صفحه 1 از 120 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1296

موضوع: نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(آرشیو)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

پیش فرض نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(آرشیو)

درود
    دوستان شرایطتون برای نظر خواهی رو در این تاپیک مطرح کنید. دوستان به نکات زیر حتما توجه کنید:
    I. دادن اطلاعات کلی و ناقص کمکی به شما نخواهد کرد، سعی کنید اطلاعاتتون رو کامل صریح اعلام کنید تا راهنمایی که دریافت میکنید بدردتون بخوره.
    II. برای اعلام شرایط از قالب زیر استفاده کنید :

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه
    2. معدل
    3. رشته
    4. نمره زبان
    5.نمره GRE یا GMAT و ....
    6. تعداد مقاله و نوع
    7. شرایط خاص
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره

توجه کنید که پستهای خارج از قالب حذف خواهند شد.
    شاد باشید و پذیرفته و ویزا گرفته و سلامت
    ویرایش توسط ariaie : December 17th, 2012 در ساعت 05:07 PM
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط

درود
    1-لیسانس- آزاد نجف آباد
    2-معدل کل 14.78 معدل دو سال آخر 16.76 معدل 60 واحد آخر 17.79 دو ترم آخر شاگرد اول
    3-برق-الکترونیک
    4-تافل 99
    5- جی آر ای V148 Q156 AW3
    6-یک مقاله ی داخلی
    7-یک RA و دو TA
    8-آمریکا کانادا
    9-توی چه رنکی دنبال پذیرش باشم و اینکه احتمال اینکه با هزینه ی خودم ترم اول رو بخونم و از ترم دوم فاند بگیرم چقدر هستش؟

Junior Member aryou آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    جوشکاری ،آزاد نجف آباد

فوق لیسانس نجف آباد
    معدل 16.5
    تافل 80
    gre ندارم
    مقاله یکی داخلی
    ترجیحا اروپا با فاند میخوام

Member Jellyfish آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

معدل فوق 16 تهران
    تافل 95
    سه تا ISI publish
    دو تا مقاله کنفرانس بین المللی
    2 تا RA
    یکی هم TA
    دانشجوی نمونه پژوهشی در دانشگاه
    واسه رشته پلاسما فیزیک یا Fusion Energy
    با توجه به تحریم های ایران، مشکلی پیش میاد واسه اپلای Phd؟ چون یه جورایی انرژی هسته ای محسوب می شه!!!
    کسی سال گذشته واسه اینجور رشته ها اپلای کرده؟
    چه کشورهایی و اگر هم پیشنهادی در مورد دانشگاه دارین ممنون میشم
    اگر کسی رو میشناسی خواهشن معرفی کنین!!!
    خیلی ممنونم

Junior Member

سلام .میخوام برای RA , phd یا فاند بگیرم.مدرکم اقتصاده.معدل لیسانس 17.5 و شاگرد اول و فوق هم 16.6 ار دانشگاه سراسری (درجه2)جفتشون.مقاله ندارم و آیلتس هم اگه الان بخوام برم امتحان بدم بین 5 تا 5.5 میگیرم . 5 سال سابقه کار بانکداری هم دارم و دوره های بانکداری هم گذروندم . به نظرتون بهم ra یا فاند میدن؟کدوم دانشگاه های آلمان یا هلند اقدام کنم بهتره ؟آمریکا چطور؟شانسم چقدره؟

Junior Member

سلام قصد اقدام برای پذیرش برای phd دارم مشخصاتم:
    1) لیسانس نرم افزار دانشگاه غیر انتفاعی در ایران و دانشجوی ترم سوم فوق لیسانس دانشگاه upm مالزی
    2. لیسانس 14.29 و فوق لیسانس 3.5 از 4
    3. لیسانس نرم افزار و فوق لیسانس smart technology and robotics engineering
    4. دو سال پیش برای پذیرش فوق امتحان دادم نمره 6 گرفتم و هنوز امتحان جدید ندادم
    5. هنوز امتحان TOEFL و GRE ندادم
    6. فعلا مقاله ندارم اما برای گرفتن مدرک ارشد باید حداقل دو تا مقاله ISI داشته باشم که خب سعیم بر اینه بیشتر باشه
    7. شاید نشه اسم اینو شرایط خاص گذاشت اما من هنوز درسم تموم نشده و فکر کنم ترم پاییز سال آینده دفاع داشته باشم ولی می خوام زودتر اقدام کنم که تا این مقطع تموم می شه معطل نشم
    8. آمریکا، کانادا و استرالیا
    9. سابقه کار بعنوان کارشناس آی تی به مدت سه سال و نیم بعد از لیسانس و قبل از فوق لیسانس

حالا سوالای اضافی من اینا هستن
    1) این که می گن مهم نیست معدلت زیاد بالا باشه یعنی همین 3.5 هم قبوله به شرطی که استادی پیدا کنی که قبولت کنه درسته؟
    2) از کی اقدام کنم بهتره؟

