صفحه 5 از 130 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1296

موضوع: نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(آرشیو)

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah_jase نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما. خب بنده نظرم علاوه بر آمریکا روی کانادا و استرالیا هم بود که اونها به GRE و TOEFL نیاز ندارن و اینجا هم عنوان تاپیک نشون نمی ده که اینجا فقط شرایط برای آمریکا بررسی می شه. الان شروع کردم به خوندن اینها و برای همین اومدم اینجا سوال کنم که از کی اقدام کنم بهتره و با توجه به تجربه بقیه با این شرایط حداقل چه نمره ای لازم دارم. با این حساب این رزومه فقط همین دو نمره رو کم داشت و شما می گید عملا همه چیز نسیه ست.اگر همه چیز کامل و بی نقص بود که نمیومدم اینجا راهنمایی بخوام مستقیم می رفتم اقدام می کردم. حالا بگذریم بازم ممنون همین اندازه هم جواب گرفتم از هیچی بهتره.
    دوست عزیز شما برای کشورهایی که نوشتین میخواهین اقدام کنید آمریکا رو هم نوشتین،پس برای اون جی ار ای هم میخواهین دیگه. در ضمن چطور شما میفرمائین کانادا و استرالیا تافل نمیخوان؟؟؟؟ پس چی میخوان؟؟؟ نمره تافلی که استرالیا میخواد از آمریکا هم بالاتره، (اکثر دانشگاههای امریکا 80 میخوان ولی استرالیا من زیر 90 کم دیدم) جی ار ای هم که برای هر جا که بخواد باید داشته باشین.
    ببینین دوست عزیز،اگه کمی منطقی باشیم بهتره، من 31 سالمه و 12 سال از عمرم رو با دانشجویان دانشگاه دولتی و توی دانشگاه زندگی کردم، 3-4 سالم هست در این فروم میام، و تجربه اش رو دارم که میگم نسیه اس. من هزاران نفر دیدم با رزومه ی خیلی خیلی بهتر از شما که همه میگن میخواهیم بریم ولی همه توی زبان موندن و بی خیال شدن. در استارت پروسه ی پذیرش 90 درصد مساله زبان و این دوتا امتحانه. اگر مشکل زبان نبود که الان جوونی در ایران نمونده بود،همه دارن در میرن. زبان هم چیزی نیست که 1-2 ماهه بشه حلش کرد،مستلزم کار و تلاش زیاده که بسیاری در این راه ناامید میشن و بیخیال میشن. حالا خودتون میدونید.موفق باشید
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما برای کشورهایی که نوشتین میخواهین اقدام کنید آمریکا رو هم نوشتین،پس برای اون جی ار ای هم میخواهین دیگه. در ضمن چطور شما میفرمائین کانادا و استرالیا تافل نمیخوان؟؟؟؟ پس چی میخوان؟؟؟ نمره تافلی که استرالیا میخواد از آمریکا هم بالاتره، (اکثر دانشگاههای امریکا 80 میخوان ولی استرالیا من زیر 90 کم دیدم) جی ار ای هم که برای هر جا که بخواد باید داشته باشین.
    ببینین دوست عزیز،اگه کمی منطقی باشیم بهتره، من 31 سالمه و 12 سال از عمرم رو با دانشجویان دانشگاه دولتی و توی دانشگاه زندگی کردم، 3-4 سالم هست در این فروم میام، و تجربه اش رو دارم که میگم نسیه اس. من هزاران نفر دیدم با رزومه ی خیلی خیلی بهتر از شما که همه میگن میخواهیم بریم ولی همه توی زبان موندن و بی خیال شدن. در استارت پروسه ی پذیرش 90 درصد مساله زبان و این دوتا امتحانه. اگر مشکل زبان نبود که الان جوونی در ایران نمونده بود،همه دارن در میرن. زبان هم چیزی نیست که 1-2 ماهه بشه حلش کرد،مستلزم کار و تلاش زیاده که بسیاری در این راه ناامید میشن و بیخیال میشن. حالا خودتون میدونید.موفق باشید
    دوست عزیز ممنون از اینهمه توضیحات مفیدتون. دکتر هم می خواد منطقی به کسی بگه سرطان داره و قراره بمیره با این لحن و اینجوری یهو بهش نمی گه ولی شما ظاهرا آب پاکی رو به سرعت روی دست آدم می ریزید. خب به هر حال هر کسی به روش خودش جواب می ده. منم مثل همه دوست داشتم شرایطم خیلی بالاتر از اینا بود و اینجا معدل بالای 19 با کلی مقاله و هزار تا امتیاز دیگه وارد می کردم اما به هر حال همه که تاپ نیستن منم یکی از اونا اما حق تلاش و سوال کردن که دارم. ندارم؟ من خوشبختانه در حال حاضر در ایران نیستم که مشکل زیادی با زبان داشته باشم چون زندگی روزمره و تحصیلم به زبان انگلیسی هست (در رزومه ام اینو ذکر کرده بودم که شاید با در نظر گرفتن شرایط کمی کمبود این دو نمره رو جبران کنه) فقط امتحانش رو ندادم که اون هم دیگه همه می دونیم که داشتن تافل و آیلتس با نمره بالا تضمینی برای گرفتن نمره بالا در جی آر ای نیست اما بهتر از کسیه که به قول شما رزومه اش از من خیلی بهتره ولی مشکل زبان داره. به هر حال من که با شما دعوا ندارم گردنم هم از مو باریک تر. انقدر هم به اعضای این فروم اعتماد دارم که تقریبا با چند ماه اختلاف بعد از شما وارد این فروم شدم و تا الان از تجربیات افرادی مثل شما استفاده می کنم. همین که تا این حد روی زبان تاکید دارید کافیه تا من بدونم واقعا روی چی باید بیشتر از همه تمرکز کنم. بازم تشکر می کنم بسیار لطف کردید جواب دادید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering- University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط ar.ardakani198 نمایش پست ها
    درود
    معدل کارشناسیم دانشگاه پیام نور 14.61
    تا این ترم ارشد دانشگاه آزاد قزوین معدلم 17 هستش و کم تر از 17 هم نمیشه
    زبان IBt 88
    رشته مهندسی صنایع
    این مقالاتم هستش کیفیتشون بالانیست فقط 1 ایمپکت دار مال دوره کارشناسیم هستش
    http://www.academicjournals.org/ajbm...%20et%20al.htm
    http://hrcak.srce.hr/index.php?show=...k_jezik=111956
    http://www.textroad.com/pdf/JBASR/J....16,%202012.pdf
    http://www.textroad.com/pdf/JAEBS/J....81,%202011.pdf]
    1کنفرانس بین المللی هم دارم
    عضو باشگاه پژوهشگران جوان
    اروپا (آلمان، هلند، فرانسه، اتریش، بلژیک، سوئد،اسپانیا)
    بیش تر این دانشگاه هامد نظرم هستش!!!
    دکترا رو هم می خوام تو شاخه مدیریتی بگیرم!!!
    به معدل و دانشگاه ها که نمیشه دست زد. به نظر من رزومه شما چندان نظر کمیته پذیرش رو جلب نمیکنه و بهره تافل بالای 100 داشته باشید و رزومه پژوهشی تون رو تقویت بفرمایید. با وجودی که برای امریکا اقدام نمی کنید میشه بوسیله یک GRE بالا مثل 320 مقداری معدل و دانشگاهتون رو جبران کنید. بالاخره کمیته پذیرش باید ملاکی داشته باشه که بوسیله اون شما رو انتخاب بکنه. من هم رشتم صنایع هست و تعدادی Business رو در امریکا اقدام کرم. در کل رقابت در رشته های مدیریتی شدیده و شما دچار مشکل خواهید شد. بد نیست یه چند تایی هم صنایع اقدام کنید و مثلاً نصف دانشگاه ها رو صنایع و نصف دیگه رو مدیریتی بفرستید.

