسیه که سهله. 1 میلیارد باید بدی پزشکی بخونی دی:
    موفق باشی

Red face پاسخ : پزشکی در UK

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadjentel نمایش پست ها
    اره بورسیه هم میدن ازمون ورودی هم نداره!! شوخی کردم احسان جان
    اخه داداش من خودت باشی حاضری به یه کسی که از کشور جهان سوم میاد بورسیه بدی پزشکی بخونه بعد برگرده کشورش؟
    انگلستان یکی از تاپ ترین کشورها در زمینه پرشکی هست که هم ازمون ورودیش اسون نیست و هم پروسه ویزاش. و اینکه کشور پولکی هم هست بورسیه که سهله. 1 میلیارد باید بدی پزشکی بخونی دی:
    موفق باشی
    مممنون از پاسخ گوی تون 2 تا سوال داشتم:
    اول )منظور از ازمون همون دوره foundationاست که پس از اتمام دوره یک ساله یک ازمون گرفته می شه یا ازمون دیگه ای است؟(سایر کشور های اروپای چطور)
    دوم) درباره ی سربازی سوال دارم .سوالم اینه که من الان چهارم تجربی ام و سربازی چی میشه در ضمن معاف هم نیستم.

Junior Member

سلام دوستان
    میخام بدونم اگه یک نفر توی ایران پزشکی عمومیشو گرفته باشه و بخاد برای ادامه تحصیل بره انگلیس هزینه تحصیلش رایگانه یا پولی چون یک جا خوندم رایگانه برای تخصص حتی یک مبلغیم به عنوان حقوق میدن

Junior Member

و سوال بعد اینه که به نظرتون انگلیس بهتره یا کانادا هم پذیرش هم هزینه زندگی
    ممنون

سلام وقت بخیر
    من در حال حاضر پزشک عمومی هستم و میخوام بپرسم برای تخصص گرفتن چه مراحلی رو برای تحصیل در انگلیس باید بگذرونم؟؟

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)