صفحه 104 از 130 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1296

موضوع: نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(آرشیو)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط

رشته: مهندسی مکانیک
    ارشد: امیرکبیر 17/85 و دارای دانشنامه ممتازی
    لیسانس: دانشگاه شیراز 15/62
    مقاله: 2تا ISI سابمیت و 1 کنفرانس بین المللی و 1 کنفرانس داخلی
    زبان: هنوز امتحان ندادم ولی روی 7 Ielts تمرکز دارم.(البته هنوز نمیدونم که تافل امتحان بدم بهتره یا آیلتس کلاً)
    لطفاً شانس منو واسه پذیرش+فاند بگید.چه کشوری ممکنه شانس بهتری داشته باشم؟

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان

من تا چند روز دیگه 17 سالم تموم میشه میرم توی 18 سال ، تو این فکرم که واسه مقطع فوق پذیرش بگیرم واسه یکی از دانشگاه های آمریکا ، رشته ی گیم دیزاین (برای برنامه نویسی بازی)

معدل مدرسم کلا خوب نیست ، ترم 1 سال سوم رشته ی ریاضی 15.69 این حدودا شدم ، ترم 2 که بدتر ، و احتمالا یک درس هم میوفتم...

عضو تیم رباتیک دبیرستان + آموزشگاه آزاد هم هستم ، توی 2 سال متوالی مسابقات ربوکاپ ایران اپن شرکت کردم (1 سال به عنوان برنامه نویس و سال بعد که امسال بود به عنوان طراح مکانیک) ، الان هم در شرف ورود به لیگ انسان نمای سایز کوچک تیم دانشگاه آزاد قزوین که در حال حاظر بهترین تیم رباتیک ایران محسوب میشه هستم ، البته هنوز هیچ تضمینی برای عضو شدن و دریافت سرتیفیکیشن به عنوان یه تیم ممبر از تیم دانشگاه قزوین وجود نداره ولی تلاشم رو شروع کردم و بعد از امتحانات دوباره به کسب علم ادامه میدم تا از نظر اطلاعاتی بتونم توی تیمشون بمونم.
    از اون طرف هم قرار شده تا مهر ماه امسال ربات های انسان نمای آموزشگاه خودمون برای لیگ استاندارد پلتفرم خریداری بشن.

واضح تر بگم ، الان دوتا سرتیفیکیشن حضور دارم و سال به سال توی مسابقات متوالی شرکت می کنیم و رزومم در حال پر بار شدنه...

تجربه ی کار با زبان های برنامه نویسی اکشن اسکریپت و HTML و متلب در حد مبتدی شایدم پایین تر ، سی (برای میکروکنترلر های AVR) رو در حال حاظر دارم ، به زودی برای میکرو های ARM و همچنین ربات های انسان نما شروع به کار میکنم.

از نظر زبان های خارجی ، زبان انگلیسی رو در سطح High Intermediate تموم کردم و 1 ترم دیگه کتاب های IELTS رو هم تموم میکنم و برای آزمون تافل آماده میشم.

خلاصه ی کلام اینکه شرایط زندگی من جوری نیست که بتونم نمراتم رو افزایش بدم (در واقع وقت کافی ندارم) ، تو این فکرم که با کمک رباتیک و رزومه ای که از 3 سال پیش شروع به پربار کردنش کردم پذیرش بگیرم ، به نظر شما امکان پذیره یا نه؟ اگر امکان پذیره امکان اینکه دانشگاه برام فاند در نظر بگیره یا بهم اسکولارشیپ بدن چقدره؟

ممنون

Member jingolofski آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS in Mathematics & MS in Electrical Engineering