شاد و خرم
    ویرایش توسط ariaie : December 26th, 2012 در ساعت 10:55 PM دلیل: نقل قول

سلام.
    کارشناسی GPA:3.07
    کارشناسی ارشد(هنوز دانشجو هستم) 3.65 شاگرد سوم
    هر دو از شریف.
    رشته عمران-حمل و نقل (از نظر اپلای شرایطش عالیه)
    نمره تافل 102
    نمره GRE: 153/169/3
    دو تا مقاله سابمیت بین المللی
    یه مقاله آی اس آی سابمیت شده.
    3 تا TA

من ده جا اپلای کردم. (کار از کار گذشته دیگه!) از دو تاش جواب خیلی خوب داشتم. بهترینش رنکش 24 آمریکا بود و بدترینش 120 آمریکا(بر اساس یو اس نیوز) در کل حدود رنک 80 آمریکا بودن.
    حالا می خواستم نظر دوستان رو هم بدونم در مورد شانس پذیرش با فاند

Junior Member

1. لیسانس، شریف
    2. 15.3 و دو ترم آخر 17
    3. مکانیک
    4. تافل 107
    5. 148/165/3.5
    6. 2 تا ژورنال پذیرفته شده و دو تا سابمیت

آمریکا

میخواستم بدونم برای چه دانشگاه هایی شانس پذیرش با فاند دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Nfl نمایش پست ها
    1. لیسانس، شریف
    2. 15.3 و دو ترم آخر 17
    3. مکانیک
    4. تافل 107
    5. 148/165/3.5
    6. 2 تا ژورنال پذیرفته شده و دو تا سابمیت

آمریکا

میخواستم بدونم برای چه دانشگاه هایی شانس پذیرش با فاند دارم
    واسه مستر کلا شانس فاند خیلی کمه مگه اینکه یه معدل خیلی خوب در حد 3.9 داشته باشید. به نظرم ببینید کدوم دانشگاه ها پی اچ دی دایرکت دارن واسه اونا اقدام کنید. شانستون بیشتر میشه. رنک بین 40 تا 120 us news رو در نظر داشته باشید.

