صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 160

موضوع: آرشیو شده: آشنایی با دوستان متقاضی دانمارک (تا پایان ژانویه 2014)

پیش فرض آرشیو شده: آشنایی با دوستان متقاضی دانمارک (تا پایان ژانویه 2014)

با توجه به بالارفتن تعداد دوستانی که ویزا دریافت نموده اند(thanks to god) و انشاالله تعداد دوستانیکه به زودی دریافت خواهند نمود(crossing fingers)، پیشنهاد میکنم در اینجا برای پیدا کردن بهترین مسیر، بلیط، همخانه، همسفر و دیگر همفکری هاییکه میتونیم داشته باشیم به هم کمک کنیم این تاپیک رو باز کردم.

سفر خوبی رو براتون آرزو میکنم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی با دوستان متقاضی دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    با توجه به بالارفتن تعداد دوستانی که ویزا دریافت نموده اند(thanks to god) و انشاالله تعداد دوستانیکه به زودی دریافت خواهند نمود(crossing fingers)، پیشنهاد میکنم در اینجا برای پیدا کردن بهترین مسیر، بلیط، همخانه، همسفر و دیگر همفکری هاییکه میتونیم داشته باشیم به هم کمک کنیم این تاپیک رو باز کردم.

سفر خوبی رو براتون آرزو میکنم.
    سلام دوست عزيز
    من نميدونم ويزاى شما امده يا نه
    ممنون ميشم اگر در مورد پيدا كردن خونه اطلاعاتي داريد راهنمايي كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahdi نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    من نميدونم ويزاى شما امده يا نه
    ممنون ميشم اگر در مورد پيدا كردن خونه اطلاعاتي داريد راهنمايي كنيد.
    درود بر شما
    نه ویزای من نیومده ،اما همینطوری که چک میکردم خیلی گرونه شاید بد نباشه واسه یکی دو ماه اول هم خونه پیدا کنید. اینطوری خیلی کارا موازی و بسرعت پیش میره.
    حتی برای سفر میشه هماهنگ شد و بعضی خریدا و کارای دیگه رو با هم انجام داد.
    دوستانی هم که اونجا تشریف دارن میتونن تو پیدا کردن محله کمک کنن. مثلا من اینجوری فهمیدم که سیتی سنتر و کریستین هاگن خیلی گرونه و هرچی ازش دورتر شین ارزونتر میشه. آماگر وست و اوستنبرو مثل اینکه با بودچه ما بیشتر جور در میاد.
    بازم دوستان بهتر میتونن راهنمایی کنن. داستی اگه کسی میدونه از کجا میشه تشک آبی بادی خوب پیدا کرد لطفا راهنمایی کنه.چون اونجا حتی اگه فرنیش هم بگیرید بازم باید رختخواب ببرین.

Junior Member

سلام دوستان
    من دو ماه پیش مدارکم رو تحویل سفارت دانمارک دادم امیدوارم تا 4 ماه دیگه یه جواب ازشون بگیرم بهر حال از حدود یک ماه دیگه میخوام کلاس دانمارکی رو شروع کنم اگر کسی هم تصمیم به همچین کاری داره لطفا اطلاع بدید که هم بتونیم همدیگه رو ببینیم تا برای رفتم با هم برنامه ریزی کنیم( اگه دوست دارید) و هم با هم بریم کلاس
    موفق باشید

سلام
    ما هم الان 2 نفریم که میخوایم کلاسمونو استارت بزنیم. اما ما از هفته دیگه کلاسمونو شروع میکنیم. اگه دوست داشتی میتونی به ما ملحق بشی

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed28 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دو ماه پیش مدارکم رو تحویل سفارت دانمارک دادم امیدوارم تا 4 ماه دیگه یه جواب ازشون بگیرم بهر حال از حدود یک ماه دیگه میخوام کلاس دانمارکی رو شروع کنم اگر کسی هم تصمیم به همچین کاری داره لطفا اطلاع بدید که هم بتونیم همدیگه رو ببینیم تا برای رفتم با هم برنامه ریزی کنیم( اگه دوست دارید) و هم با هم بریم کلاس
    موفق باشید

سلام دوستان من با یک استاد خیلی خوب یک هفته است که استارت زدم و پولش هم پیش پیش به موسسه دادم .من نمیدونم که شما استادتونو انتخاب کردید یا نه؟اگر نه پیشنهاد میکنم با این استاد هم صحبت کنید.وضعیت ویزاتون چطوره؟ اومده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soshiant79 نمایش پست ها
    سلام دوستان من با یک استاد خیلی خوب یک هفته است که استارت زدم و پولش هم پیش پیش به موسسه دادم .من نمیدونم که شما استادتونو انتخاب کردید یا نه؟اگر نه پیشنهاد میکنم با این استاد هم صحبت کنید.وضعیت ویزاتون چطوره؟ اومده؟
    سلام - من هم میخوام در این کلاس ثبت نام کنم. میشه آدرس موسسه و اسم استاد و بدین؟
    درضمن من مدارکمو سپتامبر 2012 فرستادم و منتظر ویزا هستم.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_beigy نمایش پست ها
    سلام
    ما هم الان 2 نفریم که میخوایم کلاسمونو استارت بزنیم. اما ما از هفته دیگه کلاسمونو شروع میکنیم. اگه دوست داشتی میتونی به ما ملحق بشی
    سلام میشه بگین کلاساتون چه روز و ساعتی از هفته است؟ و محدوده کلاس کجاست؟ منم دنبال یه کلاس آموزش دانمارکی می گردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط skeshavarz85 نمایش پست ها
    سلام میشه بگین کلاساتون چه روز و ساعتی از هفته است؟ و محدوده کلاس کجاست؟ منم دنبال یه کلاس آموزش دانمارکی می گردم.
    دوستان کلاس برا چی میرید ؟
    وقتی رفتید اونجا، خود شهرداری کلاس های رایگان برگزار میکنه. الان یکی از دوستای من اونجاست از همین کلاس ها هم استفاده میکنه و خیلیم راضیه

با احترام به نظر همگی
    اما اگه یه سرانگشتی حساب کنید، میبینید که خیلی بصرفه است که تو ایران زبانشونو یاد بگیریم؛ چون اونجا هزینه زندگی بسیار بالاست و به نظر من نمی ارزه فقط به خاطر زبان 5-6 ماه اونجا موند و اگه زبانو تا حدی بلد باشیم شانس پیدا کردن کار خیلی بیشتر میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط djrezam نمایش پست ها
    دوستان کلاس برا چی میرید ؟
    وقتی رفتید اونجا، خود شهرداری کلاس های رایگان برگزار میکنه. الان یکی از دوستای من اونجاست از همین کلاس ها هم استفاده میکنه و خیلیم راضیه

صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین