صفحه 4 از 130 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1296

موضوع: نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(آرشیو)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط qiumars نمایش پست ها
    آقا اگه من بگم واسه کارشناسی ارشد - آمریکا - GRE قدیم همم که میخوام دوباره بدم V 140,Q Full mark,WA3 بوده کارمو راه می اندازه؟ دمتون گرم اکه فکر می کنین می تونید ,راه نماییم کنید
    خوبه.دیگه لازم نیست به GRE فکر کنید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oyrenci نمایش پست ها
    سلام
    شما جای من باشید کدام 2 تا از اینها را انتخاب می کنید: upenn ، johns hopkins, wisconsin madison, case western reserve, maryland, Vanderbilt
    هر کجا قبول شید...هر کجا فاند دادن...تو این اوضاع بعد از اومدن نتایج پذیرش خیلی ها متوجه میشن خیلی حق انتخاب ندارن.

Junior Member

کاش حداقل اینجا می شد پستی که می ذاریم رو پاک کنیم چون وقتی کسی جواب نمی ده آدم بیشتر ضایع می شه. با شرایط داغون تر جواب گرفتن اما سوال من به قعر بحث فرو رفت و هیچ کس حتی به خودش زحمت نداد یه جواب کوچولو بده و بگه اصلا واجد شرایط نیستی. شرایط من تا این حد افتضاح بود؟

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah_jase نمایش پست ها
    سلام قصد اقدام برای پذیرش برای phd دارم مشخصاتم:
    1) لیسانس نرم افزار دانشگاه غیر انتفاعی در ایران و دانشجوی ترم سوم فوق لیسانس دانشگاه upm مالزی
    2. لیسانس 14.29 و فوق لیسانس 3.5 از 4
    3. لیسانس نرم افزار و فوق لیسانس smart technology and robotics engineering
    4. دو سال پیش برای پذیرش فوق امتحان دادم نمره 6 گرفتم و هنوز امتحان جدید ندادم
    5. هنوز امتحان TOEFL و GRE ندادم
    6. فعلا مقاله ندارم اما برای گرفتن مدرک ارشد باید حداقل دو تا مقاله ISI داشته باشم که خب سعیم بر اینه بیشتر باشه
    7. شاید نشه اسم اینو شرایط خاص گذاشت اما من هنوز درسم تموم نشده و فکر کنم ترم پاییز سال آینده دفاع داشته باشم ولی می خوام زودتر اقدام کنم که تا این مقطع تموم می شه معطل نشم
    8. آمریکا، کانادا و استرالیا
    9. سابقه کار بعنوان کارشناس آی تی به مدت سه سال و نیم بعد از لیسانس و قبل از فوق لیسانس

حالا سوالای اضافی من اینا هستن
    1) این که می گن مهم نیست معدلت زیاد بالا باشه یعنی همین 3.5 هم قبوله به شرطی که استادی پیدا کنی که قبولت کنه درسته؟
    2) از کی اقدام کنم بهتره؟
    نه دوست عزیز شرایط شما افتضاح نیست ولی خب وقتی تافل و جی آر ای ضمیمه ی رزومه ات نیست،یعنی عملا همه چیز نسیه اس. جی ار ای خیلی خیلی مهمه. من اوکی استاد داشتم و همه چیزم اوکی بود (رزومه توپ) ولی به خاطر یک نمره کم داشتن در رایتینگ جی ار ای رد شدم. اونوقت شما نباید توقع داشته باشی کسی بتونه با این زومه نصفه نیمه راهنمائیت کنه چون هر چی بگه ..... . شما نمره ی تافل و جی آر ای خوب بیار تا معدل لیسانست رو یه کاریش بکنی. مقاله هم که باشه کارت رو راحتتر میکنه.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون از راهنماییهاتون.
    اگر ممکنو منو راهنمایی کنین. من براداروسازی اقدام کردم. جوابهای خوبی هم از اساتید خیلی خوب اومده. UIC, VIRGINIA, OHIO, UNC,howarrd, colombia.... . اغلب تعریف از cv و papersکردند با موافقت ضمنی برای فاند. گفتند ابلای کن. مشکلم نداشتن GREست. چاره ای داره برای الان یا باید بیخیال امسال بشیم. مثلا با هزینه خودم چند ماه زودتر برم کلاس زبانشون . یکی از اساتید ORGANسال قبل این نظر را داد من اقدام نکردم .ولی امسال گفت جای خالی ندارم

