صفحه 7 از 130 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1296

موضوع: نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(آرشیو)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    معدل لیسانس؟
    نمره GRE
    مدرگ زبان IELTS و....
    مقاله؟
    نام دانشگاه لیسانس
    بدون GREکه اصلا نمیشه و نیز مدرک زبان همچنین معدل پایین لیسانس
    نوع RA.TAرو هم شما مشخصی نمیکنی. استاد خودش تصمیم میگیره.

معدل لیسانس ١٣.٥٣ ,دانشگاه آزاد میبد ،مهندسی مواد سرامیک
    مقاله با ایمپکت فاکتور ١.٥ که ٢تاش اسم اول هستم یکی اسمه سوم
    مدرک زبان گفتم ندارم
    بعد این که میگین اصلا نمیشه یعنی هیچ امیدی نداشته باشم ؟
    من شنیدم بعضی از دانشگاه های کانادا مثل پلی تکنیک مونترال مدرک زبان نمیخواهد
    هیچ دانشگاهی نیست که بدون مدرک زبان
    برای PHDپذیرش بده؟
    ویرایش توسط Mojgan2103 : December 25th, 2012 در ساعت 04:16 PM

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojgan2103 نمایش پست ها
    معدل لیسانس ١٣.٥٣ ,دانشگاه آزاد میبد ،مهندسی مواد سرامیک
    مقاله با ایمپکت فاکتور ١.٥ که ٢تاش اسم اول هستم یکی اسمه سوم
    مدرک زبان گفتم ندارم
    بعد این که میگین اصلا نمیشه یعنی هیچ امیدی نداشته باشم ؟
    من شنیدم بعضی از دانشگاه های کانادا مثل پلی تکنیک مونترال مدرک زبان نمیخواهد
    هیچ دانشگاهی نیست که بدون مدرک زبان
    برای PHDپذیرش بده؟
    دوست عزیز اگز چنین جایی وجود داشت شما مطمئن باش ایرانی ها تا حالا پو***** بودنش. خب با این رزومه و معدل و دانشگاه ناشناخته شما، میشه بفرمائید یک دانشگاه بر چه اساس و معیاری باید به شما پذیرش بده؟؟؟ الان دانشگاههای ترکیه و مالزی مدرک زبان و جی ار ای میخوان،اونوقت شما صحبت از کانادا بدون مدرک زبان می کنید؟اونوقت قراره این دانشجو سر کلاس یا هنگام ارتباط با استاد چه...........
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط applytousa نمایش پست ها
    سلام به همه

آقا این رزومه من هست که رشتم برق الکترونیک هستش:

معدل کارشناسی 12.08 دانشگاه تهران- معدل ارشد 19.67 دانشگاه تهران- معدل دکترا 20 دانشگاه تهران سال 4 بدون پایان نامه
    نمره تافل 118 نمره کوانت 170 - وربال 160 و رایتینگ 4.5 مجموع 1400
    4 مقاله در مجلات الزویر با ایمپکت بالای 1.5 که در تمامش نویسنده اول بودم
    3 سال سابفه تدریس به عنوان مدرس اصلی درس در دانشگاه تهران

من سال گذشته 10 جا برای Business اپلای کردم که عین 10 تاش رو ریجکت شدم. پارسال فقط یک مقاله کمتر داشتم و وربال GRE رو 150 شده بودم.
    امسال هم 5 جا برای Business اقدام کردم و میخام 5 تا هم برای برق بفرستم چون میدونم که رقابت در کسب و کار fierce هست و چشمم ترسیده. دانشگاه هایی که رنکشون از 100 ضعیف تر باشه اصلا نمیخام برم. اگه ایران باشم ترجیح میدم ولی فقط رنک بهتر از 100 میخام و فقط امریکا.

