صفحه 66 از 130 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 1296

موضوع: نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(آرشیو)

Member nobuddy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE @ IUST

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_p نمایش پست ها
    واقعیتیه. شما خودتون بفرمایید دانش یه دانشجوی مکانیک، چند سال عقبه از اون دانش مکانیک روزی که داره تو آمریکا و ابرقدرت های جهانی گسترش پبدا میکنه؟
    من باید حرفمو اصلاح کنم که طرفدار داره ولی اونقدر افرادی هستن که دیگه به ایرانی ها نرسه. باز ممکنه مکانیک شرایطش بهتر باشه ولی من به قطع میگم دانش مهندسین ارشد عمران ایران، در 6 گرایش از 8 گرایش موجود، حدود 100 سال عقبتر از دانش جهانه. ضمن اینکه بیشتر گرایش های عمران به جز محیط زیست و ترانسپورتیشن زیربنایی هستن و زیربناهای ابرقدرت ها هم تکمیل شده پس اصلا طرفدار نداره. مکانیک هم تا حد زیادی همین طوره.
    امیرعزیز،
    یه کم انعطاف به خرج بده، مطمئنی که زیربناهای ابر قدرتها تکمیل شده؟ و دیگه اصلا طرفدار نداره؟
    اینجور که تو میگی یعنی دنیا به آخر رسیده

ApplyAbroad Guru

واقعیتیه. شما خودتون بفرمایید دانش یه دانشجوی مکانیک، چند سال عقبه از اون دانش مکانیک روزی که داره تو آمریکا و ابرقدرت های جهانی گسترش پبدا میکنه؟
    من باید حرفمو اصلاح کنم که طرفدار داره ولی اونقدر افرادی هستن که دیگه به ایرانی ها نرسه. باز ممکنه مکانیک شرایطش بهتر باشه ولی من به قطع میگم دانش مهندسین ارشد عمران ایران، در 6 گرایش از 8 گرایش موجود، حدود 100 سال عقبتر از دانش جهانه. ضمن اینکه بیشتر گرایش های عمران به جز محیط زیست و ترانسپورتیشن زیربنایی هستن و زیربناهای ابرقدرت ها هم تکمیل شده پس اصلا طرفدار نداره. مکانیک هم تا حد زیادی همین طوره.
    با احترام به نظر شما این تصور که زیربناها در کشورهای غربی تکمیل شده و دیگر کاری نیست نادرست است. تازه الان دارند تمام زیربناها را گسترش میدهند و Smart میکنند. بنده از دانش مهندسین عمران در ایران اطلاعی ندارم ولی دوستانم که در زمینه عمران و مکانیک در دانشگاههای امریکا و کانادا هستند غیر از زمینه های محیط زیست و ترانسپورتیشن که شما هم فرمودید در زمینه های مربوط به Smart cities و همینطور در تمام زمینه های مختلف رشته مکانیک بسیار فعال هستند. یک نگاهی به دانشکده های مکانیک دانشگاههای امریکا و کانادا بیندازید.
    ویرایش توسط ghlobe : March 12th, 2013 در ساعت 06:41 PM

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان
    من كارشناسي رو دانشگاه شهيد مدني تبريز در رشته دبيري رياضي با معدل 16.54 خوندم و جزو 10% برتر دانشگاه بودم. ارشد رو هم محقق اردبيلي با معدل 18.25 تموم كردم و رتبه 1 رشتمون بودم ميخوام واسه آلمان اپلاي كنم انشاالله. زبان رو تقويت مي كنيم. به نظرتون اميدي هست يا نه؟ در ضمن در اين زمينه هيچ كمكي ندارم ممنون ميشم دوستان كمك كنن.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shalaleh نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    من كارشناسي رو دانشگاه شهيد مدني تبريز در رشته دبيري رياضي با معدل 16.54 خوندم و جزو 10% برتر دانشگاه بودم. ارشد رو هم محقق اردبيلي با معدل 18.25 تموم كردم و رتبه 1 رشتمون بودم ميخوام واسه آلمان اپلاي كنم انشاالله. زبان رو تقويت مي كنيم. به نظرتون اميدي هست يا نه؟ در ضمن در اين زمينه هيچ كمكي ندارم ممنون ميشم دوستان كمك كنن.

