صفحه 125 از 130 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 1296

موضوع: نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(آرشیو)

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط

سلام دوستان
    اگه کسی میدونه
    لطفا راهنمایی کنه
    معماری با معدل ۱۵
    MBA مالزی معدل ۱۵۰۵ ۲تامقاله کنفرانس management تو مالزی
    سوال اینه :با مدرکMBA می تونم (management )برا , phd دانشگاه امریکا , apply کنم طوری که بهم فاند بدن .رنک دانشگاه اصلا مهم نیست
    GMAT هم دارم می خونم
    این که نتونم برا management اقدام کنم نگرانم کرده
    ممنون از راهنمایییتون

سلام. وقت بخیر
    در مورد ویزای دانشجویی و ادامه تحصیل در کانادا سوال داشتم. من دانشجوی لیسانس مدیریت بازرگانی دانشگاه دولتی اهواز هستم، یک ترم دیگر فارغ التحصیل می شوم (بهمن 92) معدل مقطع دیپلمم 17 و لیسانس هم تا الان 17.70 هست که در ترم آخر تغییر چشمگیری نمی کند و در همین حدود می ماند. سن 22 سال. متاهل هستم. اگر نمرات IELTS 7.5 و GMAT 650 را کسب کنم و بخواهم برای پذیرش fall 2015 دانشگاهها اقدام کنم (ارسال مدارک تا دسامبر 2014):
    1. در حال حاضر و با توجه به شرایط موجود در صورت گرفتن پذیرش و ویزای دانشجویی برای خودم، احتمال گرفتن ویزای همراه برای همسرم در کانادا چقدر است؟ میخواهم که همسرم همراه من باشد.
    2. با توجه به مدارک و رزومه ای که اشاره کردم، احتمال گرفتن بورس و فاند (TA, RA, …) چقدر است؟ امکانش چقدر است؟
    خیلی خیلی ممنونم از شما. با تشکر بسیار.

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام

خب البته اینکه کار پژوهشی جهانی در رشته مدیریت (مثل مقاله ISI) ندارین, بخت شما رو برای پذیرش کم می کنه. ممکنه بگین رتبه دانشگاه براتون مهم نیست, اما در هر صورت این موضوع روی احتمال گرفتن فاند تاثیر بالایی داره.
    تنها چیزی که به نظر من می رسه, اینه که شما بتونین استادی رو پیدا کنین که دقیقا در زمینه پایان نامه یا مقالات کنفرانسی شما داره کار می کنه و از باب نیازش به شما, بتونین بخت فاند شدن رو هم داشته باشین
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_21070 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه کسی میدونه

لطفا راهنمایی کنه
    معماری با معدل ۱۵
    MBA مالزی معدل ۱۵۰۵ ۲تامقاله کنفرانس management تو مالزی
    سوال اینه :با مدرکMBA می تونم (management )برا , phd دانشگاه امریکا , apply کنم طوری که بهم فاند بدن .رنک دانشگاه اصلا مهم نیست
    GMAT هم دارم می خونم
    این که نتونم برا management اقدام کنم نگرانم کرده
    ممنون از راهنمایییتون

رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام

۱) تا جایی که در دایره اطلاعات من می گنجه, پاسخ این سوال به حوزه سفارت و شرایط مصاحبه و ... برمی گرده. اما معمولا اینطوره که زمانی که به شما ویزا داده میشه, همسر شما مشکلی برای گرفتن ویزا نخواهد داشت
    ۲) برای فاند, نمره آیتلس و جی مت بالایی رو هدف گذاری کردین. اما این رو هم باید مد نظر داشته باشین که برای گرفتن فاند در کارشناسی ارشد, باید سابقه کار پژوهشی و مقاله خوبی داشته باشین. در اینجا به این مورد اشاره ای نکردین, اما امیدوارم در این زمینه هم رزومه قوی ای داشته باشین

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط goudarziamin نمایش پست ها
    سلام. وقت بخیر
    در مورد ویزای دانشجویی و ادامه تحصیل در کانادا سوال داشتم. من دانشجوی لیسانس مدیریت بازرگانی دانشگاه دولتی اهواز هستم، یک ترم دیگر فارغ التحصیل می شوم (بهمن 92) معدل مقطع دیپلمم 17 و لیسانس هم تا الان 17.70 هست که در ترم آخر تغییر چشمگیری نمی کند و در همین حدود می ماند. سن 22 سال. متاهل هستم. اگر نمرات IELTS 7.5 و GMAT 650 را کسب کنم و بخواهم برای پذیرش fall 2015 دانشگاهها اقدام کنم (ارسال مدارک تا دسامبر 2014):
    1. در حال حاضر و با توجه به شرایط موجود در صورت گرفتن پذیرش و ویزای دانشجویی برای خودم، احتمال گرفتن ویزای همراه برای همسرم در کانادا چقدر است؟ میخواهم که همسرم همراه من باشد.
    2. با توجه به مدارک و رزومه ای که اشاره کردم، احتمال گرفتن بورس و فاند (TA, RA, …) چقدر است؟ امکانش چقدر است؟
    خیلی خیلی ممنونم از شما. با تشکر بسیار.