حالا 2 تا سوال:

1) اگه کسی در یک مقطع تحصیلی به هر دلیلی عملکرد خوبی نداشته باشه دیگه هر کاری که بکنه بی فایدس و مثلا اگه یه وزنه بردار 10 سال پیش نتونسته باشه یه وزنه رو بزنه و امروز بتونه رکورد جهانی رو جابه جا کنه بش میگن که نه شما چون 10 سال پیش یه مشکلی داشتی دیگه الان هم مدال نمیگیری؟

2) برای الکترونیک چه پیشنهاداتی دارید؟

آقا من واقعا از اساتید امریکا و فرایند اپلای نا امید هستم. من بجز معدل لیسانس رزومه قوی و بالایی دارم ولی به خاطر همین یک ضعف اصلا تحویلم نمیگیرن. حتی توی ایمیل ها ! مثلا یه استادی از مقالاتم خیلی خوشش اومد و به من گفت که شما دانشجوی سال آینده من هستی ولی وقتی معدل رو گفتم دیگه به ایمیلم جوابی نداد !

در ضمن من توی اپلای اصلا نمیگم که دارم دکتری میخونم چون اینم یه نقطه ضعفه.

اگه به نظر بزرگان این فوروم من نباید امیدی به اپلای داشته باشم لطفا بم بگید.
    معدل لیسانستون پایین هست اما واقعا GRE قدرتش بسشتر از این حرفهاست. ارشد هم که عالیه. شما اسمی از دانشجوی دکترا بودن بردید؟ اگر بله همون نتیجه خیلی منفیی داره. در ضمن هم دانشگاه لیسانس هم ارشد جزو بهترین هاست مقاله هم که دارید قائدتا حتی در صورت در نظر گرفتن تاثیر معدل لیسانس باید یکی از همون 10 تا رو پذیرش میشدید. مگر اینکه خیلی تاپ انتخاب کرده باشید.
    اینجا طرف با کاردانی میاد میگه برم MIT شما چرا نا امید باشی. به نظرم جزو شانس های بسیار بسیار خوب هستید و با امید اپلای کنید فقط توی فروم فا 2013 به صورت کلی رزومه رو بنویسی دوستان دقیق بگن برای چه دانشگاه هایی شانس بیشتر داری.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط applytousa نمایش پست ها
    سلام به همه

آقا این رزومه من هست که رشتم برق الکترونیک هستش:

معدل کارشناسی 12.08 دانشگاه تهران- معدل ارشد 19.67 دانشگاه تهران- معدل دکترا 20 دانشگاه تهران سال 4 بدون پایان نامه
    نمره تافل 118 نمره کوانت 170 - وربال 160 و رایتینگ 4.5 مجموع 1400
    4 مقاله در مجلات الزویر با ایمپکت بالای 1.5 که در تمامش نویسنده اول بودم
    3 سال سابفه تدریس به عنوان مدرس اصلی درس در دانشگاه تهران

من سال گذشته 10 جا برای Business اپلای کردم که عین 10 تاش رو ریجکت شدم. پارسال فقط یک مقاله کمتر داشتم و وربال GRE رو 150 شده بودم.
    امسال هم 5 جا برای Business اقدام کردم و میخام 5 تا هم برای برق بفرستم چون میدونم که رقابت در کسب و کار fierce هست و چشمم ترسیده. دانشگاه هایی که رنکشون از 100 ضعیف تر باشه اصلا نمیخام برم. اگه ایران باشم ترجیح میدم ولی فقط رنک بهتر از 100 میخام و فقط امریکا.

حالا 2 تا سوال:

1) اگه کسی در یک مقطع تحصیلی به هر دلیلی عملکرد خوبی نداشته باشه دیگه هر کاری که بکنه بی فایدس و مثلا اگه یه وزنه بردار 10 سال پیش نتونسته باشه یه وزنه رو بزنه و امروز بتونه رکورد جهانی رو جابه جا کنه بش میگن که نه شما چون 10 سال پیش یه مشکلی داشتی دیگه الان هم مدال نمیگیری؟

2) برای الکترونیک چه پیشنهاداتی دارید؟

آقا من واقعا از اساتید امریکا و فرایند اپلای نا امید هستم. من بجز معدل لیسانس رزومه قوی و بالایی دارم ولی به خاطر همین یک ضعف اصلا تحویلم نمیگیرن. حتی توی ایمیل ها ! مثلا یه استادی از مقالاتم خیلی خوشش اومد و به من گفت که شما دانشجوی سال آینده من هستی ولی وقتی معدل رو گفتم دیگه به ایمیلم جوابی نداد !