كمك نياز نداري چه كمكي بهتر از اين فاروم. ضمنا شانس هميشه هست اگر خودتو ازش محروم نكني. موفق باشي و شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

شما حرف بنده را خوب متوجه نشدین
    دوست من من اصلا از ایران حرفی زدم که حالا بیام چیزی بگم؟؟؟؟
    من اینو میگم که قدرت های جهانی برای رشته های خاص در حال برنامه ریزی برای جذب دانشجو هستن و نمیدونم عمران مکانیک برق و حتی روانشناسی و علوم سیاسی هیچ برتری بر هم ندارن و طرفدارای خاص خودشون رو دارن...
    حرف شما شبیه حرف اوایل قرن 20 یا سال 1905هستش که دانشمندان اومدن گفتن علم تمام شده پیش به سوی تصحیح و ریوایز آنها بی خبر از اینکه چند سال بعدش صنعت سینما و ترکیب صدا با تصویر همه اون ادعا ها رو زیر سوال و محو کرد
    زیر بنا تمام شده؟پس چرا به من و دوستان من و یا شما دوست عزیز میان فاند و فول فاند میدن و بعد یه مدت دوباره چرخه رو به حرکت در میارن
    زیر بنای فردا همین امروزه
    قرمز باشین

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    با احترام به نظر شما این تصور که زیربناها در کشورهای غربی تکمیل شده و دیگر کاری نیست نادرست است. تازه الان دارند تمام زیربناها را گسترش میدهند و Smart میکنند. بنده از دانش مهندسین عمران در ایران اطلاعی ندارم ولی دوستانم که در زمینه عمران و مکانیک در دانشگاههای امریکا و کانادا هستند غیر از زمینه های محیط زیست و ترانسپورتیشن که شما هم فرمودید در زمینه های مربوط به Smart cities و همینطور در تمام زمینه های مختلف رشته مکانیک بسیار فعال هستند. یک نگاهی به دانشکده های مکانیک دانشگاههای امریکا و کانادا بیندازید.
    ghlobe جان در مورد رشته های فنی در داخل که واقعا من خودم سر فصل ها رو که میبینم حدودا 50 سال عقبتر هستیم.
    اما در مورد بحث انرژی الان دوره ها رو اینطوری دسته بندی میکنند ذغال درختی.....ذغال سنگ.....نفت......انرژی برق......انرژی هسته ای.....عصر IT و کلا هر چیزی مرتبط به حوزه اطلاعات (به معنای عام) و مرزهای دانش باشه و مرتبط بشه بهش میتونه بازار کار خوبی داشته باشه . یعنی بحث از صرف علم و استفاده ابزاری از علم فراتر رفته و رسیده به حفاظت از اطلاعات علمی و اینکه اینی که هست در انحصار شرکت خودمون باشه و این رقابت بین شرکت ها خودش دامن زننده به همین عصر IT هست. که برخی به اشتباه این مسئله رو مرتبط با حوزه اخبار جهانی و .....اینترنت و .... میکنند. (این هم از برکات سواد بالای جامعه شناسان داخلی هست البته) ( یادمه یه روز یه کسی میگفت به حالت والی البته . آیا ما در ایران جامعه شناس داریم؟ من گفتم بله داریم و اسم چند نفر رو بردم بعد پرسید اینها جامعه شناس هستند یا استاد جامعه شناسی. واقعا سولش بار داشت الان که الانه فکر میکنم میبینم تازه استاد جامعه شناسی هم نیستند عمدتا و بلکه شارح نظریات جامعه شناسی هستند.(البته مثالهای نقضی مثل "داریوش شایگان" http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AF%...A7%D9%86سید جواد طباطبایی" http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%...%DB%8C%DB%8Cو..... استثنا هستند ) (امیدوارم خلط مبحث پیش نیاد چون اساسا علوم انسانی همگی به جامعه شناسی به عنوان کلونی انسانها مربوط میشند)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    شما حرف بنده را خوب متوجه نشدین
