صفحه 124 از 130 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 1296

موضوع: نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(آرشیو)

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط nali87 نمایش پست ها
    جی آر ای واقعا پایین هست 3 رایتینگ 136 وربال و 153 کوانت. کشورهای آمریکای شمالی؟؟
    منظورم آمریکا و کاناداس..
    متاسفانه چون حی ار ایت پایینه واسه رنک زیر 50 به نظر من توو امریکا زیاد شانس نداری
    اما کانادا و سایر دانشگاه های امریکا و مهمتر از همه مکاتبه با استادا رو از دست نده
    حتما موفق میشی

Junior Member

سلام دوستان
    1-لیسانس-آزادیزد (البته اهل تهرانم روزگارم بدنیست!)
    2- 16/25
    3-برق-الکترونیک
    4-تافل ندادم ولی احتمالا بالای 95 میشم
    5-مقاله ندارم ولی دارم دو تا کتاب می نویسم در مورد نرم افزار متلب و لب ویو
    6- 4 سال سابقه کار مرتبط با رشتم (انجام چندین پروژه سخت افزار و نرم افزاری مهندسی الکترونیک و بیوالکترونیک)
    7-ساخت دستگاه ثبت سیگنال قلب و ساخت روبات فرمان پذیر(البته پروژه اصلی برا من نبوده ولی همه کاراشو من کردم و ساختم)
    8-کلا می خوام برا رشته بیوالکتریک اپلای کنم که 3 سال کارشناس آزمایشگاه پژوهشی دانشگاه علوم تحقیقات بودم و با 3 تا دستگاه اصلی بیوالکتریک کار کردم
    9- فقط می خوام کانادا اپلای کنم

به نظر شما دوستان وضعم چجوره؟

Junior Member

سلام
    1- دانشگاه آزاد محلات
    2- معدل 54/13
    3-کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو
    4-آیلتس آکادمیک 5
    5-ندارم
    6-ندارم
    7- سابقه کار مرتبط با رشتم دارم و دوره های تخصصی مرتبط با رشتم نیز گذراندم .مدارک لازم برای گرفتن پذیرش نیز آماده نموده ام.
    8- کشورهای ایتالیا - نروژ - فنلاند - لهستان - جمهوری چک- لیتوانی -استونی - اسلوونی
    9-بدلیل بالا بودن قیمت ارز تمایل به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کشورهای ارزان قیمت را دارم.رنکینگ دانشگاه برام زیاد مهم نیست.فقط میخواهم هر طور شده از یکی از دانشگاههای ارزان اروپا (برای مقطع کارشناسی ارشد) که عضو شنگن هست پذیرش بگیرم.

Member samare آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Control

نقل قول نوشته اصلی توسط millad_mg نمایش پست ها
    سلام دوستان

کل شرایط من به شرح زیر هستش. ممنون میشم که راهنمایی کنید:
    0- میخوام برای PhD و یا اگر هم نشد، MS ادامه تحصیل بدم
    1- دو سال پیاپی از تمام دانشگاه ها رد شدم. (به غیر از یکی که پذیرش بدون فاند داد) --- خیلی خیلی خنده داره !!!
    2- امسال هم میخوام دوباره اقدام کنم.
    3- دانشگاه و معدل لیسانس: رازی کرمانشاه - 15.35 - مهندسی نرم افزار
    4- دانشگاه و معدل فوق لیسانس: شریف - 15.76 - مهندسی سخت افزار
    5- GRE: وربال (137) - کوانت (168) - توتال (305) - رایتینگ (3.0) - سال امتحان: دو سال پیش
    6- TOEFL: پارسال: 85 - امسال دوباره میخوام امتحان بدم - ولی نکته اینجاست که امسال برخلاف سال های گذشته (نکته خنده دار 2: تا به حال 4 بار امتحان دادم و بهترینش این بوده) دارم میرم کلاس فشرده تافل که بنظر مفید میاد.
    7- مقالات:
    ------1 کنفرانس داخلی (در رابطه با موضوع x) در دوره لیسانس
    ------1 کنفرانس خارجی (که در تهران برگذار شد) (در مورد موضوع x) در دوره لیسانس
    ------1 ژورنال خارجی (که به زودی نتیجه اش میاد و امیدوارم که نتیجه اش مثبت باشه) در دوره فوق لیسانس (در موضوع y که خیلی با موضوع x فاصله داره) (با ایمپکت فاکتور نزدیک به یک در الزویر)
    8- رشته ای که میخوام ادامه بدم: بیشتر تمایل به سمت نرم افزار داره تا سخت. یا اینکه در گرایش x ادامه بدم یا اینکه در گرایش z که ما بین سخت افزار هستش و نرم افزار رو ادامه بدم.
    9- کشورها به ترتیب: آمریکا - کانادا - اروپا - استرالیا (اگر چه که بیشتر انرژی ام رو روی آمریکا میخوام بزارم و هدف اصلیم اونجاست)
    10- من دو سال پیش فارق التحصیل شدم. ولی مقاله ام تا الان طول کشیده. این دو سال جدایی و رفتن سر کار رو هم در نظر بگیرید که با امسال هم میشه 3 سال !!!!!!!!!!!!!!!!!!! (دوستای من الان 2 سال میشه که اون طرف هستن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