در ضمن من توی اپلای اصلا نمیگم که دارم دکتری میخونم چون اینم یه نقطه ضعفه.

اگه به نظر بزرگان این فوروم من نباید امیدی به اپلای داشته باشم لطفا بم بگید.
    رزومه شما خیلی خوب است. بنظر من احتمال بیشتر اینه که تغییر رشته شما به بیزینس باعث ریجکتتون شده یا اینکه دانشگاههای خیلی بالایی شاید اپلای کردید. پذیرش رشته الکترونیک از دانشگاههای تاپ 100 باید قاعدتا ممکن باشه.

Junior Member

سلام دوستان
    من مهندسی عمران-عمران دانشگاه تهران جنوب با معدل 14/50 کاردانی ساختمان با معدل 15/62 از دانشگاه سراسری ارومیه هستم . 5 سال سابقه کار دارم البته در زمینه متره و برآورد . نمره آیلتس 7 مقاله ندارم.برای رشته مدیریت پروژه دانشگاه نروژ اقداام کردم ولی تو همون پذیرش اولیه ریجکت شدم می خوام از دانشگاه های رایگان پذیرش بگیرم ممنون می شم راهنمایی ام کنید .

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط parmis83 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مهندسی عمران-عمران دانشگاه تهران جنوب با معدل 14/50 کاردانی ساختمان با معدل 15/62 از دانشگاه سراسری ارومیه هستم . 5 سال سابقه کار دارم البته در زمینه متره و برآورد . نمره آیلتس 7 مقاله ندارم.برای رشته مدیریت پروژه دانشگاه نروژ اقداام کردم ولی تو همون پذیرش اولیه ریجکت شدم می خوام از دانشگاه های رایگان پذیرش بگیرم ممنون می شم راهنمایی ام کنید .
    تهران جنوب تا اونجایی که میدونم جزومعدود دانشگاه های آزاد خوب هست یعنی واقعا من دیدم فارغ التحصیل هاش خیلی خوب با بقیه دولتی های خوب تهران رقابت میکنند. دیگه همین رو قید کن نمیخواد کاردانی و .. رو ذکر کنی. مقاله نداشتن میتونه تاثیر منفی بگذاره اگر میتونی مقاله بده. توی عمران اونجا قوی ها .
    برای اروپا که قاعدتا نباید مشکلی باشه. من پیام نور هم دیدم با معدل 13 پذیرش گرفته از آلمان. شاید دلیلش تقاضا برای مدیریت بوده. چون اساسا رشته پر متقاضی و تاپی هست. به دلیل موقعیت های کاری آینده.
    برای ارشد هم اروپا یا نداره فاند یا خیلی کم داره مگر گراند ایکول های فرانسه که عمدتا پذیرششون به معنای بورس هست و توی فرومش ذکر شده ماهیانه 1000 یورو هم پرداخت میکنند.