    دوست من من اصلا از ایران حرفی زدم که حالا بیام چیزی بگم؟؟؟؟
    من اینو میگم که قدرت های جهانی برای رشته های خاص در حال برنامه ریزی برای جذب دانشجو هستن و نمیدونم عمران مکانیک برق و حتی روانشناسی و علوم سیاسی هیچ برتری بر هم ندارن و طرفدارای خاص خودشون رو دارن...
    حرف شما شبیه حرف اوایل قرن 20 یا سال 1905هستش که دانشمندان اومدن گفتن علم تمام شده پیش به سوی تصحیح و ریوایز آنها بی خبر از اینکه چند سال بعدش صنعت سینما و ترکیب صدا با تصویر همه اون ادعا ها رو زیر سوال و محو کرد
    زیر بنا تمام شده؟پس چرا به من و دوستان من و یا شما دوست عزیز میان فاند و فول فاند میدن و بعد یه مدت دوباره چرخه رو به حرکت در میارن
    زیر بنای فردا همین امروزه
    قرمز باشین
    شاید یک میلیاردم از تمام علوم رو بشر امروز فرا گرفته باشه
    طیف گسترده ای از فلاسفه و فیزیکدانان اعتقاد به وجود بی نهایت جهان موازی با این جهان دارند و اعتقاد دارند کلا از ظرف فهم فعلی خارجه و یناز به یک "انقلاب کپرنیکی" جدید هست برای افزایش ظرف که منجر به تهی شدن قالب نشه.
    و بعد مثلا مغز رو مطرح میکنند . که چه میدانیم از این تکه چربی؟ به راستی چه میدانیم؟ نسبت هستی با زمان چیه؟ اینکه برخی کیهان شناسان اعتقاد دارند ورای اینی که ما از مریخ و ماه و ..... میبینیم چیز دیگریست و امکان بسیار قوی وجود دارد که در حال حاظر که ما در زمین چنان به کره دیگری مینگریم که تهی و خالی از سکنه است و فاقد امکان زیست. در ان جا ساکنانی باشند که چنان از زمین میدانند که کره است پر از دایناسور! این مسئله رو در نسبت سنجی هستی و زمان و مظرح میکنند و جوابی هم جز تئوری فعلا براش وجود نداره. فلسفه جوابهایی داده ولی دست و پای فیزیک فعلا بسته هست. و همگی در انتظار اینکه ببیننند از این 17 هزار میلیار کیلومتر بالا تر میریم یا نه؟ منظور سقف جهش و امکان سنجی حرکت فضا پیماهاست برای عبور از سطح انچه به عنوان اون اخرها (: میشناسیم و الان دقیقا در لبه هستیم و این لبه خودش 1000 میلیارد کیلومتر هست! حالا دیگه تمام علوم از مهندسی و پزشکی و انسانی نیاز هست که اولا راه این مسئله پیدا بشه ثانیا مفهوم بخشی بشه ثالثا اینکه همون بحث در انحصار نگ داشتن اطلاعات پیش میاد و مسایل مورد مواجهه. خب حلا واقعا علم تمام شده و فقط باید بازبینی کنیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    درود
    دوستان شرایطتون برای نظر خواهی رو در این تاپیک مطرح کنید. دوستان به نکات زیر حتما توجه کنید:
    I. دادن اطلاعات کلی و ناقص کمکی به شما نخواهد کرد، سعی کنید اطلاعاتتون رو کامل صریح اعلام کنید تا راهنمایی که دریافت میکنید بدردتون بخوره.
    II. برای اعلام شرایط از قالب زیر استفاده کنید :

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه
    2. معدل
    3. رشته
    4. نمره زبان
    5.نمره GRE یا GMAT و ....
    6. تعداد مقاله و نوع
    7. شرایط خاص
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره

