صفحه 30 از 130 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394080 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 1296

موضوع: نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(آرشیو)

پیش فرض پاسخ : لطفا کمکککککک

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    ببینید متاسفانه این دید اجتماعی در ایران که فلان رشته خوبه فلان رشته بد و... به قشر تحصیلکرده هم داره سرایت میکنه. هر رشته کاربردی داره و طبعا هر کسی در هر رشته ای نمیتونه موفق بشه. اما واقعا فشار اجتماع و خانواده در ورود بچه ها به رشته هایی که تازه بعد از چند سال میفهمن نه توش استعدادی داشتند و نه علاقه ای خیلی مهمه. نمونش هم پره توی اطراف .
    به نظرم رشته بد اصلا وجود نداره. اما اینکه برای ما چی خوبه و چی بد بستگی به جهان بینی ما داره. من خودم وقتی مهندسی میخوندم در بهترین دانشگاه فنی کشور هم بودم اما واقعا به نظرم بی خود میومد و حاضر نبودم تمام عمر به وسیله ساختن صرف کنم. یه روز رفتم سر کلاسهای انسانی یه استادیشون حرف قشنگی زد گفت هر کس در زندگی یک "چه باید کرد" داره و اون کلید تمام سوالتش هست . هدفش . نیوری محرکش و.......
    حالا آدم واقعا باید ببینه چی میخواد؟ اون وقت خوب رو طبق همون خواسته تعریف کنه دیگه مهم نیست نظر من یا دیگری چی باشه مهم نظر خود فرد هست. یکی میگه من تمام هدفم پول هست اصلا هم خوشم از فلان رشته پول ساز نمیاد اما به خاطر پولش میرم!
    یکی میگه برای من پول مهم نیست تاثیر گذاری مهمه. بعد خود تاثیر گذاری طبق نظر هر کسی متفاوت هست. و از این دست معیار ها خوب و بد رو تعریف میکنند.
    داداش یخدا وقتی پول نداری که زن بگیری، لباس مورد علاقتو بپوسی، ماشین بخری، خونه بگیری و...اونوقت همه چی یادت میره..من از پشت کوه نیومدم برعکس نویسندگی هم میکنم..شکم گرسنه و مهمتر "روح گرسنه" علاقه نمیپرسه!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    زبانتون خوبه، معدلتون پایینه و جی.آر.ای و مقاله رو نگفتین! راستش برای مستر آمریکا سخته فاند گرفتن اما ایتالیا شاید انتخاب خوبی باشه برای فاند البته درمورد معدل شما شک دارم
    ممنون از جواب سریعتون
    راستش هنوز جی.آر.ای رو ندادم چون برای سال بعد قصد دارم اپلای کنم و فعلاً دارم خودم رو برای این امتحان اماده میکنم
    به خاطر معدل پایینم یه جورایی قید فاند رو زدم ، فقط میخوام بدونم از کدوم کشور میتونم پذیرش بگیرم که هزینه های کمتری
    داشته باشه ؟! نظرتون در مورد آلمان و ترکیه چی هست ؟! به نظرتون در این کشورها میتونم پذیرش بگیرم از دانشگاههای دولتی یا نه ؟!

Banned

داداش یخدا وقتی پول نداری که زن بگیری، لباس مورد علاقتو بپوسی، ماشین بخری، خونه بگیری و...اونوقت همه چی یادت میره..من از پشت کوه نیومدم برعکس نویسندگی هم میکنم..شکم گرسنه و مهمتر "روح گرسنه" علاقه نمیپرسه!
    بله متاسفانه....
    فقط نگاه جامعه شناختی داشتم نه از دید تایید یا رد.اما متاسفانه عمده کسانی که در سنین 18 تا 20 برای ورود به دانشگاه هستند این فاکتورها رو ندیده میگیرند و ....... البته در نظر نگرفتن این فاکتور ها در اقتصاد کارآمد و پویا خیلی هم خوبه منجر به شکوفایی استعداد ها میشه . اما وقتی مشکل اقتصادی باشه خیر.

