صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 106

موضوع: پزشکی در UK

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی در UK

دوستان من دندانپزشک هستم وبا ویزای ازدواج اومدم انگلستان من دندانپزشکی رو دربهترین دانشگاه ترکیه خوندم ولی در انگلیس باید وارد امتحان بشم تا مدرکم رو قبول کنند و اونطور که شنیدم خیلی سخت هست من قصد کار کردن دارم اما اگر راهی هست که راحت تر بتونم به هدفم برسم مثلا گذروندن دره و غیره.. چه مراحلی روباید بگذرونمم.

سلام. من ارشد ادبیات فرانسه دارم. دیپلم هم، هم ریاضی دارم هم تجربی.
    میخوام برای دندانپزشکی انگلستان اقدام کنم. سوال اولم اینه که چنین امکانی وجود داره؟ و دوم اینکه، آیا دانشگاه هایی داره که رایگان پذیرش بده؟ اگر نه، حداقل میزان هزینه تحصیل چقدره؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hodaamoussavi نمایش پست ها
    میخوام برای دندانپزشکی انگلستان اقدام کنم. سوال اولم اینه که چنین امکانی وجود داره؟ و دوم اینکه، آیا دانشگاه هایی داره که رایگان پذیرش بده؟ اگر نه، حداقل میزان هزینه تحصیل چقدره؟
    ممنون
    تحصیل قبلیتون به هیچ دردی نمی خوره، و هیچ دانشگاهی تحصیل رایگان نداره. حداقل حدود 25 هزار پوند در سال (فقط شهریه) حساب کنید.

سلام
    ببخشید کسی هست اینجا کمکم کنه لطفا
    من 21 سال سن دارم و سربازی رو هم معاف شدم 2 سال مشکلاتی تو زندگیم داشتم و الان به وضعیت نرمالی رسیدیم
    میخواستم ببینم من میتونم با این سن در دانشگاههای انگلیس رشته ی پزشکی پذیرش بگیرم؟ یا محدودیت سنی داره؟
    من جایی پرسیدم گفت حداکثر سن 20-21 قبول میکنن و بیشتر به هیچ عنوان و اینکه زبانم در حد خیلی خوبی نیست یعنی یک سال هم اون زمان میبره تا تقویت بشه
    لطفا اگر کسی میدونه جوابمو بده

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_98 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید کسی هست اینجا کمکم کنه لطفا
    من 21 سال سن دارم و سربازی رو هم معاف شدم 2 سال مشکلاتی تو زندگیم داشتم و الان به وضعیت نرمالی رسیدیم
    میخواستم ببینم من میتونم با این سن در دانشگاههای انگلیس رشته ی پزشکی پذیرش بگیرم؟ یا محدودیت سنی داره؟
    من جایی پرسیدم گفت حداکثر سن 20-21 قبول میکنن و بیشتر به هیچ عنوان و اینکه زبانم در حد خیلی خوبی نیست یعنی یک سال هم اون زمان میبره تا تقویت بشه
    لطفا اگر کسی میدونه جوابمو بده
    اگه توان مالی در حد سالی 200 تا 300 میلیون تومان دارید فکر نکنم مشکلی باشه. البته این مبلغ حداقل پولی هست که باید خرج کنید.

Junior Member

من 27 ساله. فارغ التحصیل پزشکی عمومی با معدل 15.56. چهارتا مقاله و سه ارایه در کنگره بین المللی دارم. برای درخواست ادامه ی تحصیل یا پوزیشن کاری، چه مراحلی رو باید طی کنم.
    ممنونم اگر کمکم کنید. چون واقعا احساس درماندگی میکنم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hodaamoussavi نمایش پست ها
    ممنون
    ببخشید ادبیات فرانسه دقیقا چه ربطی به پزشکی داره؟ نه اصلا مهم نیست فقط از این جهت که بگید تو این مدت بیکار نبودم بدرد میخوره.
    یکی از گرون ترین مکانها دنیا رو انتخاب کردید.
    +پزشکی در هیچ کشوری از شاخ آفریقا تا کرانه های غربی آیالات متحده ارزان نیست رایگان که جای خود. همیشه گرون ترین شهریه رو داره چون بدرد دانشگاه نمیخوره هرچی عایدی داشته باشه میره تو جیب خودت دانشگاهم تا میتونه پول میکنه زا دانشجو .

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط manuch نمایش پست ها
    می نویسم، نمی دونم کسی می خونه؟
    بخونه، جواب میده؟
    دنبال جواب اینجا نیستم.
    اگر کسی خواست جواب بده، چت یا ایمیل.
    فروم رو دوست ندارم.
    یه پزشک عمومی می خواد از این کشور بره لندن. کانادا، آمریکا و استرالیا رو دوست ندارم تا زمانی که مجبور نباشم.
    برام مهم نیست، تا آخر عمرم هم پاسپورت ایرانی داشته باشم. PR هم بدن از سرم زیادیه.
    پول؟ مشکلی نیست. 100 میلیون تومن کافیه؟
    میخوام برم برای رزیدنتی. ترجیحا خود لندن. حوصله روستاهای اطراف و ده کوره ندارم. به اندازه کافی ده کوره های ایران رو دیدم. می دونم، ده کوره های انگلستان هم خیلی فرقی ندارن.
    کسی هست به من کمک کنه؟
    من یک پیشنهاد دارم آقای دکتر
    با همین ادبیات این کامنت یک ایمیل به تونی بل بنویسید الان وقتش بازه احتمالا یا اگرم نشد فیلیپ هاموند قول میدم شخصا بیفتن دنبال کارای رزیدنتی.
    مرد حسابی اروپا رفتی تا حالا؟؟؟؟
    دهکوره؟؟؟ اروپا همون شهریهاش خیلی هم کشته مرده همین مناطقی هستند که بهش میگی دهکوره! در ضمن این دهکوره ها! خیلی هم گران هستند! بازم هم در ضمن بیمارستانهای خوبی در نزدیکی همین دهکوره ها میسازند با کاربردهای دو گانه هم نزدیکی به شهر و هم آب و هوا هم بهره مند شدن و دسترسی همگانی.
    100 میلیون تا کرج هم نمیشه باهاش رفت!!! انگلیس میخوای بری؟

Junior Member

کسی از دوستان عزیز اطلاعاتی داره در مورد اینکه فارغ التحصیل پزشکی از ایران، از چه طریقی میتونه پوزیشن کاری در انگلستان پیدا کنه؟
    ب

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    اگه توان مالی در حد سالی 200 تا 300 میلیون تومان دارید فکر نکنم مشکلی باشه. البته این مبلغ حداقل پولی هست که باید خرج کنید.
    من سوال کردم گفتن که حداکثر 21 سال سن میخواد بیشتر قبول نمیکنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)