توجه کنید که پستهای خارج از قالب حذف خواهند شد.
    شاد باشید و پذیرفته و ویزا گرفته و سلامت
    سلام دوستان.
    کارشناسی کامپیوتر : غیر انتفاعی مشهد معدل 13.91
    کارشناسی ارشد کامپیوتر : آزاد قزوین معدل 19.15
    رشته سجت افزار (معماری کامپیوتر)
    تافل :85
    جی ار یی : وربال 142 و کوانت : 153و انالیتیک : 3
    7 مقاله کنفرانس معتبر که 5 تاش IEEE هست. 2 تا جورنال معتبر (غیر ISI)
    رتبه 1 فارغ التحصیل کارشناسی ارشد (کلا تو ارشد سرم به سنگ خورد درس خومدم ...)
    کشور : آمریکا (رنک 100 به بالا)
    لطفا نظرتونو با توجه به شرایط من واسه پذیرش آمریکا رنک 100 - 200 بفرمایید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    شاید یک میلیاردم از تمام علوم رو بشر امروز فرا گرفته باشه
    طیف گسترده ای از فلاسفه و فیزیکدانان اعتقاد به وجود بی نهایت جهان موازی با این جهان دارند و اعتقاد دارند کلا از ظرف فهم فعلی خارجه و یناز به یک "انقلاب کپرنیکی" جدید هست برای افزایش ظرف که منجر به تهی شدن قالب نشه.
    و بعد مثلا مغز رو مطرح میکنند . که چه میدانیم از این تکه چربی؟ به راستی چه میدانیم؟ نسبت هستی با زمان چیه؟ اینکه برخی کیهان شناسان اعتقاد دارند ورای اینی که ما از مریخ و ماه و ..... میبینیم چیز دیگریست و امکان بسیار قوی وجود دارد که در حال حاظر که ما در زمین چنان به کره دیگری مینگریم که تهی و خالی از سکنه است و فاقد امکان زیست. در ان جا ساکنانی باشند که چنان از زمین میدانند که کره است پر از دایناسور! این مسئله رو در نسبت سنجی هستی و زمان و مظرح میکنند و جوابی هم جز تئوری فعلا براش وجود نداره. فلسفه جوابهایی داده ولی دست و پای فیزیک فعلا بسته هست. و همگی در انتظار اینکه ببیننند از این 17 هزار میلیار کیلومتر بالا تر میریم یا نه؟ منظور سقف جهش و امکان سنجی حرکت فضا پیماهاست برای عبور از سطح انچه به عنوان اون اخرها (: میشناسیم و الان دقیقا در لبه هستیم و این لبه خودش 1000 میلیارد کیلومتر هست! حالا دیگه تمام علوم از مهندسی و پزشکی و انسانی نیاز هست که اولا راه این مسئله پیدا بشه ثانیا مفهوم بخشی بشه ثالثا اینکه همون بحث در انحصار نگ داشتن اطلاعات پیش میاد و مسایل مورد مواجهه. خب حلا واقعا علم تمام شده و فقط باید بازبینی کنیم.
    دوست من دقیقا نظر من هم همین بود
    فک کنم شما باید جوابی به سایر دوستان میدادید
    زیبا بیان کردید و زیبا خواهید شنید
    ممنون
    قرمز باشین

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mdi نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کارشناسی کامپیوتر : غیر انتفاعی مشهد معدل 13.91
    کارشناسی ارشد کامپیوتر : آزاد قزوین معدل 19.15
    رشته سجت افزار (معماری کامپیوتر)
    تافل :85
    جی ار یی : وربال 142 و کوانت : 153و انالیتیک : 3
    7 مقاله کنفرانس معتبر که 5 تاش IEEE هست. 2 تا جورنال معتبر (غیر ISI)
    رتبه 1 فارغ التحصیل کارشناسی ارشد (کلا تو ارشد سرم به سنگ خورد درس خومدم ...)
    کشور : آمریکا (رنک 100 به بالا)
    لطفا نظرتونو با توجه به شرایط من واسه پذیرش آمریکا رنک 100 - 200 بفرمایید.
    معدل ليسانستون كمه. بايد دانشگاهي پيدا كنيد كه به معدل حساس نباشه و شما مينيمم رو داشته باشيد. توصيه ام اينه كه نمارت زبانتون رو براي جبرانش افزايش بديد. اگر برنامه اتون سال ديگه است وقتم داريد.ممكنه با رايزني با اساتيد بتونيد پذيرش بگيريد اما براي فاند بهتره با نمرات زبان بالاتر شانس رو افزايش بديد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)