صفحه 96 از 130 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1296

موضوع: نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(آرشیو)

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط asaeedi نمایش پست ها
    ممنون که جواب دادید
    فکر نمیکردم جی آر ای هم لازم باشه !باید اونم امتحان بدم ؟
    چجوری اپلای کنم که هوشمندانه باشه آیا ؟(آگه فرصت دارید جواب بدید چون فک کنم جوابش طولانیه)ممنون
    دوست من من خودم اپلای نکردم ولی شما اینو بدون با توجه به تجربه باید به اندازه گوشتی که داریم کوفته درس کنیم!!
    یعنی فاند رو اگه بخوایم باید نمراتمون خوب باشه
    شما جی ار ای واسه امریکا لازمه باید بخونی و نمره خوب بیاری
    به بخش مربوطه برو اونجا اطلاعات دادن
    با خوندن این فروم دستت میاد چطور هوشمندانه اپلای کنی ولی اول نمرات خوب مهم هستش
    قرمز باشی

Junior Member

سلام.
    من فوق لیسانس کامپیوتر هستم. از شریف . معدلم 17.4 . 2 تا مقاله ISI دارم. شدیدا به فاند نیاز دارم. مشکلم تافل هست, تا حالا امتحان تافل ندادم ولی مطمئن هستم نمره ریدینگم پایین میاد.وقتم ندارم روی این اسکیل کار کنم.در مورد رایتینگ و اسپیکینگ با یه استاده خوب صحبت کردم , خودمم میخونم ( میتونم بالاتر از 25 تو هر کدوم بگیرم ), سوالم اینه که میتونم نمره کمه ریدینگو با نمره های بالای s و w جبران کنم , یا اینکه پایین بودنه نمره تو یکی از اسکیلها حتی اگه تو اسکیلای دیگه نمرمون زیاد باشه تو پروسه اپلای مشکل ایجاد میکنه ؟ میتونم پذیرش فول فاند بگیرم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

نقل قول نوشته اصلی توسط sa_ak نمایش پست ها
    سلام.
    من فوق لیسانس کامپیوتر هستم. از شریف . معدلم 17.4 . 2 تا مقاله ISI دارم. شدیدا به فاند نیاز دارم. مشکلم تافل هست, تا حالا امتحان تافل ندادم ولی مطمئن هستم نمره ریدینگم پایین میاد.وقتم ندارم روی این اسکیل کار کنم.در مورد رایتینگ و اسپیکینگ با یه استاده خوب صحبت کردم , خودمم میخونم ( میتونم بالاتر از 25 تو هر کدوم بگیرم ), سوالم اینه که میتونم نمره کمه ریدینگو با نمره های بالای s و w جبران کنم , یا اینکه پایین بودنه نمره تو یکی از اسکیلها حتی اگه تو اسکیلای دیگه نمرمون زیاد باشه تو پروسه اپلای مشکل ایجاد میکنه ؟ میتونم پذیرش فول فاند بگیرم؟
    دوست عزیز نوشتی شدیدا فاند میخوای اصولا از این حرف میشه برداشت کرد میخوای بری امرکیا و یا کانادا. اگه کانادا میخوای که بستگی داره بتونی استاد پیدا کنی و اینکه شرایط خوده requirement های دانشگاه چه حوریه .بعضی ها تو سایتشون مینویسن هر اسکیل حد اقل چند. ولی اگه ننوشته بود و استاد یافتی مشکلی نیست. برای امریکا ولی مشکل داری چون باید جی ار ای بدی و البته البته البته به نظر بنده حقیر اگه شما از پس ریدینگ تافل برنمیای پس جی ار ای رو باید شانسی بزنی. ولی اونجا (امریکا) هم اگه شانس بیاری قبولی جون تافل امریکا معمولا ۸۰ میخواد و شما میاری و اگه به جی ار ایت گیر ندن دانشگاه و معدل فوقت عالبه. حیف که زبانت ضعیفه... ولی استرالیا رو فک کنم ۱۰۰ در ۱۰۰ فول فاند شی...بدرود

