صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 50

موضوع: تجربيات آزمون آیلتس در کشور ارمنستان

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط Zeal نمایش پست ها
    برای من هم همینطور شد.تماس تلفنی گرفتم و براشون توضیح دادم و همون موقع چک کرد و گفت درسته.و بعدش ایمیل تأیید رو برام فرستاد.صرفاً تاریخ واریزیتون اگر تو همون 5 روز بوده باشه مشکل حله و جای نگرانی نیست.

دوستان من یه روز دیرتر از ۵روز پولو واریز کردم از طریق یه موسسه... بعد فرداش موسسه به من زنگ زد که چون یه روز دیرتر پولو ریختی ما مجبور شدیم ۲۰دلار رشوه بدیم که قبول کنن!!!!!! حالا شما هم ۲۰ دلار دیگه بریز!!!
    تا حالا واسه کسی این اتفاق افتاده؟

Junior Member gouril آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس در کشور ارمنستان

نه بابا رشوه چیه آخه... یعنی بریتیش کنسول اینقدر ندار و بدبخته که 20 دلار بخواد رشوه بگیره؟؟؟ الان دیگه اینا رفتن تعطیلات کریسمس... تا 6 ژانویه نیستن... بعدش زنگ بزنید شرایط رو توضیح بده... احتمالا مجبور می شی یه روز دیگه رزرو کنی و بعد اون فیش رو هم با رزرو اون روز جدید بفرستی

Member mehdi_mo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    AUT-Structural Eng.

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط Arnavaz4444 نمایش پست ها
    دوستان من یه روز دیرتر از ۵روز پولو واریز کردم از طریق یه موسسه... بعد فرداش موسسه به من زنگ زد که چون یه روز دیرتر پولو ریختی ما مجبور شدیم ۲۰دلار رشوه بدیم که قبول کنن!!!!!! حالا شما هم ۲۰ دلار دیگه بریز!!!
    تا حالا واسه کسی این اتفاق افتاده؟
    موسساتی که ددلاین ثبت نام دارند، بعد از ددلاین معمولا late application fee در یافت می کنند. مثلا IDP ترکیه 60 لیر می گیره. این لینک رو ببینید.

نقل قول نوشته اصلی توسط gouril نمایش پست ها
    نه بابا رشوه چیه آخه... یعنی بریتیش کنسول اینقدر ندار و بدبخته که 20 دلار بخواد رشوه بگیره؟؟؟ الان دیگه اینا رفتن تعطیلات کریسمس... تا 6 ژانویه نیستن... بعدش زنگ بزنید شرایط رو توضیح بده... احتمالا مجبور می شی یه روز دیگه رزرو کنی و بعد اون فیش رو هم با رزرو اون روز جدید بفرستی
    سپاس
    دوست عزیز اگه توجه کرده باشین نوشته بودم موسسه بود نه بریتیش کانسل !!!!!

Junior Member

رشوه ؟!!! اگه رزرو كرده باشي اما دير پولو واريز كني يعني : You are subjected to pay penalty
    پس اگه پوله اضافه ميخوان ماله اينه احتمالا، كه مبلغشو ميتوني از تو سايت در بياري. اگه يكم خودتم سر زبون دار باشي زنگ بزني مستقيم به ارمنستان شايد بتوني figure it out‌ . من همينكارو كردم. جوابم داد، البته بصورت شخصي ثبت نام كرده بودم نه از طريق آژانس

Junior Member

سلام دوستان.من هم به نوبه خودم از تجربیاتم در ارمنستان می خوام بگم . اول از همه اینکه نحوه برگزاری امتحان فوق العاده بود .اصلا نمیشه با ایران مقایسه کرد. از طرف دیگه اینکه امتحان تو ارمنستان آسونتره یه تفکر و فرضیه غلط هستش . سوالات همه جای دنیا استاندارد هستش پس اگه از لحاظ مالی مشکلی ندارید برید .

Junior Member

ممنون از اطلاعاتت
    آخرش من نفهميدم ارمنستان خوب هست يا بد البته خوبيش پيشكش فقط بد نباشه مثل مثلا بد نمره دادن اسپيكينگ حالا نطرتون چيه؟
    من ميخوام ثبت نام كنم فقط نميدونم پرداخت هرينه در چه قسمت از ثبت نام هست بعد پر كردن فرم آنلاين و بعد فقط با ويزا كارت ميشه؟
    محبت كنيد در اين مورد توضيح بديد ممنون

Junior Member

دوستان خوب. لطفا راهنمایی کنید. من ارمنستان 6 آپریل رزرو کردم . اما نمی دونم تا کی وقت دارم پرداخت کنم و چطور؟ و اینکه چه مدارکی رو الان به جز تصویر پاسپورت و رسید ارسال کنم. لطفا راهنمایی کنید. تقربا این آخرین فرصت برای من و همسرم محسوب میشه
    شروع پروسه : 10 دسامبر 2007

Junior Member

سلام كسي مي دونه چطور بايد هزينه رو به ارمنستان حواله كرد؟ صرافي هايي كه من رفتم اين كارو انجام ندادن!

سلام بچه ها من 08 June 2013 رزرو کردم سریع ترین و راحترین راه انتقال پول چیه؟

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)