صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 106

موضوع: پزشکی در UK

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی در UK

سلام بر همه
    سوالي داشتم، من ٣٢ ساله هستم و از دانشگاه اصفهان ليسانس حسابداري دارم، ميخوام از طريق ديپلمم براي پزشكي اقدام كنم چون حالا فهميدم كه واقعا اين رشته رو دوست دارم و در ضمن ميخوام تحصيلات اونور پله اي باشه براي اخذ تابعيت، تقريبا مشكل مادي ندارم و در ضمن زبانم خيلي خوبه، حالا من براي پزشكي انگلستان اول بايد دوره a level رو بگذرونم ؟ درسهاش مثل دبيرستان خودمونه؟ منه مهاجره ميانسال ميتونم پذيرش بگيرم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط yass62 نمایش پست ها
    سلام بر همه
    سوالي داشتم، من ٣٢ ساله هستم و از دانشگاه اصفهان ليسانس حسابداري دارم، ميخوام از طريق ديپلمم براي پزشكي اقدام كنم چون حالا فهميدم كه واقعا اين رشته رو دوست دارم و در ضمن ميخوام تحصيلات اونور پله اي باشه براي اخذ تابعيت، تقريبا مشكل مادي ندارم و در ضمن زبانم خيلي خوبه، حالا من براي پزشكي انگلستان اول بايد دوره a level رو بگذرونم ؟ درسهاش مثل دبيرستان خودمونه؟ منه مهاجره ميانسال ميتونم پذيرش بگيرم؟
    نیازی به A-level نیست. و البته 32 سال هم میانسال نیست و مشکلی برای پذیرش گرفتن نخواهید داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط yass62 نمایش پست ها
    سلام بر همه
    ببین عزیز من، اگه شما بخوای فقط با دیپلمی که حدود ۱۸ سالگی گرفتی، اونم به عنوان یک دانشجوی اینترنشنال، در رقابت با این افرادی که من دیدم، بری رشته پزشکی (نه فقط تو انگلیس، بلکه هر جایی که مدرک پزشکیش بدرد بخور باشه) شانسی ندارید. اینکه تو سایت دانشگاه ها میبینید، شرایط لازم برای درخواست پذیرش گرفتن هست، نه شرایط کافی پذیرش به شما. شما اگه واقعا دنبال اثبات اینکه به رشته پزشکی علاقه دارید (اثبات برای ادمیشن آفیسر نه برای خودت) از طریق مقاله، شرکت در کنفرانس، شرکت در رشته های آنلاین مربوط به پزشکی مثل کورسرا، خواندن کتابهای و مجلات مربوط به پزشکی و از این قبیل نباشی، بزار من صاف و پوست کنده بهت بگم که هیچ شانسی نداری. وقت تو تلف نکن.

دوستان رشته پزشکی مثل بقیه رشته ها نیست، پزشکی رشته ای هست که هم دانشگاه ها و هم دولت ها روش بسیار حساس ترند تا بقیه رشته ها.

سلام،

کسی که فارغ التحصیل دوره پزشکی تو ایران هست، میتونه دوره residency رو تو UK بگذرونه؟

باید امتحان PLAB بده، درسته؟ بعد چه نوع ویزایی میخواد، کاری یا دانشجویی.

مرسی
    تاریخ ساخت پروفایل و ورود به پول: 18/04/2019
    تاریخ دریافت (ITA) دعوتنامه: 01/05/2019
    مدیکال و بایومتریک: 04/07/2019

Junior Member

سلام و خسته نباشيد من ٢٢سال سن دارم و خيلي دوس دارم رشته ي دندان پزشكي بخونم البته الان داراي مدرك كارشناسي رشته زيست شناسي سلولي مولكولي شاخه ميكروبيولوژي با معدل١٦/٠٢از دانشگاه ازاد هستم معدل پيش دانشگاهي هم ١٨/٦٤هستش خاسم بدونم كه مي تونم برأي رشته دندان پزشكي تو انگلستان پذيرش بگيرم؟؟أيا محدوديت سني نداره؟؟كلا رشته ي دندان پزشكي تو انگلستان چقدر زمان مي بره؟؟؟هزينه هاش هم چقدره؟؟؟؟مناسبترين و بهترين دانشگاه ها كدوما هستن؟؟؟در ضمن مدرك ايلتس هم به زودي ميگيرم خيلي خيلي ممنون ميشم اگه منو در اين زمينه راهنماي كنين