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون از راهنماییهاتون.
    اگر ممکنو منو راهنمایی کنین. من براداروسازی اقدام کردم. جوابهای خوبی هم از اساتید خیلی خوب اومده. UIC, VIRGINIA, OHIO, UNC,howarrd, colombia.... . اغلب تعریف از cv و papersکردند با موافقت ضمنی برای فاند. گفتند ابلای کن. مشکلم نداشتن GREست. چاره ای داره برای الان یا باید بیخیال امسال بشیم. مثلا با هزینه خودم چند ماه زودتر برم کلاس زبانشون . یکی از اساتید ORGANسال قبل این نظر را داد من اقدام نکردم .ولی امسال گفت جای خالی ندارم
    خب دوست عزیز ازشون بپرس،ببین قبول میکنن بری با هزینه ی خودت (اگر وسعت می رسه) بخونی یا نه.البته اگر هزینه ی اپلای بهت فشار نمیاره و برات سخت نیست، چون در این شرایط ریسکش بالاست که پولت بپره. در ضمن من شندیم در بیشتر موارد این چنینی فاندی نمیدن.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    دوست عزیز اینجا به کسانی که جواب داده نمیشه یک علت داره: اونقدر رزومه ی فرد لب مرزه که نمیشه در موردش نظر داد و یا اینکه اطلاعاتش کامل نیست،مثلا شما نمره ی جی آر ای ندادین.در ضمن نگفتین برای چه مقطعی و چه کشوری میخواهین.
    سلام دوست عزیز من برای مستر کشور کانادا دانشگاه کلگری

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    بابا بیخیال، اینکه دادو قال راه انداختن نداره
    شما از دانشگاهتون چیزی نگفتین ولی روی هم رفته با توجه به اینکه مدرکتون لیسانسه و معدل نسبتا خوبی دارین و مقاله ها، رزومه شما خوبه.
    این رو هم بگم (حتما خودتون هم شنیدین که) واسه مستر، گرفتن فاند سخت تر از دکترا هست. اگه فاند میخوای، این به این معنی هست که یا باید مستقیما واسه دکترا اپلای کنید یا اینکه به استادای بیشتری ایمیل بزنی و اپلای کنی تا فاند هم بگیری. موفق باشی
    سلام دوست عزیز درباره فاند گرفتن در مستر شنیدم من یه سوال داشتم من اطلاع دقیقی درباره اینکه کدوم کشور ها میشه نستقیم از لیسانس اپلای کرد برا دکترا ندارم میشه منو راهنمایی کنید من شنیدم کانادا امکانش در حد صفره اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
    با تشکر

Junior Member

سلام....خسته نباشید...
    من دانشجوی رشته ای تی هستم.... معدلم تا اینجا 17.63 هست میتونم بالا هم ببرم...تافل هم 100دارم.
    یه سوالی داشتم اونم این که من واسه ارشد اگه اپلای کنم توی امریکا یا کانادا رشته ای تی گرایش امنیت هست؟؟؟ اگه باشه میتونم با فاند بگیرم؟؟؟
    و سوال دوم اینکه اگه من بخام واسه ارشد هوش یا نرم افزار بخونم چقدر شانس واسه پذیرش با فاند دارم؟؟؟ و کدوم دانشگاه هایی ؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    نه دوست عزیز شرایط شما افتضاح نیست ولی خب وقتی تافل و جی آر ای ضمیمه ی رزومه ات نیست،یعنی عملا همه چیز نسیه اس. جی ار ای خیلی خیلی مهمه. من اوکی استاد داشتم و همه چیزم اوکی بود (رزومه توپ) ولی به خاطر یک نمره کم داشتن در رایتینگ جی ار ای رد شدم. اونوقت شما نباید توقع داشته باشی کسی بتونه با این زومه نصفه نیمه راهنمائیت کنه چون هر چی بگه ..... . شما نمره ی تافل و جی آر ای خوب بیار تا معدل لیسانست رو یه کاریش بکنی. مقاله هم که باشه کارت رو راحتتر میکنه.
    ممنون از راهنمایی شما. خب بنده نظرم علاوه بر آمریکا روی کانادا و استرالیا هم بود که اونها به GRE و TOEFL نیاز ندارن و اینجا هم عنوان تاپیک نشون نمی ده که اینجا فقط شرایط برای آمریکا بررسی می شه. الان شروع کردم به خوندن اینها و برای همین اومدم اینجا سوال کنم که از کی اقدام کنم بهتره و با توجه به تجربه بقیه با این شرایط حداقل چه نمره ای لازم دارم. با این حساب این رزومه فقط همین دو نمره رو کم داشت و شما می گید عملا همه چیز نسیه ست.اگر همه چیز کامل و بی نقص بود که نمیومدم اینجا راهنمایی بخوام مستقیم می رفتم اقدام می کردم. حالا بگذریم بازم ممنون همین اندازه هم جواب گرفتم از هیچی بهتره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)