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    دوست عزیز نوشتی شدیدا فاند میخوای اصولا از این حرف میشه برداشت کرد میخوای بری امرکیا و یا کانادا. اگه کانادا میخوای که بستگی داره بتونی استاد پیدا کنی و اینکه شرایط خوده requirement های دانشگاه چه حوریه .بعضی ها تو سایتشون مینویسن هر اسکیل حد اقل چند. ولی اگه ننوشته بود و استاد یافتی مشکلی نیست. برای امریکا ولی مشکل داری چون باید جی ار ای بدی و البته البته البته به نظر بنده حقیر اگه شما از پس ریدینگ تافل برنمیای پس جی ار ای رو باید شانسی بزنی. ولی اونجا (امریکا) هم اگه شانس بیاری قبولی جون تافل امریکا معمولا ۸۰ میخواد و شما میاری و اگه به جی ار ایت گیر ندن دانشگاه و معدل فوقت عالبه. حیف که زبانت ضعیفه... ولی استرالیا رو فک کنم ۱۰۰ در ۱۰۰ فول فاند شی...بدرود
    در مورد استرالیا فرمودین یک نکته عرض کنم استرالیا اگثر دانشگاه ها نمره اورال 6.5 و هیچ اسکیلی نباید کمتر از 6 باشد و بدون نمره زبان اصلا راه نمیان
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    در مورد استرالیا فرمودین یک نکته عرض کنم استرالیا اگثر دانشگاه ها نمره اورال 6.5 و هیچ اسکیلی نباید کمتر از 6 باشد و بدون نمره زبان اصلا راه نمیان
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام بی زحمت این رزومه رو هم تخمین بزنید :
    لیسانس مهندسی پزشکی
    معدل 17.75
    تافل 107
    دو مقاله ISI
    به نظرتون با این رزومه میشه تو مستر رو امریکا یا کانادا حساب باز کرد با فاند ؟
    ممنون میشم یکی راهنمایی کنه
    و زمین چه دیریست دیوانه خانه ای بوده است ...

Member overseas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پیام نور مشهد - کامپیوتر

من چی؟!

همه چی تو امضام هست.مقاله و اینا هم ندارم

برای مستر فاند میدن جایی ؟
    Admitted to Stuttgart University - Infotech_MSc
    Please Contact Me If You're Going There By Fall 2013
    IELTS
    Scores : Overall 7.5/ R8.5 / L8 / S7 / W6.5

Ich bin Hamed und Ich suche einen Partner für Deutsch lernen _ A1- Studio d - Online Sprechen

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط pandemonium نمایش پست ها
    سلام بی زحمت این رزومه رو هم تخمین بزنید :
    لیسانس مهندسی پزشکی
    معدل 17.75
    تافل 107
    دو مقاله ISI
    به نظرتون با این رزومه میشه تو مستر رو امریکا یا کانادا حساب باز کرد با فاند ؟
    ممنون میشم یکی راهنمایی کنه
    والا اگه دانشگاه دولتی درس خونده باشی مثلا تهران شهید بهشتی یا ... که شانست خیلی عالیه یکی از دانسکاه های خوب میتونی بورس بشی ولی راستش نمی دونم رشته شما هم جی ار ای میخوان یا نه اگه بخوان سعی کنید نمره خوبی هم در ان بگیرید
    البته دانشگاه ازادم اگه خوندی بازم شانست خوبه ولی نه به حد دانشگاه های معروف ایران بهر حال مثبت نظر من هست

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط overseas نمایش پست ها
    من چی؟!

همه چی تو امضام هست.مقاله و اینا هم ندارم

برای مستر فاند میدن جایی ؟
    اگر معدلت رو 16.60 به بالا بود میگفتم 90 درصد اخه این دانشگاه های کانادا میگن معدل 16.60 به بالا را برای بورس بررسی میکنیم البته من چند تاشونو میدونم اگه اشتباه نکنم کونکوردیا و البرتا

Member overseas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پیام نور مشهد - کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    اگر معدلت رو 16.60 به بالا بود میگفتم 90 درصد اخه این دانشگاه های کانادا میگن معدل 16.60 به بالا را برای بورس بررسی میکنیم البته من چند تاشونو میدونم اگه اشتباه نکنم کونکوردیا و البرتا
    حالا یکم پایین تر نمیشه ؟ رنک پایین تر میگم. یکم راه بیا با ما مشتری بشیم
    از استرالیا خبر ندارین (خوشم میاد پایه همه جا هستم !)
    Admitted to Stuttgart University - Infotech_MSc
    Please Contact Me If You're Going There By Fall 2013
    IELTS
    Scores : Overall 7.5/ R8.5 / L8 / S7 / W6.5

Ich bin Hamed und Ich suche einen Partner für Deutsch lernen _ A1- Studio d - Online Sprechen

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)