دوستان من ميخوام از اتريش براي ليسانس پذيرش بگيرم،در حال حاضر هم دانشجوي رشته معماري دانشگاه آزاد رودهنم
    اما مقطع كارداني ناپيوسته ام(يعني ترم اولم رو تازه تموم كردم،متذكر ميشوم كه هنوز فوق ديپلمم را نگرفته ام!!)
    دبيرستانم رشتم تجربي بوده،يعني پيش دانشگاهي دارم
    ميخوام ببينم به من كه مقطع كارداني ام،براي ليسانس پذيرش ميدن؟
    تاريخ ارسال : 92/4/21

Junior Member

سلام من لیثانس عمران شریف بودم الانم فوق سازه دریایی خواجه نصیر میخونم معدل لیثانسم پایینه:14.5 ولی ارشد دارم تلاش میکنم 17 بشم به نظرتون میتونم امیدوار باشم اگه نمره زبان بالایی بگیرم امریکا اپلای کنم مثلا university of florida,louisiana?البته با فاند

رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

امیدوارم منظور شما رو درست فهمیده باشم و اون اینکه شما قصد دارین از ابتدای لیسانس در اتریش شروع به تحصیل کنین.
    اینکه شما برای کارشناسی می خواین اقدام کنین, می تونه فارغ از تحصیل فعلی شما که کاردانی معماری هست, پیگیری بشه. منظورم اینه که اگه در حال حاضر دانشجوی کاردانی هم نبودین, بازم خللی پیش نمیومد.البته این رو هم در نظر بگیرین که دانشجوی کاردانی معماری بودن, می تونه بخت پدیرفته شدن شما رو بالا ببره
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط rrrrrrrrrrrrrr نمایش پست ها
    دوستان من ميخوام از اتريش براي ليسانس پذيرش بگيرم،در حال حاضر هم دانشجوي رشته معماري دانشگاه آزاد رودهنم
    اما مقطع كارداني ناپيوسته ام(يعني ترم اولم رو تازه تموم كردم،متذكر ميشوم كه هنوز فوق ديپلمم را نگرفته ام!!)
    دبيرستانم رشتم تجربي بوده،يعني پيش دانشگاهي دارم
    ميخوام ببينم به من كه مقطع كارداني ام،براي ليسانس پذيرش ميدن؟
    تاريخ ارسال : 92/4/21

رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام
    شرایط عمومی شما با فرض گرفتن نمره زبان و جی آر ای بالا, خوبه
    اما بدون تردید برای امید داشتن به فاند, حتما باید رزومه پژوهشی و تعداد مقالات قابل قبولی از خودتون ارایه کنین. توصیه می کنم از همین الان به فکر این موضوع باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط simag نمایش پست ها
    سلام من لیثانس عمران شریف بودم الانم فوق سازه دریایی خواجه نصیر میخونم معدل لیثانسم پایینه:14.5 ولی ارشد دارم تلاش میکنم 17 بشم به نظرتون میتونم امیدوار باشم اگه نمره زبان بالایی بگیرم امریکا اپلای کنم مثلا university of florida,louisiana?البته با فاند

Junior Member

سلام اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم:
    1) ارشد 2) ارشدعلوم و تحقیقات تهران:16.12 و کارشناسی دانشگاه تهران: 15.56 3) مهندسی کشاورزی-اقتصاد کشاورزی
    4) IELTS:7
    5) GRE:296 new or 1040
    6)2 مقاله داخلی چاپ شده، 5 کنفرانس داخلی، سابمیت1 :ISI, کنفرانس خارجی:1
    7)2سال سابقه کار مرتبط، مدارک کامپیوتر و مرتبط با رشته ام هم دارم
    8) برای phd آمریکا کانادا و استرالیا
    9) فاند هم که لازمه!
    با توجه به شرایطم امکان پذیرش و فاند برای آمریکا کانادا یا استرالیا دارم؟
    ویرایش توسط ariaie : July 13th, 2013 در ساعت 12:48 PM دلیل: حذف تاکید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط don_omid نمایش پست ها
    فکر کحنم توو این دو سال اکثر انرژی تو گذاشته بودی واسه اپلای مستقیم واسه دانشگاه؟ درسته؟
    راستش خیلی وقت گذاشته بودم. حتی تقریباً یک سال سر کار نرفتم !!! ولی مقاله ام یه خورده دیر سابمیت شد و حتی تا این لحظه جوابش نیومده !!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)