سلام
    من لیسانس ریاضی کاربردی از دانشگاه سراسری کردستان دارم با معدل ۱۴.۵۱ و پروژه فارغ التحصیلیم ساخت ربات خط یاب بود با نمره ۲۰.
    فوق لیسانسم رشته مهندسی برق کنترل دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب هست با معدل ۱۷.۸۳ نمره پروژه فارغ التحصیلیم هم ۱۸ بوده.
    دو تا مقاله برای کنفرانس معتبر تو زمینه برق کنترل دارم که پذیرفته شده در یکی نویسنده اول و در یکی نویسنده دوم هستم و آخرخردادماه باید برای پرزنت برم آمریکا که هنوز جواب کلیرنسم نیومده.
    دو تا مقاله تو یک مجله خارجی معمولی دارم که یکیش نویسنده اول و یکیش نویسنده دوم هستم.
    یک مقاله ISI دارم که در اون نویسنده دوم هستم.
    TOEFL & GRE رو تا پاییز میدم و سخت مشغولم.
    در یک شرکت معتبر بمدت ۵ سال هست مشغول کار هستم که در زمینه نیروگاه و انرژیهای نو هست.
    کلاسهای مختلف در زمینه کامپیوتر رو هم در ایران گذروندم که البته مدارکشون بین المللی نیست از جمله Network + و CCNA و چند کلاس دیگه در زمینه کامپیوتر و شبکه.
    میخواستم از کسانی که تجربه دارند بپرسم امکان فاند کامل گرفتن من از دانشگاههای آمریکا برای مقطع PHD در رشته مهندسی برق کنترل چقدر است؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه شرایط انتقال از یک دانشگاه به دانشگاه دیگه در امریکا چگونه است؟ایا میشه از یک دانشگاه پایین پذیرش گرفت و بعد به دانشگاهی دیگه سطح بالا رفت؟
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

مي خواستم ببينم كسي از دوستان مي دونن كه براي فاند مستر سابميت شدن يه مقاله مي تونه كافي باشه يا بهتره اون چند ماه رو صبر كرد تا اكسپت ميشه؟البته با در نظر گرفتن اينكه براي ايميل زدن به اساتيد ممكنه دير بشه....(با درنظر گرفتن معدل و ... فكر مي كنم دادن مقاله حتما لازم باشه)

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط baharna نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه شرایط انتقال از یک دانشگاه به دانشگاه دیگه در امریکا چگونه است؟ایا میشه از یک دانشگاه پایین پذیرش گرفت و بعد به دانشگاهی دیگه سطح بالا رفت؟
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
    وا چرا نمیشه؟
    درسته من خودم نرفتم ولی دوستانی داشتم که اول ارشد رفتن نه مستقیم دکترا بعد واسه دکترا متحول شدن رفتن دانشگاههای توپ
    دوستانی که رزومشون زیاد خوب نیس اصلا به فکر رنک نباشند و اصلا مهم نباید باشه
    خارج از کشور فرق میکنه قضیش و...
    سربلند باشی

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط jingolofski نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس ریاضی کاربردی از دانشگاه سراسری کردستان دارم با معدل ۱۴.۵۱ و پروژه فارغ التحصیلیم ساخت ربات خط یاب بود با نمره ۲۰.
    فوق لیسانسم رشته مهندسی برق کنترل دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب هست با معدل ۱۷.۸۳ نمره پروژه فارغ التحصیلیم هم ۱۸ بوده.
    دو تا مقاله برای کنفرانس معتبر تو زمینه برق کنترل دارم که پذیرفته شده در یکی نویسنده اول و در یکی نویسنده دوم هستم و آخرخردادماه باید برای پرزنت برم آمریکا که هنوز جواب کلیرنسم نیومده.
    دو تا مقاله تو یک مجله خارجی معمولی دارم که یکیش نویسنده اول و یکیش نویسنده دوم هستم.
    یک مقاله ISI دارم که در اون نویسنده دوم هستم.
    TOEFL & GRE رو تا پاییز میدم و سخت مشغولم.
    در یک شرکت معتبر بمدت ۵ سال هست مشغول کار هستم که در زمینه نیروگاه و انرژیهای نو هست.
    کلاسهای مختلف در زمینه کامپیوتر رو هم در ایران گذروندم که البته مدارکشون بین المللی نیست از جمله Network + و CCNA و چند کلاس دیگه در زمینه کامپیوتر و شبکه.
    میخواستم از کسانی که تجربه دارند بپرسم امکان فاند کامل گرفتن من از دانشگاههای آمریکا برای مقطع PHD در رشته مهندسی برق کنترل چقدر است؟؟؟
    دوست گلم ببینید نقطه ضعف رزومتون خوب معدل لیسانس هستش متاسفانه ایت یه واقعیته
    ولی خوب مقاله ها پتانسیل رو نشون میده به خصوص این امریکا که میری خودت رو حسابی نشون بده
    من نمیتون رنک بگم چون خودم هم مثل شمام ولی خوب به نظر من رنک مهم نیس
    شما اگه بتونی جی ار ای بالا که واقعا مهمه بیاری خیلی خوب و راحت حداقل فاند رو میگیری و نگران نباش
    تافل هم مینیمومه ولی خوب واسه TAمهمه جدا اسپیکینگ
    گفتم سعی کن جی ار ای بالا بیاری کار رو یکسره کن
    مقاله دیگه بسه تا اینجا زمان رو واسه زبان بذار
    البته فراموش نشه این کار شما تو زمینه انرژی یکم ممکنه کار دستت بده سفارت اونو پیگیر باش از سایر بچه ها چون شدیدا گیر میدن
    سربلند باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Philosophy in Business, Massey University, New Zealand