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah_jase نمایش پست ها
    سلام قصد اقدام برای پذیرش برای phd دارم مشخصاتم:
    1) لیسانس نرم افزار دانشگاه غیر انتفاعی در ایران و دانشجوی ترم سوم فوق لیسانس دانشگاه upm مالزی
    2. لیسانس 14.29 و فوق لیسانس 3.5 از 4
    3. لیسانس نرم افزار و فوق لیسانس smart technology and robotics engineering
    4. دو سال پیش برای پذیرش فوق امتحان دادم نمره 6 گرفتم و هنوز امتحان جدید ندادم
    5. هنوز امتحان TOEFL و GRE ندادم
    6. فعلا مقاله ندارم اما برای گرفتن مدرک ارشد باید حداقل دو تا مقاله ISI داشته باشم که خب سعیم بر اینه بیشتر باشه
    7. شاید نشه اسم اینو شرایط خاص گذاشت اما من هنوز درسم تموم نشده و فکر کنم ترم پاییز سال آینده دفاع داشته باشم ولی می خوام زودتر اقدام کنم که تا این مقطع تموم می شه معطل نشم
    8. آمریکا، کانادا و استرالیا
    9. سابقه کار بعنوان کارشناس آی تی به مدت سه سال و نیم بعد از لیسانس و قبل از فوق لیسانس

حالا سوالای اضافی من اینا هستن
    1) این که می گن مهم نیست معدلت زیاد بالا باشه یعنی همین 3.5 هم قبوله به شرطی که استادی پیدا کنی که قبولت کنه درسته؟
    2) از کی اقدام کنم بهتره؟
    نه دوست عزیز شرایط شما افتضاح نیست ولی خب وقتی تافل و جی آر ای ضمیمه ی رزومه ات نیست،یعنی عملا همه چیز نسیه اس. جی ار ای خیلی خیلی مهمه. من اوکی استاد داشتم و همه چیزم اوکی بود (رزومه توپ) ولی به خاطر یک نمره کم داشتن در رایتینگ جی ار ای رد شدم. اونوقت شما نباید توقع داشته باشی کسی بتونه با این زومه نصفه نیمه راهنمائیت کنه چون هر چی بگه ..... . شما نمره ی تافل و جی آر ای خوب بیار تا معدل لیسانست رو یه کاریش بکنی. مقاله هم که باشه کارت رو راحتتر میکنه.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    نه دوست عزیز شرایط شما افتضاح نیست ولی خب وقتی تافل و جی آر ای ضمیمه ی رزومه ات نیست،یعنی عملا همه چیز نسیه اس. جی ار ای خیلی خیلی مهمه. من اوکی استاد داشتم و همه چیزم اوکی بود (رزومه توپ) ولی به خاطر یک نمره کم داشتن در رایتینگ جی ار ای رد شدم. اونوقت شما نباید توقع داشته باشی کسی بتونه با این زومه نصفه نیمه راهنمائیت کنه چون هر چی بگه ..... . شما نمره ی تافل و جی آر ای خوب بیار تا معدل لیسانست رو یه کاریش بکنی. مقاله هم که باشه کارت رو راحتتر میکنه.
    ممنون از راهنمایی شما. خب بنده نظرم علاوه بر آمریکا روی کانادا و استرالیا هم بود که اونها به GRE و TOEFL نیاز ندارن و اینجا هم عنوان تاپیک نشون نمی ده که اینجا فقط شرایط برای آمریکا بررسی می شه. الان شروع کردم به خوندن اینها و برای همین اومدم اینجا سوال کنم که از کی اقدام کنم بهتره و با توجه به تجربه بقیه با این شرایط حداقل چه نمره ای لازم دارم. با این حساب این رزومه فقط همین دو نمره رو کم داشت و شما می گید عملا همه چیز نسیه ست.اگر همه چیز کامل و بی نقص بود که نمیومدم اینجا راهنمایی بخوام مستقیم می رفتم اقدام می کردم. حالا بگذریم بازم ممنون همین اندازه هم جواب گرفتم از هیچی بهتره.

