نقل قول نوشته اصلی توسط sharizonas نمایش پست ها
سلام دوستان.
من فارغ التحصیل الکترونیک هستم. می خوام هم فقط آمریکا پذیرش بگیرم.
لیسانسم شهید چمران اهواز بوده و متاسفانه با معدل بسیار پایین 13.48 و ارشدم صنعتی اصفهان بوده با معدل 17.84 (بدون پایان نامم که 19.3 بوده, معدلم میشه 17.5 ). دو تا مقاله ی کنفرانس IEEE دارم و ژورنالم هم از 17 سپتامبر تا حالا (3 ماه و دو روز) under review ست (در ژورنال میکروالکترونیک الزویر که ژورنال خوبیه واسه برق و کامپیوتر). سابقه ی کار ندارم اما تو همون 2 سال تو صنعتی اصفهان همش Assist آزمایشگاه بودم و یه بار هم حل تمرین گرفتم. پروژه های درسی خوبی تو ارشدم داشتم و امید دارم بتونم توصیه نامه های معقولی از اساتیدم بگیرم.
نمره ی تافلم 90 و جی آر ای 1170(307) (AW: 3, Q:161, V:146).
تصمیم دارم 10 تا دانشگاه رو اقدام کنم و گرفتن فاند کامل خیلی خیلی واسم مهمه, اما نمی دونم شانسم چطوره؟ (از رنک 50 تا 110)(ضمنا من تا حالا فقط از 2 یا 3 نفر جواب دارم). یعنی بقیه رو بدون استاد بفرستم میتونم امیدی به فاند داشته باشم؟
لطفآ اگه می شه راهنمائیم کنین.
10 تای اول واقعا دور از ذهن به نظر میرسه در این اوضاع وحشتناک اقتصادی.شما فقط ایمیل بزنید هر جا فاند کامل دادن برید.در نهایت من فکر میکنم با فاند کامل خیلی انتخاب های زیادی ندارید هر چند رزومتون واقعا خوبه.ولی حقیقتا اوضاع اقتصادی واقعا بده.....