Member BEHNAM1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Energy Systems Engineering

دوستان برای دکترا در رشته مکانیک با فاند در آمریکا و آلمان، کلا وضعیتم چطوره و برای چه رنکینگی اقدام کنم و چقدر احتمال فول فاند شدن دارم؟

لیسانس--مکانیک سیالات آزاد تبریز--معدل 13.52 ولی معدل دروس تخصصی 16.16 هستش

ارشد--مهدسی سیستمهای انرژی آزاد علوم و تحقیقات تهران--معدل 15

یک مقاله آی اس آی با ایمپکت فاکتور بالای 3

تافل 100

جی آر ای:وربال 145 کوانت 158 رایتینگ 3

پایان نامه لیسانس:اثرات زیست محیطی تبدیل سوخت نیروگاه حرارتی تبریز از سوخت مایع مازوت به گاز طبیعی

پایان نامه ارشد: مداسازی دینامیکی پیل سوختی تبادل پروتون

و اینکه پایان نامه کارشناسی در مورد اثرات زیست محیطی هستش و پایان نامه ارشدم در مورد یکی از انرژی های نو و پاک هستش و دکترا هم می خوام در زمینه یکی از انرژی های نو وپاک مثل همین پیل سوختی یا باد یا خورشید کار کنم، می خواستم بیینم این هماهنگی بین پایان نامه هام و علایق تخقیقاتیم تو جلب نظر استاد موثره؟

پیشاپیش از لطفتون ممنونم
    Tomorrow Never Dies

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط BEHNAM1986 نمایش پست ها
    دوستان برای دکترا در رشته مکانیک با فاند در آمریکا و آلمان، کلا وضعیتم چطوره و برای چه رنکینگی اقدام کنم و چقدر احتمال فول فاند شدن دارم؟

لیسانس--مکانیک سیالات آزاد تبریز--معدل 13.52 ولی معدل دروس تخصصی 16.16 هستش

ارشد--مهدسی سیستمهای انرژی آزاد علوم و تحقیقات تهران--معدل 15

یک مقاله آی اس آی با ایمپکت فاکتور بالای 3

تافل 100

جی آر ای:وربال 145 کوانت 158 رایتینگ 3

پایان نامه لیسانس:اثرات زیست محیطی تبدیل سوخت نیروگاه حرارتی تبریز از سوخت مایع مازوت به گاز طبیعی

پایان نامه ارشد: مداسازی دینامیکی پیل سوختی تبادل پروتون

و اینکه پایان نامه کارشناسی در مورد اثرات زیست محیطی هستش و پایان نامه ارشدم در مورد یکی از انرژی های نو و پاک هستش و دکترا هم می خوام در زمینه یکی از انرژی های نو وپاک مثل همین پیل سوختی یا باد یا خورشید کار کنم، می خواستم بیینم این هماهنگی بین پایان نامه هام و علایق تخقیقاتیم تو جلب نظر استاد موثره؟

پیشاپیش از لطفتون ممنونم
    معدل و GRE تون یک کمی برای مهندسی پایینه و رشته تون (سیستمهای انرژی) هم برای امریکا اخیرا جزو رشته های حساس رده بندی شده که ممکنه برای ویزا ایجاد اشکال کنه. علاوه بر امریکا بقیه جاها بخصوص اروپا را هم درنظر بگیرید. آلمان اینطور که شنیدم دانشگاهها رایگان یا خیلی لرزان هستند و بهمین دلیل فاند نمیدهند. کشورهای اسکاندیناوی اگربتونید پوزیشنی پیدا کنید خوب است.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    معدل و GRE تون یک کمی برای مهندسی پایینه و رشته تون (سیستمهای انرژی) هم برای امریکا اخیرا جزو رشته های حساس رده بندی شده که ممکنه برای ویزا ایجاد اشکال کنه. علاوه بر امریکا بقیه جاها بخصوص اروپا را هم درنظر بگیرید. آلمان اینطور که شنیدم دانشگاهها رایگان یا خیلی لرزان هستند و بهمین دلیل فاند نمیدهند. کشورهای اسکاندیناوی اگربتونید پوزیشنی پیدا کنید خوب است.
    ببخشید منظورم ارزان بود نه لرزان!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ببخشید منظورم ارزان بود نه لرزان!
    درسته شهریه بسیار کم و در حدود 300 یورو دارن فقط برخی کالج ها برای کسانی که یک مقدار روندشون پیچیده تر هست شهریه چند هزار یورویی ارند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)