صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25

موضوع: آشنایی دانشجویانی که برای 2012 و 2013 عازم دانشگاه ولنگونگ هستند (پست اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : بچه های ایرانی دانشگاه ولنگونگ

سلام دوستان. من هم برای spring 2013 پذیرش گرفتم. PhD شیمی. ممنون می شم دوستان تجربیاتشونو در مورد زندگی در ولونگونگ اینجا share کنند

Junior Member

سلام دانيال
    با توجه به اينكه براي فوريه ثبت نام كرده بوديدشما الان استراليا هستيد؟اگه هستيد لطفا با توجه به اينكه همرشته هستيم اطلاعات جديد راجع به رشته مديريت پروژه و چيزايي كه پيش نياز هست به ما هم اطلاع بده.مرسي موفق باشي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویانی که برای 2012 و 2013 عازم دانشگاه ولنگونگ هستند (پست اول را ب

دوستان سلام
    دانشجويان حاضر در دانشگاه ولنگونگ لطفا راهنمايي كنيد. من حدودا 18 هفته كلاس زبان بايد برم اونجا وضعيت خونه و هزينه ها براي افراد متاهل چجوريه ؟ايا كار هم ميشه پيدا كرد حتي كژول؟لطفا فوري كمك كنيد.مرسي

Junior Member

سلام mani2541
    اقا شما الان استراليا هستيد يا ايران؟اگه استراليا هستيد لطفا راجع به خوابگاه متاهلي و هزينه هاش و همچنين كلاس زبان قبل از شروع درس اطلاعاتي به من بديد چون من حدود 18 هفته كلاس زبان دارم و فكر كنم كلاسها سهاي زبان تو كمپس ولونگونگ هستش.ببخشيد زياد درخواست دارم.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ARASH1977 نمایش پست ها
    سلام mani2541
    اقا شما الان استراليا هستيد يا ايران؟اگه استراليا هستيد لطفا راجع به خوابگاه متاهلي و هزينه هاش و همچنين كلاس زبان قبل از شروع درس اطلاعاتي به من بديد چون من حدود 18 هفته كلاس زبان دارم و فكر كنم كلاسها سهاي زبان تو كمپس ولونگونگ هستش.ببخشيد زياد درخواست دارم.

بله من الان استرالیا هستم ....رو راست به شما بگم...گاو شما چهار قلو زائیده....چرا...چون خوابگاه زوج اینجا کم هستش...در نتیجه شما برای خوابگاه بیرون دانشگاه باید اقدام کنید......این کار هم ی مدتی طول میکشه...بسته به شانس شما داره.....تو این مدت هم تو ی خوابگاه دانشگاه شما رو اسکان میدان که از شبی ۸۰ دلار شرو میشه...خوابگاه بیرون هم بخواهید بگیرید بسته به ماه داره و توانایی شما و اینکه مشترک زندگی میکنید یا نه...برای مثال این خونه هایی هاست که چنتا اتاق داره که هر اتاق دو نفر جا میشه...هفته ۷۵ دلار برای هر نفر ....بعد حمام و آشپزخونه و دستشویی هم مشترک هاست....یا اینکه کلان برد ی خانه کوچیک بگیرید که از ۲۵۰ دلار در هفته شرو میشه ...در مورد زبان هم ...فکر کنم هزینش هفته ۴۰۰ دلار بشه.....نمیدونم دقیق...به هر حال بهتر هستش که همونجا فکر زبان باشی ... .....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

مرسي mani2541
    حالا كه استراليا هستي لطفا اطلاعاتي راجع به بازار كار در حين تحصيل در اين شهر يا اينكه اصلا امكان كار كردن براي متقاضي يا همراه اون وجود داره يا نه.مرسي ببخشيد سوالام زياد شد.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ARASH1977 نمایش پست ها
    مرسي mani2541
    حالا كه استراليا هستي لطفا اطلاعاتي راجع به بازار كار در حين تحصيل در اين شهر يا اينكه اصلا امكان كار كردن براي متقاضي يا همراه اون وجود داره يا نه.مرسي ببخشيد سوالام زياد شد.

