صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

موضوع: آشنایی دانشجویانی که برای 2012 و 2013 عازم دانشگاه ولنگونگ هستند (پست اول را بخوانید)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض آشنایی دانشجویانی که برای 2012 و 2013 عازم دانشگاه ولنگونگ هستند (پست اول را بخوانید)

با درود

امسال هم تعدادی از بچه ها از دانشگاه ولنگونگ پذیرش گرفتند...تا اونجایی که من شنیدم این دانشگاه نزدیک به 50 تا دانشجوی ایرانی داره.... بد نیست دوست هایی که در حال رفتن هستند و چه اون هایی که الان اون جا هستند بیان و تجربه های خودشونو به اشتراک بذارن

دوستان لطفا از ارسال سوال های مبنی تحصیل و خوابگاه و هزینه های دانشگاه ولنگونگ و ... در این تاپیک خودداری نمایید و در تاپیک مربوطه ارسال نمایید . در این تاپیک به آشنایی با هم و مسائل مرتبط به آن اعم از تجربیات زندگی و تحصیل در پرث بپردازید .
    ویرایش توسط FanTasTic : January 12th, 2013 در ساعت 10:16 PM دلیل: بروزرسانی
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بچه های ایرانی دانشگاه ولنگونگ

سلام
    منم براي مقطع ارشد project managment از اين دانشگاه در كمپس سيدني براي اگست پذيرش گرفتم .اگه ميشه دوستاني كه استراليا مشغول تحصيل هستند راهنماييها و تجارب شخصيشونو اينجا بنويسند.با تشكرا از همه دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ARASH1977 نمایش پست ها
    سلام
    منم براي مقطع ارشد project managment از اين دانشگاه در كمپس سيدني براي اگست پذيرش گرفتم .اگه ميشه دوستاني كه استراليا مشغول تحصيل هستند راهنماييها و تجارب شخصيشونو اينجا بنويسند.با تشكرا از همه دوستان

آرش جان من هم رشته ای تو هستم البته برای کمپوس ولونگونگ و برای ماه فوریه... تا ببینیم در آینده چی پیش میاد!

Junior Member

سلام به همگی من و همسرم برای ترم فوریه برای رشته مدیریت پروژه ( خودم ) و رشته Occupational health and safety رشته خانمم، شروع به تحصیل می کنیم...

Junior Member

سلام دانيل جان منم براي ارديبهشت با همسرم راهي هستم البته ترميستر اگوست كلاس شروع خواهد شد.براي شير اطلاعات اين ادرس ميل من هستش.موفق باشي

ازسال هر گونه اطلاعات تماس در داخل فروم خلاف می باشد لذا از بخش پ خ استفاده نمایید .
    ویرایش توسط FanTasTic : December 21st, 2012 در ساعت 06:40 PM

ApplyAbroad Veteran

با درود

من با یکی از بچه های ولنگونگ تماس میگیرم بیاد در این جا برای دوست های عزیز شرایط رو توضیح بده.....اولین چیزی که به من تو صیه نمود اینه که لباس و کفش از این جا بخرم چون اون جا کیفیت و تنوع کمه و قیمت بالا....من گفتم...بعد از تعطیلات هم از ایشون میخوام بیاد این جا رو راه بندازه...

ApplyAbroad Veteran

با درود

دوست های عزیزی که ویزاشون اومده و در حال بستن چمدون ها هستند...حتمن یه جوری بلیط بگیرید که از سیستم لیموزین دانشگاه استفاده کنید.....این سیستم مجانی هستش و شما رو از فرودگاه سیدنی به خوابگاه تون در شهر ولنگونگ میبره...فقط باید برید ثبت نام کنید و تاریخ ورود و شماره پرواز و غیره رو بدید...تا اونجایی که هم میتونید بلیط رو جوری بگیرید که تو روزهای کاری هفته و تو ساعت کاریش باشه....بد نیست با لیموزین هم یه سواری بگیریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.uow.edu.au/future/interna...ort/index.html

http://www.uow.edu.au/about/accommod...ort/index.html

http://accommodation.uow.edu.au/abou...t/request.html

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    occupational hygiene/Tehran university

نقل قول نوشته اصلی توسط danniel نمایش پست ها
    سلام به همگی من و همسرم برای ترم فوریه برای رشته مدیریت پروژه ( خودم ) و رشته Occupational health and safety رشته خانمم، شروع به تحصیل می کنیم...
    با ارزوی موفقیت برای شما.خواهشا در مورد رشته خانومتون و شرایط گرفتن پذیرشو بگید چون من دارم برای همین رشته(Occupational health and safety) اقدام میکنم در دانشگاه ولونگونگ.منتظر شما هستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    با درود

دوست های عزیزی که ویزاشون اومده و در حال بستن چمدون ها هستند...حتمن یه جوری بلیط بگیرید که از سیستم لیموزین دانشگاه استفاده کنید.....این سیستم مجانی هستش و شما رو از فرودگاه سیدنی به خوابگاه تون در شهر ولنگونگ میبره...فقط باید برید ثبت نام کنید و تاریخ ورود و شماره پرواز و غیره رو بدید...تا اونجایی که هم میتونید بلیط رو جوری بگیرید که تو روزهای کاری هفته و تو ساعت کاریش باشه....بد نیست با لیموزین هم یه سواری بگیریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.uow.edu.au/future/interna...ort/index.html

http://www.uow.edu.au/about/accommod...ort/index.html

http://accommodation.uow.edu.au/abou...t/request.html

مانی جان، اول اینکه دلت رو زیاد خوش نکن، کسی با لیموزین نمیاد دنبالت! اسم شرکتش هست لیموزین کوست .... ولی با ون میان دنبال دانشجو ها
    و اینکه لازم نیست تو ساعت اداری برسی و هر وقت برسی میان دنبالت تو اطلاعاتش می تونی پیدا کنی!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط danniel نمایش پست ها
    مانی جان، اول اینکه دلت رو زیاد خوش نکن، کسی با لیموزین نمیاد دنبالت! اسم شرکتش هست لیموزین کوست .... ولی با ون میان دنبال دانشجو ها
    و اینکه لازم نیست تو ساعت اداری برسی و هر وقت برسی میان دنبالت تو اطلاعاتش می تونی پیدا کنی!

دوست عزیزم دانیل

که چند وقت دیگه شما رو تو ولنگونگ خواهم دید....این پست فقط برای آگاهی برای بچه های تازه وارد مثل خودم هست که هزینه کمتری متقبل بشن....ولی وقتی من سایتشون رو چک کردم عکس لیموزین دیدم...میگی نه ادرس رو پایین گذاشتم...بیشتر یک شوخی بود!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.leisurecoastlimousine.com.au/

در مورد دوم هم گفته که شخصن با یه شماره تماس بگیرید و در اولین فرصت ممکنه شما رو بر می داره از فرودگاه...این یه توصیه بود به دوست های تازه وارد که کمتر در فرودگاه الاف بشن....

توصیه من به شما هم اینه کمک کنید این پست قویتر بشه واسه بچه های دیگه مفید واقع بشه...هدف ما مچ گیری نباشه...اگه مشکلی بود پ خ بدید پست رو ویرایش کنم

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)