صفحه 9 از 130 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1296

موضوع: نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(آرشیو)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط

artemis &rahi عزیز ممنون که کمکم کردین....
    ولی به خدا نفهمیدیم چی به چیه...... ای کاش یکی پیدا میشد برام پذیرش جور میکرد در عوض هر کاری میگفت واسش انجام میدادم....

نقل قول نوشته اصلی توسط mahla_zare نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم
    ازتون خواهش می کنم به من کمک کنین و راهنماییم کنین من واقعا توی شرایط اضطراری هستم.
    با این شرایط برای کجا می تونم فول فاند بگیرم.اگه فول فاند نشم نمیتونم اصلا برم.
    1-معدل کارشناسی 16.59
    2-معدل ارشد 18.89 از دانشگاه تهران
    3-شاگرد اول کارشناسی ارشد
    4-دانشجوی دکتری مدیریت دانشگاه تهران
    5-رتبه یک دکتری رتبه سه کارشناسی ارشد
    6-یک مقاله ای اس ای چند تا علمی پژوهشی و چندین تا کنفرانس بین المللی
    7-نمره آیلس 7 و جی ار ای 1030(وربال146-کوانت150)
    8-چندین سال سابقه تدریس و کار مدیریتی
    9-چندین طرح انجام شده تحقیقاتی در جهاد دانشگاهی
    بچه ها ترجیحم آمریکا یا کاناداست
    خواهش می کنم هرجا بیزینس اسکول با شرایط من میشناسین که فول فاند بهم میدن(هرجای دنیا) بهم بگین.ازتون واقعا ممنونم

دوست عزیز شما که سوابقت نزدیکیای تیم ملی اه !!!
    والا من هم رشته شما نیستم اما به نظر من غیر از نمره GRE تون چیزی کم وکسر ندارید که گزینه هاتون بخواد خیلی محدود شه
    البته گویا بعضا از شما GMAT هم میخواند... اما به هر صورت بهترین راه واسه شخصی مثل شما مکاتبه است
    هرجای دنیا هم لازم نیست تا فول فاند بشید... بهترین ها در امریکا هم برای شما محتمله...

Banned
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering- University of Tehran

سلام دوستان عزیزم
    ازتون خواهش می کنم به من کمک کنین و راهنماییم کنین من واقعا توی شرایط اضطراری هستم.
    با این شرایط برای کجا می تونم فول فاند بگیرم.اگه فول فاند نشم نمیتونم اصلا برم.
    1-معدل کارشناسی 16.59
    2-معدل ارشد 18.89 از دانشگاه تهران
    3-شاگرد اول کارشناسی ارشد
    4-دانشجوی دکتری مدیریت دانشگاه تهران
    5-رتبه یک دکتری رتبه سه کارشناسی ارشد
    6-یک مقاله ای اس ای چند تا علمی پژوهشی و چندین تا کنفرانس بین المللی
    7-نمره آیلس 7 و جی ار ای 1030(وربال146-کوانت150)
    8-چندین سال سابقه تدریس و کار مدیریتی
    9-چندین طرح انجام شده تحقیقاتی در جهاد دانشگاهی
    بچه ها ترجیحم آمریکا یا کاناداست
    خواهش می کنم هرجا بیزینس اسکول با شرایط من میشناسین که فول فاند بهم میدن(هرجای دنیا) بهم بگین.ازتون واقعا ممنونم
    دوست عزیز من فکر میکنم که شما برای بیزینس دچار مشکل خواهی شد و قسمتی از مشکل به GRE شما مربوطه که نمره خوبی برای بیزینس نیست. بخش دوم به سابقه پزوهشی شما برمیگرده که خیلی رقابتی نیست. و بخش اصلی مشکل به سنگینی رقابت در بیزینس مربوط میشه.

شانس شما در مدیریت برای دانشگاه های بهتر از رنک 50 قابل توجه نیست و بهتره خودتون رو درگیر این کار نفرمایید. من اول میخاستم 10 تا Business اپلای کنم بعد که منطقی شدم خواستم 5 کسب و کار و 5 صنایع بفرستم. حالا که اپلای کردم فقط یک Business فرستادم. دلیلش ساده است: رقابت توی مدیریت سنگین هستش و Business رشته استراتژیک محسوب میشه و از برق و مکانیک و عمران و صنایع جداس. رزومه من هم بی شباهت به شما نیست. من هم دانشگاه تهران بودم با معدل 18.43 در لیسانس و دو ISI ولی GRE رو 1450 شدم.