با سلام
    دوستان ببخشید من چند صفحه قبل، سوالم رو مطرح کردم ولی از اونجا که جواب قانع کننده نگرفتم با عرض پوزش دوباره می پرسم:
    فوق لیسانس مدیریت اجرایی EMBA از دانشگاه تبریز با معدل 18.55
    لیسانس اقتصاد بازرگانی از دانشگاه تبریز با معدل 15.95
    دو مقاله انگلیسی دارم که آی اس آی نیستند. یکی از کنفرانس (ترکیه) و یکی در جورنال (کالیفرنیا). دو مقاله سابمیت شده هم دارم که اونها هم آی اس آی نیستند
    مقاله داخلی ندارم
    یک کتاب ترجمه شده دارم با استادم، در زمینه تحقیقات بازاریابی که هنوز چاپ نشده اما قرار هست چاپ کنیم
    تافل هنوز ندادم ولی شرکت خواهم کرد
    ضمنا، سابقه تدریس دارم، در یک دانشگاه غبر انتفاعی، تحقیقات بازاریابی تدریس کردم
    می خوام برای دکترای مارکتینگ اقدام کنم
    اولویتهام استرالیا و بعد، کانادا هست. یکی از دوستان گفت در استرالیا از دانشگاه ولونگونگ و ویکتوریا شانس پذیرش دارم اما در این دو دانشگاه کمتر استادی موضوعی که من می خوام رو کار می کنند...
    می خوام بدونم با وضعیت رزومه من که مقاله کم دارم میشه امیدی داشت؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Junior Member

ممنون از پاسختون
    ولی من منظورمو کامل نرسوندم گویا....من میخوام از دانشگاه آرلینگتون پذیرش دکترا بگیرم برای ترم اسپرینگ (چون همه مدارکم کامل نیست)ولی برای fall اپلای کنم برای یک دانشگاه خوب...میخوام بدونم دانشگاه قبول میکند که من transfer بگیرم و به دانشگاه دیگه ای برای مقطع دکترا برم؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Junior Member

سلام دوستان. بنده این شرایط رو دارم میخواستم برای آمریکا با فاند اقدام کنم اگه میشه وضعیت منو ارزیابی کنید (هم صنایع و هم بیزینس ):
    1- معدل لیسانس:16/2
    2-معدل فوق:18/5
    3- لیسانس و فوق لیسانس صنایع از دانشگاههای معتبر دولتی اصفهان و تهران
    4- مقاله:1مقاله ISI در حال داوری-1 ژورنال خارجی (غیر ISI) - دو تا کنفرانس داخلی-1 ژورنال داخلی-
    5- تافل 105
    6- GRE w:4,v:150,Q:165
    7- موضوع پایان نامه مرتبط با بیزینس بوده
    خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)