نقل قول نوشته اصلی توسط Romance نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشيد من ٢٢سال سن دارم و خيلي دوس دارم رشته ي دندان پزشكي بخونم البته الان داراي مدرك كارشناسي رشته زيست شناسي سلولي مولكولي شاخه ميكروبيولوژي با معدل١٦/٠٢از دانشگاه ازاد هستم معدل پيش دانشگاهي هم ١٨/٦٤هستش خاسم بدونم كه مي تونم برأي رشته دندان پزشكي تو انگلستان پذيرش بگيرم؟؟أيا محدوديت سني نداره؟؟كلا رشته ي دندان پزشكي تو انگلستان چقدر زمان مي بره؟؟؟هزينه هاش هم چقدره؟؟؟؟مناسبترين و بهترين دانشگاه ها كدوما هستن؟؟؟در ضمن مدرك ايلتس هم به زودي ميگيرم خيلي خيلي ممنون ميشم اگه منو در اين زمينه راهنماي كنين
    سلام، جواب تعدادی از سوالات شما قبلا داده شده و دیگه من تکرار نمیکنم، مطالعه کنید صفحات مربوطه رو، در مورد شهریه گوگل کنید مثلا cardiff uni dentistry tuition fees (تکرار) در مورد شرایط پذیرش در سایت http://search.ucas.com و در قسمت course باید dentistry رو سرچ کنید (provider و location رو خالی بگذارید) و روی هر دانشگاه کلیک کنید و entry requirements رو ببینید، رنک دانشگاه ها در رشتتون (و همینطور در مجموع) رو هم میتونید در thecompleteuniversityguide.co.uk رفته و dentistry را زده (یا در قسمت اصلی رفته برای مجموع) و ببینید (تکرار) در ضمن شما با مدرک لیسانستون در صورتی که دانشگاه شما مورد تایید دانشگاه مقصد باشه (دانشگاههای خوب ایران هستند ولی با ایمیل بپرسید) میتونید برای بعضی دانشگاه ها که graduate entry دارند اپلای کنید (مثله ابردین) که به جای ۵ سال کورس عادی، میشه ۴ سال. در مورد سن اگه از لحاظ سفارت مشکلی نباشه، از لحاظ دانشگاه مشکلی نخواهد بود (باید تحقیق کنید، تکرار).
    ویرایش توسط ehsan4medicine : May 7th, 2016 در ساعت 10:01 PM دلیل: +
    یاد خدا در همه حال، همه مسائل را حل میکند.
    Every single choice you have ever made in your life, has brought you to this exact moment, reading this exact sentence. Have a good day
    اللهم أدر الحق معه حيث دار. (; I went my own way

Junior Member

سوال داشتم بعد ار a levle امتحتن هست بعد پزشکی؟ یعنی احتمال قبولی چه قدر هست ؟ هزینه حدودا چه قدر است ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina7676 نمایش پست ها
    سوال داشتم بعد ار a levle امتحتن هست بعد پزشکی؟ یعنی احتمال قبولی چه قدر هست ؟ هزینه حدودا چه قدر است ؟
    بله پزشکی در اکثر دانشگاه ها امتحان ورودی داره (UKCAT یا BMAT). برای هزینه اسم یک دانشگاه رو + Medical school سرچ کنید و برید به بخش Tuition fees دانشگاه.

ویکیپدیا رو هم بخونید: https://en.wikipedia.org/wiki/Medica...United_Kingdom

Junior Member

خب شما اگر در a levle نمرات خوبی داشته باشید باز امتحان هست ؟ کالج های خوب چی ؟
    کلا شانس قبولی بالا هست و اگر کسی قبول نشه باید برگرده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)