به شما توصیه میکنم که قبل از هر اقدامی نتایج پذیرش Business رو در سایت thegradcafe.com به دقت بررسی بفرمایید. رقابت بسیار شدیده . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط arch_one نمایش پست ها
    دوست عزیز کار که نشد نداره.......
    اصولا رشته شما ( حالا گرایشتونو نمیدونم) واسه phD جزو رشته های خوب فاند بگیره در امریکا !!!
    اما خوب واقعیت اینه که مقطع phD نیاز به کار پژوهشی قبلی و برنامه واسه پژوهشای بعدی داره
    پیشنهاد من اینه که اگه زمینه مورد علاقه ای در دوره لیسانس یا فوق داشتید و اگر اساتید یا دوستانی دارید که اونا هم به کار پژوهشی علاقه دارند... شرووع کنید
    بعد از این برای اپلیکیشن با انتخابای درست ( از بین دانشگاه های بودجه دار در رشتتون) میتونید فول فاند بشید...
    ممنون
    گرایشم کنترل هستش،چون میخوام همه وقتمو بذارم رو زبان میخوام بدونم شدنی هست یا تلاش اضافیه و به جایی نمیرسه

Junior Member

دوستان ازتون خیلی ممنونم که جواب منو دادید ولی خواهش می کنم به من چند جا رو که حتما بهم فول فاند میدن معرفی کنین من توی پیدا کردنشون مشکل دارم.زیاد درگیر رنک دانشگاه هم نیستم.از دانشگاه تهران پایین تر نباشه هرچی بود اشکال نداره.
    ازتون خیلی ممنونم

Banned
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering- University of Tehran

دوستان ازتون خیلی ممنونم که جواب منو دادید ولی خواهش می کنم به من چند جا رو که حتما بهم فول فاند میدن معرفی کنین من توی پیدا کردنشون مشکل دارم.زیاد درگیر رنک دانشگاه هم نیستم.از دانشگاه تهران پایین تر نباشه هرچی بود اشکال نداره.
    ازتون خیلی ممنونم
    دوست بزرگوار. اگه ما چنین دانشی داشتیم که دیگه به این فوروم نمی آمدیم. اینجا فقط صحبت از شانس پذیرش هست و تازه هرکسی از دری سخنی میگه. شما توصیه های منطقی رو بگیر و اطلاعات جمع بفرما و در نهایت توکل به پروردگار و اقدام به اپلای معقولانه. راه بهتری نیست.

Junior Member

سلام
    . مقطع تحصیلی و دانشگاه : فوق لیسانس شیمی آلی
    2. معدل:16
    3. رشته: شیمی آلی
    4. نمره زبان: هنوز امتحان ندادم
    5.نمره GRE یا GMAT و ....: هنوز امتحان ندادم
    6. تعداد مقاله و نوع: دو مقاله ISI
    7. شرایط خاص: _
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت: فرقی نمیکنه در کل هر جا بهتر فاند بدن
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره: بتونم با استاد خوب و روی پروژه خوب کار کنم
    دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید و جاهایی که بتونم پذیرش بگیرم مخصوصا جاهایی که کارشون قوی باشه رو بهم معرفی کنید. ضمنا به کارای تحقیقاتی دارویی و بیو شیمی هم علاقه دارم.

با سلام
    1- لیسانس مهندسی شیمی، دانشگاه صنعت نفت
    2- معدل 14.93
    3- تافل98
    4- جی آر ای 1180
    5- 4 مقاله آی اس آی در ژورنال های متوسط و یکی هم در ژورنال مطرح
    6- یک سال سابقه کار، انجام یک پروژه صنعتی، پژوهشگر برتر وزارت نفت، در دانشگاه RA بودم. در ضمن یک اختراع که احتمالا صنعتی سازی بشه هم دارم (مرتبط با رشته تحصیلی)
    7- امریکا، کانادا، استرالیا (به ترتیب اولویت).
    برای ارشد یا اگه بشه دکتری مستقیم مهندسی شیمی
    ممنون

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tsarboland نمایش پست ها
    با سلام
    1- لیسانس مهندسی شیمی، دانشگاه صنعت نفت
    2- معدل 14.93
    3- تافل98
    4- جی آر ای 1180
    5- 4 مقاله آی اس آی در ژورنال های متوسط و یکی هم در ژورنال مطرح
    6- یک سال سابقه کار، انجام یک پروژه صنعتی، پژوهشگر برتر وزارت نفت، در دانشگاه RA بودم. در ضمن یک اختراع که احتمالا صنعتی سازی بشه هم دارم (مرتبط با رشته تحصیلی)
    7- امریکا، کانادا، استرالیا (به ترتیب اولویت).
    برای ارشد یا اگه بشه دکتری مستقیم مهندسی شیمی
    ممنون
    رزومه ی شما متوسطه و برای پوشش معدلتون باید جی آر ای تون حدود 1300 باشه.در ضمن اخیرا بچه های نفت برای ویزای آمریکا بشدت مشکل داشتن.بیشتر تحقیق کنید.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    رزومه ی شما متوسطه و برای پوشش معدلتون باید جی آر ای تون حدود 1300 باشه.در ضمن اخیرا بچه های نفت برای ویزای آمریکا بشدت مشکل داشتن.بیشتر تحقیق کنید.
    خیلی ممنون
    با این رزومه متوسط امکان گرفتن فاند از کدوم دانشگاه ها بیشتره؟ اصلا امکان پذیر هست گرفتن فاند؟ به نظر شما ارشد رو همین جا بخونم و برا دکتری اقدام کنم نتیجه بهتری می گیرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)