من خودم اینجا دنبال کار نگشتم چون بورس هستم و اصلان اجزای کار کردن نادریم....والی اینجا کار دانشجویی هست ...میتونید بیاد اینجا و درخواست بدید..این بستگی به روادیدتون داره که به شما چقدر اجزای کار کردن بده...ولی میشه کار پیدا کرد ...باید خودتون بیاد اینجا....چنتا چینی دیدم که تو مرکز خرید و مغازهها کار میکنن و دانشجو هم هستن ... اینجا چیز خوبی که داره اینه که مواد غذایی ارزون هست...بیشترین هزینه مربوط بر خوابگاه هستش ....بعد دانشگاه سه تا اتوبوس داره که تا یه جاهایی رو پوشش میده که مجانی هست...اگر تو این محدوده کار و خونه پیدا کنید...دیگه خرج حمل و نقل ندارید...اینم ی کمک بزرگه....و ی چیز مهم دیگه...تاکسی هست...که خیلی خیلی گرونه اینجا....ی مسیره کوچولو رو از من ۱۵ دلار گرفت...مجبور شدم بگیرم...بعد که مسیر رو یاد گرفتم...دیدم چه پولی از دس دادم...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    occupational hygiene/Tehran university

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویانی که برای 2012 و 2013 عازم دانشگاه ولنگونگ هستند (پست اول را ب

سلام
    بابا یه نفر که الان ولنگونگه بیاد توضیح بده برا بچه ها که اونجا چه خبره.از لحاظ هزینه.کار.دانشگاه و غیره
    پس کی به درد میخورن اونایی که رفتن باید مارو راهنمایی کنن

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud2012 نمایش پست ها
    سلام
    بابا یه نفر که الان ولنگونگه بیاد توضیح بده برا بچه ها که اونجا چه خبره.از لحاظ هزینه.کار.دانشگاه و غیره
    پس کی به درد میخورن اونایی که رفتن باید مارو راهنمایی کنن
    اگر شما چند پست قبل رو خوانده بودید ی چیزایی دستتون میومد ......دوست خوبم اینجا چندان تفووتی با شهرهای دیگه استرالیا از نظر امکانات نداره ...امکانات همه جوره هست...از فروشگاهای بزرگ تا مال ....بستگی به میزانپولی داره که میخواهید خارج کنید داره... مهمترین و اساسی ترین هزنیه شما خوابگاه هستش .....اینجا هم انوا و اقسامشون هاست...از خوابگاهه دانشگاه گرفته تا خوابگاه خسوسی زیر نظر دانشگاه....قیمتهای متفاوتی هم داره از هفته ۱۰۰ دلار شرو میشه به بالا ....البته اگر همخونه ای پیدا کنید این مبلغ کمتر میشه ...مثلا ۷۵ دلار برای ی اتاق برای دو نفر ...که سر جم میشه ۱۵۰ دلار ...با حموم و دستشویی مشترک با چن نفر دیگه
    دومین هزنیه شما خوردو و خوراک شما هاست که دست کم ۱۰۰ دلار میشه هفته ای ...دانشگاه سلف سرویس نداره...چنتا رستوران داره که غذاهای خوبی داران ..ولی برای روزهای تعطیل خودتون باید ی فکری بکنید ....
    سومین هزینه مربوط میشه به رفت و آمد..که زیاد نیست بخوسوس اگه با اتوبوس دانشگاه باشه که مجانی هستش..
    اینها هزینهای شما هاست...من در مورد کار دانشجویی تجربه ندارم...فقط میدونم...دانشگاه ی سری کار دانشجویی داره که میتونید براشون درخواست بدید ...همین ...دیگه از درامدشون نمیدونم ....ولی هزنیه دانشگاه بالاس...برای مثال ی دانشجوی ارشد بین ۱۰۰۰۰ تا ۱۳۰۰۰ فقط شهریه دانشگاه میده اینا رو نمیشه با ی کار دانشجویی پوشش داد...باید آدم پشتوانه مالی داشته باشه...