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah_jase نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما. خب بنده نظرم علاوه بر آمریکا روی کانادا و استرالیا هم بود که اونها به GRE و TOEFL نیاز ندارن و اینجا هم عنوان تاپیک نشون نمی ده که اینجا فقط شرایط برای آمریکا بررسی می شه. الان شروع کردم به خوندن اینها و برای همین اومدم اینجا سوال کنم که از کی اقدام کنم بهتره و با توجه به تجربه بقیه با این شرایط حداقل چه نمره ای لازم دارم. با این حساب این رزومه فقط همین دو نمره رو کم داشت و شما می گید عملا همه چیز نسیه ست.اگر همه چیز کامل و بی نقص بود که نمیومدم اینجا راهنمایی بخوام مستقیم می رفتم اقدام می کردم. حالا بگذریم بازم ممنون همین اندازه هم جواب گرفتم از هیچی بهتره.
    دوست عزیز شما برای کشورهایی که نوشتین میخواهین اقدام کنید آمریکا رو هم نوشتین،پس برای اون جی ار ای هم میخواهین دیگه. در ضمن چطور شما میفرمائین کانادا و استرالیا تافل نمیخوان؟؟؟؟ پس چی میخوان؟؟؟ نمره تافلی که استرالیا میخواد از آمریکا هم بالاتره، (اکثر دانشگاههای امریکا 80 میخوان ولی استرالیا من زیر 90 کم دیدم) جی ار ای هم که برای هر جا که بخواد باید داشته باشین.
    ببینین دوست عزیز،اگه کمی منطقی باشیم بهتره، من 31 سالمه و 12 سال از عمرم رو با دانشجویان دانشگاه دولتی و توی دانشگاه زندگی کردم، 3-4 سالم هست در این فروم میام، و تجربه اش رو دارم که میگم نسیه اس. من هزاران نفر دیدم با رزومه ی خیلی خیلی بهتر از شما که همه میگن میخواهیم بریم ولی همه توی زبان موندن و بی خیال شدن. در استارت پروسه ی پذیرش 90 درصد مساله زبان و این دوتا امتحانه. اگر مشکل زبان نبود که الان جوونی در ایران نمونده بود،همه دارن در میرن. زبان هم چیزی نیست که 1-2 ماهه بشه حلش کرد،مستلزم کار و تلاش زیاده که بسیاری در این راه ناامید میشن و بیخیال میشن. حالا خودتون میدونید.موفق باشید
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما برای کشورهایی که نوشتین میخواهین اقدام کنید آمریکا رو هم نوشتین،پس برای اون جی ار ای هم میخواهین دیگه. در ضمن چطور شما میفرمائین کانادا و استرالیا تافل نمیخوان؟؟؟؟ پس چی میخوان؟؟؟ نمره تافلی که استرالیا میخواد از آمریکا هم بالاتره، (اکثر دانشگاههای امریکا 80 میخوان ولی استرالیا من زیر 90 کم دیدم) جی ار ای هم که برای هر جا که بخواد باید داشته باشین.
    ببینین دوست عزیز،اگه کمی منطقی باشیم بهتره، من 31 سالمه و 12 سال از عمرم رو با دانشجویان دانشگاه دولتی و توی دانشگاه زندگی کردم، 3-4 سالم هست در این فروم میام، و تجربه اش رو دارم که میگم نسیه اس. من هزاران نفر دیدم با رزومه ی خیلی خیلی بهتر از شما که همه میگن میخواهیم بریم ولی همه توی زبان موندن و بی خیال شدن. در استارت پروسه ی پذیرش 90 درصد مساله زبان و این دوتا امتحانه. اگر مشکل زبان نبود که الان جوونی در ایران نمونده بود،همه دارن در میرن. زبان هم چیزی نیست که 1-2 ماهه بشه حلش کرد،مستلزم کار و تلاش زیاده که بسیاری در این راه ناامید میشن و بیخیال میشن. حالا خودتون میدونید.موفق باشید
    دوست عزیز ممنون از اینهمه توضیحات مفیدتون. دکتر هم می خواد منطقی به کسی بگه سرطان داره و قراره بمیره با این لحن و اینجوری یهو بهش نمی گه ولی شما ظاهرا آب پاکی رو به سرعت روی دست آدم می ریزید. خب به هر حال هر کسی به روش خودش جواب می ده. منم مثل همه دوست داشتم شرایطم خیلی بالاتر از اینا بود و اینجا معدل بالای 19 با کلی مقاله و هزار تا امتیاز دیگه وارد می کردم اما به هر حال همه که تاپ نیستن منم یکی از اونا اما حق تلاش و سوال کردن که دارم. ندارم؟ من خوشبختانه در حال حاضر در ایران نیستم که مشکل زیادی با زبان داشته باشم چون زندگی روزمره و تحصیلم به زبان انگلیسی هست (در رزومه ام اینو ذکر کرده بودم که شاید با در نظر گرفتن شرایط کمی کمبود این دو نمره رو جبران کنه) فقط امتحانش رو ندادم که اون هم دیگه همه می دونیم که داشتن تافل و آیلتس با نمره بالا تضمینی برای گرفتن نمره بالا در جی آر ای نیست اما بهتر از کسیه که به قول شما رزومه اش از من خیلی بهتره ولی مشکل زبان داره. به هر حال من که با شما دعوا ندارم گردنم هم از مو باریک تر. انقدر هم به اعضای این فروم اعتماد دارم که تقریبا با چند ماه اختلاف بعد از شما وارد این فروم شدم و تا الان از تجربیات افرادی مثل شما استفاده می کنم. همین که تا این حد روی زبان تاکید دارید کافیه تا من بدونم واقعا روی چی باید بیشتر از همه تمرکز کنم. بازم تشکر می کنم بسیار لطف کردید جواب دادید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)