صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 34

موضوع: تحصیل ارزان در آسیا و کشور های دیگر و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل ارزان

شما حتما ترکیه رو هم در نظر بگیر.براحتی اگر از دانشگاه دولتی پذیرش بگیری میتونی با این مبلغ زندگی کنی.دانشگاه های خوبی هم داره.
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

به نظر من بايد با اين وضعيت قمر در عقرب پيتختهاي كشورهاي ديگه رو كاملا بايد فراموش كنيم(غير از دوستاني كه فاند دارن)به هر جهت مثلا در مورد همين فرانسه خوب انصافا پاريس خيلي ديگه گرون در مياد ولي خيلي راحت ميشه در جاهاي ديگه همين فرانسه با هزينه بسيار پايينتر زندگي كرد!كيفيت دانشگاها هم در همه جاي همين مثلا فرانسه يكيه!
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    به نظر من بايد با اين وضعيت قمر در عقرب پيتختهاي كشورهاي ديگه رو كاملا بايد فراموش كنيم(غير از دوستاني كه فاند دارن)به هر جهت مثلا در مورد همين فرانسه خوب انصافا پاريس خيلي ديگه گرون در مياد ولي خيلي راحت ميشه در جاهاي ديگه همين فرانسه با هزينه بسيار پايينتر زندگي كرد!كيفيت دانشگاها هم در همه جاي همين مثلا فرانسه يكيه!
    بستگی به فردش هم داره من ترجیح میدم در پایتخت یک کشور متوسط باشم تا شهرستان در یک کشور عالی. چون واقعا ساخت روحی هر فرد در این مسئله خیلی تاثیر گذاره.
    فرانسه هم فکر کنم با 700 یورو در صورت قناعت! بشه زندگی کرد در پاریس.

Junior Member

یورو 4 تومنه میشه 33 ملیون سالیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط boom نمایش پست ها
    یورو 4 تومنه میشه 33 ملیون سالیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یی
    خب دیگه اینطوریه دیگه (:
    البته فرانسه گزینه دومتون باشه به خاطر بحث ویزا و .......
    اما میتونید برای مسکو اقدام کنید سالانه 4000 دلار حدودا
    ماهیانه من یکی از دوستانم اونجاست میگه از 200 دلار داریم که با صرفه جویی زندگی میکنند تا 500 دلار که خیلی سخت نمیگذره. شما میتونی رنج بینشون رو در نظر بگیری 300 دلار.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer-Software Azad University

سلام دوستان از ارزان ترین کشورها برای تحصیل المان هستش که کلا شهریه نداره و فقط هزینه طندگی میمونه که یا باید کار کنید یا ساپورت بشید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط BooMIraN نمایش پست ها
    سلام دوستان از ارزان ترین کشورها برای تحصیل المان هستش که کلا شهریه نداره و فقط هزینه طندگی میمونه که یا باید کار کنید یا ساپورت بشید
    کار رو اصلا فکرش رو هم نکنید چون تا وقتی به زبان مسلط نشید پادویی هم نمیتونید بکنید.
    کار هم همین کارهای سیاه هست نه چیز دیگه که فکر نمیکنم چندان راحت باشه و هرکسی انجام بده. هزینه زندگی هم حدودا سالی 30 تا 40 میلیون متوسط.

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    خب اخه فرق داره که هرکس در سال چقدر میتونه ساپورت داشته باشه
    مثلا دیگه از سالی کمتر از 20 میلیون فکر نکنم جایی رو بشه پیدا کرد برای این دسته.
    بهتره میزان هزینه مورد نظرتون رو بنویسید اونطوری بهتر میشه مشارکت کرد.
    همونطور که در پست اولم هم نوشتم، هزینه هر چه کمتر،بهتر. چون تو این شرایط متاسفانه باید یک چشممون به وضعیت علمی و اپلای باشه و یک چشممون به جیب و دلار و شهریه!
    دوستانی که در این موارد اطلاع دارن لطف کنن تو بحث شرکت کنن. و یه سئوال: آیا غیر از این کشورایی که وزارت علوم تاییدشون کرده کشور دیگه ای نیست که بشه تحصیل کرد (ارزون هم باشه)؟!
    زمانی آلبرت اینشتین چنین اظهار داشت: ((در جوانی، رویای من این بود که جغرافی دان شوم. اما هنگام کار در دفتر ثبت اختراعات،عمیقا در خصوص این مساله فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که رشته ای بسیار دشوار است و با بی میلی بسوی فیزیک رفتم)).

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1 نمایش پست ها
    همونطور که در پست اولم هم نوشتم، هزینه هر چه کمتر،بهتر. چون تو این شرایط متاسفانه باید یک چشممون به وضعیت علمی و اپلای باشه و یک چشممون به جیب و دلار و شهریه!
    دوستانی که در این موارد اطلاع دارن لطف کنن تو بحث شرکت کنن. و یه سئوال: آیا غیر از این کشورایی که وزارت علوم تاییدشون کرده کشور دیگه ای نیست که بشه تحصیل کرد (ارزون هم باشه)؟!
    یکی از دوستان همین فروم اگر اشتباه نکنم دانشگاهی هست در شهر نانجینگ رنک دانشگاه هم 160 هست سالانه 2500 دلار شهریه میده ماهیانه هم حدودا 200 دلار.

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    شما حتما ترکیه رو هم در نظر بگیر.براحتی اگر از دانشگاه دولتی پذیرش بگیری میتونی با این مبلغ زندگی کنی.دانشگاه های خوبی هم داره.
    اینطور که من شنیدم پذیرش دانشگاههای دولتی ترکیه خیلی سخته...
    زمانی آلبرت اینشتین چنین اظهار داشت: ((در جوانی، رویای من این بود که جغرافی دان شوم. اما هنگام کار در دفتر ثبت اختراعات،عمیقا در خصوص این مساله فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که رشته ای بسیار دشوار است و با بی میلی بسوی فیزیک رفتم)).

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)