در مرد شهر هم بگم...شهر قشنگی هستش...دانشگاه هم زیباس...هم خودش هم ادامش...امیدوارم بتونید بیاید اینجا صفا کنید ...معنی زندگی اینورا ی چیز دیگس ...باید خدتون تجربه کنید

ی چیز دیگه...کتاب هم اینورا گرونه...کتابا همه چاپ عالی هستش ...در نتیجه گرون پات در میان...
    گه سوالی خاصی داشتن بزارید تا ببینم میتونم از کسی بپرسم و جواب بدم...

Junior Member omidr1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    اگر شما چند پست قبل رو خوانده بودید ی چیزایی دستتون میومد ......دوست خوبم اینجا چندان تفووتی با شهرهای دیگه استرالیا از نظر امکانات نداره ...امکانات همه جوره هست...از فروشگاهای بزرگ تا مال ....بستگی به میزانپولی داره که میخواهید خارج کنید داره... مهمترین و اساسی ترین هزنیه شما خوابگاه هستش .....اینجا هم انوا و اقسامشون هاست...از خوابگاهه دانشگاه گرفته تا خوابگاه خسوسی زیر نظر دانشگاه....قیمتهای متفاوتی هم داره از هفته ۱۰۰ دلار شرو میشه به بالا ....البته اگر همخونه ای پیدا کنید این مبلغ کمتر میشه ...مثلا ۷۵ دلار برای ی اتاق برای دو نفر ...که سر جم میشه ۱۵۰ دلار ...با حموم و دستشویی مشترک با چن نفر دیگه
    دومین هزنیه شما خوردو و خوراک شما هاست که دست کم ۱۰۰ دلار میشه هفته ای ...دانشگاه سلف سرویس نداره...چنتا رستوران داره که غذاهای خوبی داران ..ولی برای روزهای تعطیل خودتون باید ی فکری بکنید ....
    سومین هزینه مربوط میشه به رفت و آمد..که زیاد نیست بخوسوس اگه با اتوبوس دانشگاه باشه که مجانی هستش..
    اینها هزینهای شما هاست...من در مورد کار دانشجویی تجربه ندارم...فقط میدونم...دانشگاه ی سری کار دانشجویی داره که میتونید براشون درخواست بدید ...همین ...دیگه از درامدشون نمیدونم ....ولی هزنیه دانشگاه بالاس...برای مثال ی دانشجوی ارشد بین ۱۰۰۰۰ تا ۱۳۰۰۰ فقط شهریه دانشگاه میده اینا رو نمیشه با ی کار دانشجویی پوشش داد...باید آدم پشتوانه مالی داشته باشه...

در مرد شهر هم بگم...شهر قشنگی هستش...دانشگاه هم زیباس...هم خودش هم ادامش...امیدوارم بتونید بیاید اینجا صفا کنید ...معنی زندگی اینورا ی چیز دیگس ...باید خدتون تجربه کنید

ی چیز دیگه...کتاب هم اینورا گرونه...کتابا همه چاپ عالی هستش ...در نتیجه گرون پات در میان...
    گه سوالی خاصی داشتن بزارید تا ببینم میتونم از کسی بپرسم و جواب بدم...
    با عرض خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز
    چند تا سوال داشتم
    خیلی خیلی ببخشید که زیاده
    1.اعتبار این مسترهای یک ساله چطوره؟منظورم اینه که میشه بعد از گرفتن مدرکش کار پیدا کرد؟(نمونه مد نظر منhttp://coursefinder.uow.edu.au/coursefinder/4DP9F6)
    2.من هنوز در ایران دانشجو هستم و تا اواخر بهمن92( اواسط فوریه2014 )فارغ التحصیل می شوم سریع ترین زمانی که می تونم اپلای کنم کی هست؟
    3.این ارقامی که در این سایت هست با اونچه که شما دیدید چقدر مطابقت داره؟http://www.numbeo.com/cost-of-living...ity=Wollongong
    4.کلا به نظر شما با35000دلار میشه این یه سال روجمع وجورکرد؟(اگر نیاز باشه کار پاره وقتم می کنم)

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)