صفحه 10 از 130 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1296

موضوع: نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(آرشیو)

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط noroozi_kian نمایش پست ها
    ممنون
    گرایشم کنترل هستش،چون میخوام همه وقتمو بذارم رو زبان میخوام بدونم شدنی هست یا تلاش اضافیه و به جایی نمیرسه

دوست عزیز زبان که خوب جزو الزاماته... اما شما خودتونو بذارید اونطرف جای اونا که قراره شما رو به عنوان دانشجوی phD بگیرن... بهرحال مهمه که چه کارایی کردین و چه کاری میخواید بکنید
    باز هم از سایر دوستان هم رشته ای میتونید در فروم رشتتون بپرسید... احتمالا اونا اطلاعات جامع تری در این حوزه دارند

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    رزومه ی شما متوسطه و برای پوشش معدلتون باید جی آر ای تون حدود 1300 باشه.در ضمن اخیرا بچه های نفت برای ویزای آمریکا بشدت مشکل داشتن.بیشتر تحقیق کنید.
    خیلی ممنون
    با این رزومه متوسط امکان گرفتن فاند از کدوم دانشگاه ها بیشتره؟ اصلا امکان پذیر هست گرفتن فاند؟ به نظر شما ارشد رو همین جا بخونم و برا دکتری اقدام کنم نتیجه بهتری می گیرم؟

Junior Member

سلام دوستان لیسانس مکانیک از دانشگاه آزاد با معدل 15.3 و ترم آخر دانشگاه یوتی ام مالزی ام معدلم هم حدود 3.5/4 هست موضوع پروژه ام هم FEM هست و استفاده از المان محدود برای طراحی یه خودروی سبک هست آیلتس 6.5 دارم و میتونم اونو تا 7 بالا ببرم از پروژه ام هم حداقل 2 تا مقاله چاپ میشه میخواستم ببینم برای گرفتن فاند روی چه کشورهایی میتونم حساب کنم . از پیشنهاد ها و راهنماییاتون ممنون میشم

Junior Member

با سلام و تشکر از دوستانی که مدیر و پاسخ گو هستند
    . کاردانی پیوسته نرم افزار سراسری روزانه رشت- کارشناسی ناپیوسته ازاد قزوین
    2. کاردانی 16.5-- کارشناسی 14.5
    3. نرم افزار - علاقه نرم افزار شبکه. ترجیحا رشته شبکه
    4.ielts 6.5
    5.no gre no toefl
    6. 4تا فارسی داخلی- 1 ژورنال ولی ای اس ای نیست.
    7. شرایط خاص: همانطور که از مدارکم مشخص فنی حرفه ای بودم
    8. کشورهای مورد نظر از بالا تا پایین: امریکا-کانادا-استرالیا-نیوزلند- اروپایی : سوئد - نروژ.
    مالزی هم که کشور خودمونه!
    (فک می کنم امریکا در خواب و مالزی هم که راحته. نظر اصلی من رو کانادا و استرالیا هست.ولی شاید رو گزینه های دیگر هم اومدن رو میز)
    9. سایر فاکتورهایی ...: زبان اول انگلیسی. رنکینگ- فاند که خواب ببینم- ادامه تحصیل تا phd
    .
    ----
    برای 2014 می خوام اقدام کنم فک میکنین از کی باید دنبال استاد بگردم ؟!
    و در نهایت بعضی از دوستان با این شرایط اینجا ارشد خوب گرفتند بعد فول فاند رفتن . اینم راهی هست . نظر اساتید بدونم ممنون می شم.
    ---
    لطف می کنن راهنمای کنین

سلام
    لیسانس آزاد مهندسی پلیمر معدل 15.08
    ارشد تهران جنوب معدل 16.22
    پروژه ارشد صنعتی بود مقاله ندارم مدلسازی بود
    زبانم تافل و جری را تابستون امتحان میدم
    برای کانادا و امریکا شانس دارم یا نه؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering- University of Tehran

دوستانی قصد امریکا دارن و رزومه میزارن باید بدونن که بدون GRE هیچ نظر معقولی نمیشه در مورد پذیرش داد. بهتره کاملا جدی به فکر یک GRE بالای 320 باشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10123 نمایش پست ها
    دوستانی قصد امریکا دارن و رزومه میزارن باید بدونن که بدون GRE هیچ نظر معقولی نمیشه در مورد پذیرش داد. بهتره کاملا جدی به فکر یک GRE بالای 320 باشن.
    سلام
    حالا اگه جری 400 و تافل 100 باشه میشه با شرایط من بدون مقاله فول فاند گرفت؟

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط capitan84 نمایش پست ها
    سلام
    حالا اگه جری 400 و تافل 100 باشه میشه با شرایط من بدون مقاله فول فاند گرفت؟
    دوست عزیز شانس فول فاند رو نمی شه به این راحتی پیش بینی کرد. بعدشم GRE از 340 نمره هست. اگه GRE خیلی خوبی بگیرید و همینطور تافل 100 به بالا شاید شانس داشته باشید. اما باز هم تا حد امکان باید تلاشتون رو بکنید که استادی که از شما خوشش بیاد پیدا کنید.

سلام.بعد از ایمیل دادن های بسیار،تونستم 2 تا استاد رو پیدا کنم اما خب دانشگاه های رنک پایین.می خوام برای دانشگاه های رنک بالا اقدام کنم.آیا بدون داشتن استاد،امیدی به گرفتن فاند از دانشگاه های کانادا هست؟به نظرتون با این هزینه بالای ادمیشن،اپلای کنم برای بقیه دانشگاه ها؟ (برای فوق)

Banned
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering- University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjoon نمایش پست ها
    سلام.بعد از ایمیل دادن های بسیار،تونستم 2 تا استاد رو پیدا کنم اما خب دانشگاه های رنک پایین.می خوام برای دانشگاه های رنک بالا اقدام کنم.آیا بدون داشتن استاد،امیدی به گرفتن فاند از دانشگاه های کانادا هست؟به نظرتون با این هزینه بالای ادمیشن،اپلای کنم برای بقیه دانشگاه ها؟ (برای فوق)
    پذیرش که به رزومه شما بستگی داره ولی در مورد ایمیل زدن قبل از اپلای ما یک بحثی داشتیم که در اینجا میتونید دنبال کنید. البته بقیه دوستان هم میتونن نظرشون رو در مورد اون بحث همینجا بزارن چون اون تاپیک قفل شده !

خلاصه بگم : جواب من توی اون بحث این بود که بله قطعا میشه پذیرش گرفت ولی به رزومه بستگی داره. برای دلایل من و دوستان مخالف بحث رو ببینید !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)