صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 , از مجموع 25

موضوع: آشنایی دانشجویانی که برای 2012 و 2013 عازم دانشگاه ولنگونگ هستند (پست اول را بخوانید)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویانی که برای 2012 و 2013 عازم دانشگاه ولنگونگ هستند (پست اول را ب

نقل قول نوشته اصلی توسط omidr1370 نمایش پست ها
    با عرض خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز
    چند تا سوال داشتم
    خیلی خیلی ببخشید که زیاده
    1.اعتبار این مسترهای یک ساله چطوره؟منظورم اینه که میشه بعد از گرفتن مدرکش کار پیدا کرد؟(نمونه مد نظر منhttp://coursefinder.uow.edu.au/coursefinder/4DP9F6)
    2.من هنوز در ایران دانشجو هستم و تا اواخر بهمن92( اواسط فوریه2014 )فارغ التحصیل می شوم سریع ترین زمانی که می تونم اپلای کنم کی هست؟
    3.این ارقامی که در این سایت هست با اونچه که شما دیدید چقدر مطابقت داره؟http://www.numbeo.com/cost-of-living...ity=Wollongong
    4.کلا به نظر شما با35000دلار میشه این یه سال روجمع وجورکرد؟(اگر نیاز باشه کار پاره وقتم می کنم)
    ۱-سوال سختی پرسیدن...اکثر بچه ها اینجا ارشد دو ساله هستن ...چون بعدش میخوان اقامت بگیرن ....ظاهر با اون ارشد دو ساله میشه .....بعد یه مطلب دیگه ...دکترا هستش که فکر نکنم با این ارشد یه ساله بشه .....شما اینو بپرس از دانشگاه ببین چی میگه ...اما در مورد بازار کار من اطلاعات دقیق ندارم ....چون اینجا خودشون هم بعد کارشناسی میرن سر کار ...کمتر پیش میاد بیان دکترا .....به همین خاطر شما این هم در نظر بگیر که الویت با خودشونه ...از همه لحاظ ....

۲- میتونی برای ترم دووم ثبت نام کنی...یا اینکه با دانشگاه تماس بگیری و بگی این زمان درست تموم میشه...ببین قبول میکنن برای ترم اول بهت پذیرش بدن...که شک دارم ..چون فرایند روادید رو هم باید به اون اضافه کنی...در نتیجه بهترین زمان همون ترم دوم ۲۰۱۴ هست

۳- دوست خوبم اینجا ایران نیست!...شب بخابی سب پاشی..ببینی قیمتها دو برابر شده ...این ارقام مطابقت خوبی با واقعیات داره....البته بجز خرج دانشگاه...سایر خرجها به سبک زندگی شما بستگی داره...اگر شما بین ۲۰۰۰۰ تا ۲۴۰۰۰ به دانشگاه بدی میتونی با یه خورده سختی یه سالو با ۱۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ بگذرونی .....باز میگم این به سبک زندگی شما وابسته هست به هر حال من خودم توصیه میکنم اگر میتونی تو ایران ارشد بگیرید بعد برا دکترا بیان اینجان...تا بورس شد...اینجوری بهتره...حتا یه ارشد از دانشگاهه آزاد ...چون با دلار ۳۵۰۰ نمیشه شوخی کرد...یه روز هم پولت دیر شه اینجا...باید جریمه بدی...من خودم موندم اینجا بچه ها چجوری از پس خرجشون بر میان ...شوخی نیست
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member mbuilding آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویانی که برای 2012 و 2013 عازم دانشگاه ولنگونگ هستند (پست اول را ب

دوستان من master by coursework اپلی کردم ولی جایی برای نمره GRE یا SOP نداشت و فقط مدرک کاری و تحصیلی بود و زبان ، GRE میتونست شانس منو بیشتر کنه؟ با ایمیل بفرستمش؟ ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mbuilding نمایش پست ها
    دوستان من master by coursework اپلی کردم ولی جایی برای نمره GRE یا SOP نداشت و فقط مدرک کاری و تحصیلی بود و زبان ، GRE میتونست شانس منو بیشتر کنه؟ با ایمیل بفرستمش؟ ممنون
    ملک برای استرالیا چیزهایی غیر جی ار ای هستش...مثل مقاله یا سابقه کار مرتبط....اگر اینارو داشتی بفرست....اما راحت ترین کار تماس با خوده دانشگاه هست....ا-میل بزن و بگو چنین مدرکی دری بدردتون میخوره یا نه....بعد به یاد داشته باش که بورس برای ارشد کمه... ....

Junior Member

سلام
    بچه ها من رشتم عمران است برای دانشگاه ولنگونگ اپلای داده بودم . حالا برام با اسکایپ قرار مصاحبه گذاشتن. کسی می دونه که چرا یک استاد از طریق اسکایپ قرار مصاحبه می گذاره؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mnamaee نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من رشتم عمران است برای دانشگاه ولنگونگ اپلای داده بودم . حالا برام با اسکایپ قرار مصاحبه گذاشتن. کسی می دونه که چرا یک استاد از طریق اسکایپ قرار مصاحبه می گذاره؟
    اگر منظور شما یک موقعیت دکترا هست...این بدین معنی است که استاد میخواد از نزدیک شما رو مورد بررسی قرار بده و ببینه سطح سواد شما چقدر است ...به هر حال این جور موارد عادی هست ....یه مورد دیگه میتونه بررسی سطح زبان شما باشه...تا اونجایی که میتونید این مصاحبه رو جدی بگیرید...

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)