نظرتون چیه؟ به نظرتون چقدر شانس دارم؟ ( فقط به شرایطم نخندید )

ممنون از همه
    دوست عزیز شما دو سال گذشته تو چه رنکی اپلای می کردید که رد می شدید؟ چقدر با استادای مرتبط ارتباط برقرار می کردید؟ بعدم خودتونو درگیر این فکرا نکنید که بین درستون فاصله افتاده و شاغل شدید. همه که نباید بلافاصله ادامه تحصیل بدن و با این مقایسه ها کاری از پیش نمی برید. فقط واقع بین و امیدوار باشید و سعی کنید با استادای رشته خودتون ارتباط موثر برقرار کنید.
    گاه آن چه ما را به حقیقت می رساند، خود از آن عاری است...

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    نه دوست من خنده چرا...باید شرایط بدتر از شما دارن اونور درس میخونن...
    فقط در مورد شما بهتره اساتید اهل فن این فروم نظر بدن... ولی ماهم نظرمون رو میگیم ایشالله که بدردت بخوره...
    معدل فوقت کمه متاسفانه و لیسانست هم معمولیه...
    حیفه که با این نمره خوب کوانت نمره وربالت اینقد کم باشه پس حتما براش وقت بذار اگه میتونی
    در مورد تافل هم فک کنم تا حالا فقط امتحان دادی...سعی کن روشمند باهاش برخورد کنی... یه بار بخون ولی درست. سر امتحان هم برو هیتش کنو تمام...نذار طلسم شه...(من خودم بهتر از تو نیستم تو این زمینه البته دیگه نه 4 بار)
    مقاله لیسانست میتونه تا حدی معدل لیسانسو جبران کنه ولی نه خیلی
    مشکل اصلیت اینه که تو فوق سخت بودیو حالا میخوای بری نرم. معمولا شما اگه لیسانسو فوقت فرق کنه باید تمایل داشته باشی به سمته فوقت نه لیسانس...این یه نکته منفیه که اگه حالا تو z بری فک کنم اکی شه
    رشته شما رو نمیدونم چه جوریه ولی تو امریکا احتمالا با توجه به رنج گسترده دانشگاهها دست بازتره و احتمال موفقیتت بالاتر...
    امیدوارم مفید بوده باشه...
    سلام. این رزومه چقدر شانس داره.لیسانس برق از ازاد با معدل 13.5. معدل دو سال اخر 16.5.فوق لیسانس مهندسی پزشکی بیو الکتریک از صنعتی شریف با معدل 17.70 بدون احتساب پایان نامه. دو مقاله isi با ایمپکت بالا. نمره زبان 98 تافل .در حال اماده شدن برای gre.اماده برای دو امتحان زبان فرانسه و ایتالیایی.با تشکر

Junior Member

آقا یا خانم maurice شما شرایطتون عالی به نظر من راحت می تونی رنک عالی پذیرش بگیرین فقط معدل لیسانس شما زیاد جالب نیست ولی فوقتون و مقاله هاتون شدیدا می تونه نظر اساتید جلب کنه من اگه شرایط شمارو داشتم یه لحظه درنگ نمی کردم!