سلام
    از دوستان عزیزی که در رابطه با شرایط پذیرش دانشگاه های کانادا اطلاعات دارند تقاضا دارم به من در انتخاب دانشگاه کمک کنند.دانشجوی عمران دانشگاه آزاد معدل 14 و3سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلیم و یک مفاله که هنوز به چاپ نرسیده دارم.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sharizonas نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من فارغ التحصیل الکترونیک هستم. می خوام هم فقط آمریکا پذیرش بگیرم.
    لیسانسم شهید چمران اهواز بوده و متاسفانه با معدل بسیار پایین 13.48 و ارشدم صنعتی اصفهان بوده با معدل 17.84 (بدون پایان نامم که 19.3 بوده, معدلم میشه 17.5 ). دو تا مقاله ی کنفرانس IEEE دارم و ژورنالم هم از 17 سپتامبر تا حالا (3 ماه و دو روز) under review ست (در ژورنال میکروالکترونیک الزویر که ژورنال خوبیه واسه برق و کامپیوتر). سابقه ی کار ندارم اما تو همون 2 سال تو صنعتی اصفهان همش Assist آزمایشگاه بودم و یه بار هم حل تمرین گرفتم. پروژه های درسی خوبی تو ارشدم داشتم و امید دارم بتونم توصیه نامه های معقولی از اساتیدم بگیرم.
    نمره ی تافلم 90 و جی آر ای 1170(307) (AW: 3, Q:161, V:146).
    تصمیم دارم 10 تا دانشگاه رو اقدام کنم و گرفتن فاند کامل خیلی خیلی واسم مهمه, اما نمی دونم شانسم چطوره؟ (از رنک 50 تا 110)(ضمنا من تا حالا فقط از 2 یا 3 نفر جواب دارم). یعنی بقیه رو بدون استاد بفرستم میتونم امیدی به فاند داشته باشم؟
    لطفآ اگه می شه راهنمائیم کنین.

دوستان سلام.
    میگم من با این رزومه, میخوام دانشگاههای زیر رو اپلای کنم, نظرتون چیه؟
    1. Missouri university of science and tech
    2. University of Rhode Island, Kingston
    3.
    University of New Mexico, Albuquerque
    4.
    New Mexico State University
    5.
    Michigan Technological University, Houghton
    6
    . Oklahoma State University, Stillwater

روی دانشگاه های زیر هم دو به شک هستم:

7. University of Miami
    .8
    Polytechnic University, Brooklyn Campus, Brooklyn
    9. University of Massachusetts Amherst.

لطفا اگه کسی دانشگاهی در نظر داره بم بگه که به این لیست اضافه کنم. راهنمایی در مورد انتخابام یادتون نره دوستان. ممنونم.

Junior Member

سلام دوستان من به راهنماییتون خیلی نیاز دارم:
    لیسانس: ادبیات انگلیسی دانشگاه شیراز معدل 16.45
    فوق لیسانس: مدیریت صنعتی (تحقیق در عملیات) دانشگاه خلیج فارس بوشهر معدل 18.03
    یه مقاله IEE دو تا Journal یه کنفرانس داخلی یه علمی پژوهشی داخلی و 2 تا سابمیت شده با شانس پذیرش بالا
    پایان نامم توی موضوع مهندسی حمل و نقل بود و موضوع خیلی جالب و جذابیه اونور و اصطلاحا خیلی cutting edge هست
    می خوام برا Transport Studies اپلای کنم
    IELTS 8 دارم
    GRE هم بهمن امتحان می دم و مطمئنم نمرم خوب میشه
    به نظرتون من شانسم با اولویت امریکا, کانادا, انگلیس, استرالیا , اروپا چطوره؟
    چیزی که خیلی منو به شک می ندازه تمایز زیاد رشته لیسانس و فوق لیسانسمه البته تو فوق خیلی خوب بودم
    لطفا راهنمایی کنید. ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrneg نمایش پست ها
    سلام دوستان من به راهنماییتون خیلی نیاز دارم:
    لیسانس: ادبیات انگلیسی دانشگاه شیراز معدل 16.45
    فوق لیسانس: مدیریت صنعتی (تحقیق در عملیات) دانشگاه خلیج فارس بوشهر معدل 18.03
    یه مقاله IEE دو تا Journal یه کنفرانس داخلی یه علمی پژوهشی داخلی و 2 تا سابمیت شده با شانس پذیرش بالا
    پایان نامم توی موضوع مهندسی حمل و نقل بود و موضوع خیلی جالب و جذابیه اونور و اصطلاحا خیلی cutting edge هست
    می خوام برا Transport Studies اپلای کنم
    IELTS 8 دارم
    GRE هم بهمن امتحان می دم و مطمئنم نمرم خوب میشه
    به نظرتون من شانسم با اولویت امریکا, کانادا, انگلیس, استرالیا , اروپا چطوره؟
    چیزی که خیلی منو به شک می ندازه تمایز زیاد رشته لیسانس و فوق لیسانسمه البته تو فوق خیلی خوب بودم
    لطفا راهنمایی کنید. ممنون
    تمایزو ول کن مدیریت خیلی خیلی براش رقابت هست و بسیار سخت فاند و پذیرش داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)