نقل قول نوشته اصلی توسط adel123456 نمایش پست ها
    ممنون از جواب سریعتون
    راستش هنوز جی.آر.ای رو ندادم چون برای سال بعد قصد دارم اپلای کنم و فعلاً دارم خودم رو برای این امتحان اماده میکنم
    به خاطر معدل پایینم یه جورایی قید فاند رو زدم ، فقط میخوام بدونم از کدوم کشور میتونم پذیرش بگیرم که هزینه های کمتری
    داشته باشه ؟! نظرتون در مورد آلمان و ترکیه چی هست ؟! به نظرتون در این کشورها میتونم پذیرش بگیرم از دانشگاههای دولتی یا نه ؟!
    بله اگه رزومتونو قوی کنین قطعا از ترکیه و آلمان و ایتالیا میتونین پذیرش بگیرین...آلمان بهتره و رایگان هم هستوونیازیم به جی.آر.ای ندارین همین الانم میتونین اپلای کنین

Junior Member

بله اگه رزومتونو قوی کنین قطعا از ترکیه و آلمان و ایتالیا میتونین پذیرش بگیرین...آلمان بهتره و رایگان هم هستوونیازیم به جی.آر.ای ندارین همین الانم میتونین اپلای کنین
    منظورتون از قوی کردن رزومه ، نوشتن مقاله هست ؟! چون معدل رو که دیگه نمیتونم کاریش بکنم
    مگه آلمان دانشگاههاش رو پولی نکرده بود ؟! همشون رایگان هستن یا بعضیاشون ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط adel123456 نمایش پست ها
    منظورتون از قوی کردن رزومه ، نوشتن مقاله هست ؟! چون معدل رو که دیگه نمیتونم کاریش بکنم
    مگه آلمان دانشگاههاش رو پولی نکرده بود ؟! همشون رایگان هستن یا بعضیاشون ؟!
    آره با نوشتن مقاله و سابقه کار قوی میشه. هنوز رایگان زیاد داره

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط everafter نمایش پست ها
    اشکال بد من اینه که دوست دارم سخت ترین وبهترین رشته هارو بخونم.دوست دارم درس باارزش و مهمی بخونم.وقتی درسای معماری رو میخونم پیش خودم همش میگم الان مثلا این درسه من دارم میخونم بقیه ی بچه های رشته های مهندسی چی کار میکنن من دارم همه ش ماکت میسازم و نقاشی میکشم وشب تا صبح تو کد نقشه میکشم!همیشه فکرکردم این رشته وقت تلف کردنه الانم همین طوره تو ذهنم.فکر میکنم درس خوندن تو این رشته درس خوندن حساب نمیشه!بچه بازیه! خودم میدونم مسخره س طرز فکرم!
    این تفکریه که در ایران باب شده. اگر واقعن هدفتون اینه که از ایران برید، مطمئن باشید اونجا هر رشته ای برای خودش ارزشمنده و میتونه موفقیت رو به همراه بیاره. دقیقن از دوران دبیرستان این تفکر باب بوده که زرنگ ترها میرن ریاضی، بعد از اون میرن تجربی و تنبل ها سر از انسانی در میارن. به خاطر همین تفکراته که دوستان وقتی برای ادامه تحصیل در رشته های مهندسی از ایران میرن تازه به خودشون میان و میگن چرا من سر از این رشته در آوردم در حالی که به فلان رشته هم علاقمندم. به نظر من اگر در یک رشته به قول خودتون مسخره موفق باشید بهتر از اینه که در یه رشته دهن پر کن یه آدم معمولی باشین. ارزش گذاری های این مملکت باعث این تفکر شده. به نظر من یکم بیشتر تأمل کنید و زود تصمیم نگیرید. موفق باشید.

سلام دوستان کارشناسی مدیریت دانشگاه لرستان 17.69 ارشد بازاریابی چمران 16.95 یه مقاله scopus سه مقاله پژوهشی داخلی یه کتاب زبان هنو اقدام نکردم شانسی دارم اگه نمره زبان بگیرم یا نه ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی-زراعت دانشگاه ورامین

ممنون از راهنماییتون
    اگر از تابستان مکاتبه با اساتید رو برای ترم بهمن شروع کنم دیر میشه؟

سلام،
    1. کارشناسی ارشد
    2. 17.14
    3. تافل 66
    4. جی ارای 141+ 148+ 3
    5.. 2 مقاله داخلی دارم
    6. در دانشگاه درس میدهم
    7. آمریکا
    8. فاند و گروه تحقیقاتی برام مهم هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)