Member samare آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saleh_h نمایش پست ها
    سلام دوستان
    1-لیسانس-آزادیزد (البته اهل تهرانم روزگارم بدنیست!)
    2- 16/25
    3-برق-الکترونیک
    4-تافل ندادم ولی احتمالا بالای 95 میشم
    5-مقاله ندارم ولی دارم دو تا کتاب می نویسم در مورد نرم افزار متلب و لب ویو
    6- 4 سال سابقه کار مرتبط با رشتم (انجام چندین پروژه سخت افزار و نرم افزاری مهندسی الکترونیک و بیوالکترونیک)
    7-ساخت دستگاه ثبت سیگنال قلب و ساخت روبات فرمان پذیر(البته پروژه اصلی برا من نبوده ولی همه کاراشو من کردم و ساختم)
    8-کلا می خوام برا رشته بیوالکتریک اپلای کنم که 3 سال کارشناس آزمایشگاه پژوهشی دانشگاه علوم تحقیقات بودم و با 3 تا دستگاه اصلی بیوالکتریک کار کردم
    9- فقط می خوام کانادا اپلای کنم

به نظر شما دوستان وضعم چجوره؟
    دوست من شما وضعیتتون قابل قبول هست. چون فقط برای کانادا قصد اپلای دارید شرایطتتون محدودتره. اما روی سوابق کاری، ساخت دستگاه و سوابق آزمایشگاه باید خیلی تاکید کنید. هم توی SOP هم تو متن ایمیل هایی که به اساتید می زنید. در واقع مهم ترین فاکتوری که دست شماست همینه و باید روش حسابی مانور بدید و از طرف اساتیدی که باهاشون تماس دارید، آماده هر نوع سوالی راجع به اون پروژه ها باشید. در برقراری ارتباط با استادا کوتاهی نکنید که شانس پذیرش شما ( اگر فاند می خواهید) فقط از جانب استادهایی هست که بتونید توجهشون رو جلب کنید.

Member samare آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط maurice نمایش پست ها
    سلام. این رزومه چقدر شانس داره.لیسانس برق از ازاد با معدل 13.5. معدل دو سال اخر 16.5.فوق لیسانس مهندسی پزشکی بیو الکتریک از صنعتی شریف با معدل 17.70 بدون احتساب پایان نامه. دو مقاله isi با ایمپکت بالا. نمره زبان 98 تافل .در حال اماده شدن برای gre.اماده برای دو امتحان زبان فرانسه و ایتالیایی.با تشکر
    دوست گرامی اینکه چقدر شانس دارید بستگی به این داره که چه رنکی مدنظرتونه و چه کشوری! برای آمریکا در رنک 50 به بالا شانس بیشتری دارید. به استادای نزدیک به زمینه خودتون ایمیل بزنید. توی ایمیل ها روی اسم دانشگاه ارشد، معدلتون و مقاله هاتون تاکید کنید. ارتباط بیشتر با استادا شانس شما رو قطعا بالاتر می بره.

سلام دوستان به نظرتون با این رزومه
    کارشناسی مهندسی پزشکی علوم و تحقیقات
    معدل 17/58
    تافل 107
    GRE 1285
    دو مقاله ISI در مورد بافت و ژنتیک به نظرتون با این رزومه در کشورهایی در حد المان ، هلند ، کانادا ، آمریکا میشه فاند گرفت برای مستر یا دایرکت PhD برای امریکا
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    و زمین چه دیریست دیوانه خانه ای بوده است ...

Senior Member mokhteh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pandemonium نمایش پست ها
    سلام دوستان به نظرتون با این رزومه
    کارشناسی مهندسی پزشکی علوم و تحقیقات
    معدل 17/58
    تافل 107
    GRE 1285
    دو مقاله ISI در مورد بافت و ژنتیک به نظرتون با این رزومه در کشورهایی در حد المان ، هلند ، کانادا ، آمریکا میشه فاند گرفت برای مستر یا دایرکت PhD برای امریکا
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    معدل عالی، تافل کم نظیر، GRE بالا، مقاله کولاک.
    شما الان اومدی مثلا چه نظری می خوای؟ حتما دیرکت اقدام کن.
    سعی کن به استادا لینک بزنی که شانست بره بالاتر و حتما هم پیگیر باش. همین دیگه
    موفق باشی
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)