صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 50

موضوع: تجربيات آزمون آیلتس در کشور ارمنستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس در کشور ارمنستان

سلام
    من 2فوریه امتحان دادم ولی اصلا از نتیجه اش راضی نیستم به نظرم خوب نمره ندادن حتی انقدر گیج بودن که توی کارنامه ی من جنسیت مرد نوشته شده بود اونوقت چطور میشه به نمره دادنشون مطمئن بود S=6.5,W=5.5,R,L=5 رایتینگمو مطمئن بودم 6.5 میشم واسپیکینگ عالی حرف زدم و مطمئن بودم 7 کمتر نمیشم و همینطور در مورد لیسنینگ !!!!!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

سلام به همه دوستان
    من 27 اپريل كه همون 7 ارديبهشت ميشه ازمون ايلتس در ارمنستان دارم
    و بليط رفت وبرگشت رو گرفتم واز طريق يكي از دوستان ميتونم يه خونه براي هونم 4 روز اجاره كنم اما اگر همخونه اي داشته باشم اين هزينه سرشكن ميشه. از دوستاني كه مثه من ازمون دارن و مايل اند همخونه بشن بهم پيغام خصوصي بدن
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط aidajaberi نمایش پست ها
    سلام كسي مي دونه چطور بايد هزينه رو به ارمنستان حواله كرد؟ صرافي هايي كه من رفتم اين كارو انجام ندادن!
    الان بهترین راه برای واریز پول از طریق تور های مسافرتی ارمنستانه که هم پول رو واریز میکنن هم پس از اعلام نتایج کارنامه رو میارن ایران.

Junior Member

یه موسسه داره منو ثیت نام میکنه ولی میگه وضعیت ثبت نام از طریق سایت قابل پیگیری نیست و فقط نتیجه قابل پیگیری هستش. به نظرتون غیر منطقی نیست حرفش؟

ApplyAbroad Superstar

Smile پاسخ : آزمون آیلتس در کشور ارمنستان

نقل قول نوشته اصلی توسط polito نمایش پست ها
    یه موسسه داره منو ثیت نام میکنه ولی میگه وضعیت ثبت نام از طریق سایت قابل پیگیری نیست و فقط نتیجه قابل پیگیری هستش. به نظرتون غیر منطقی نیست حرفش؟
    سلام دوستان عزیز

والا شما در ایران که دانشگاه آزاد یا تهران آیلتس ثبت نام می کنی میتونی بری با نام کاربری چک کنی ثبت نام کردی ولی راستش من تافل قبلا امتحان دادم این امکان وجود نداشت البته بنظر من شما اول با سرچ در اینترنت سایت مراکز مجاز برگذاری آیلتس در ارمنستان را پیدا کنید بنظر من خودشان سایت فارسی و روش پرداخت در ایران را به شما میگن! برای جمهوری آذربایجان که گفته و شماره حساب بانک ملی میده! چک کنی ضرر نداره!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

والا شما در ایران که دانشگاه آزاد یا تهران آیلتس ثبت نام می کنی میتونی بری با نام کاربری چک کنی ثبت نام کردی ولی راستش من تافل قبلا امتحان دادم این امکان وجود نداشت البته بنظر من شما اول با سرچ در اینترنت سایت مراکز مجاز برگذاری آیلتس در ارمنستان را پیدا کنید بنظر من خودشان سایت فارسی و روش پرداخت در ایران را به شما میگن! برای جمهوری آذربایجان که گفته و شماره حساب بانک ملی میده! چک کنی ضرر نداره!
    اون هم میگه ایران قابل پیگیری هست ولی ارمنستان نه

سلام. دوستان کمک کنید. من واسه آزمون آیلتس 5مرداد ارمنستان چون نتونستم به موقع ثبت نام کنم، یک نفر رو یکی از دوستان معرفی کرد که اون اونجا رابط داره و می ای تونه اگر ظرفیت تکمیا باشه برات ثبت نام کنه. منم به حساب این طرف هزینه رو واریز کردم و 2 روز بعد ایشون یک فایل pdf برام فرستاد که مهر و امضای بریتیش کانسیل هم داشت و ... که من ثبت نام شدم. حالا بهشون که میگم که ÷روفابلم رو می خوام ببنیم میگه ثبت نام آیلتس در ارمنستان که صورت می گیره ، داوطلب فایل ثبت نام رو به صورت pdfیا trf دریافت می کنه و مثل ایران نیست که برید توی ÷روفابلتون. آیا این گفته صحیح است؟ چون من تا حالا ارمنستان شرکت نکرده ام

نقل قول نوشته اصلی توسط c_stanford نمایش پست ها
    سلام. دوستان کمک کنید. من واسه آزمون آیلتس 5مرداد ارمنستان چون نتونستم به موقع ثبت نام کنم، یک نفر رو یکی از دوستان معرفی کرد که اون اونجا رابط داره و می ای تونه اگر ظرفیت تکمیا باشه برات ثبت نام کنه. منم به حساب این طرف هزینه رو واریز کردم و 2 روز بعد ایشون یک فایل pdf برام فرستاد که مهر و امضای بریتیش کانسیل هم داشت و ... که من ثبت نام شدم. حالا بهشون که میگم که ÷روفابلم رو می خوام ببنیم میگه ثبت نام آیلتس در ارمنستان که صورت می گیره ، داوطلب فایل ثبت نام رو به صورت pdfیا trf دریافت می کنه و مثل ایران نیست که برید توی ÷روفابلتون. آیا این گفته صحیح است؟ چون من تا حالا ارمنستان شرکت نکرده ام
    سلام.
    من واسه همون تاریخ ثبت نام کردم. ولی میتونم تو سایت برم و پروفایلمو ببینم!
    بهترین راه اینه که بهشون ای میل بزنی. من که نتونستم با تلفن با اونجا صحبت کنم.

من 27 جولای در ارمنستان امتحان دادم

IELTS Academic
    R:7
    L:6
    W:6.5
    S:6.5

Bandscore:6.5

نمره هام همون ها شد که فکر میکردم. به جز لیسنینگ که همیشه 7.5 میشدم. فکر میکنم به خاطر استرس و مسایل حاشیه ای بود.
    شرایط کلی امتحان هم قابل قبول بود.

Junior Member

سلام دوستان! كسى هست كه اخيرا مثلا ظرف يك يا دو ماه گذشته ارمنستان امتحان داده باشه من ثبت نام كردم اما هيچ راهى براى محك خودم پيدا نكردم اصلا نمى دونم برم نمره ميارم يا نه حداقل ٦ لازم دارم! از طرفى هم هم سفر ندارم مي خوام براى ٢٧ شهريور زمينى برم كه ٣٠ ام كه مي خوام امتحان بدم يك روز قبلش هم استراحت كرده باشم! تو بخش همسفر ارمنستان هم پست ارسال كردم دريغ از يك پاسخ حتى! اگر كسى تو يكى دو ماه اخير رفته برا آزمون به ارمنستان پ خ بده من ازش چندتا سوال بپرسم! مى خوام ببينم اگر نمره نميارمو شرايط مناسب نيست نرم و كنسل كنم خيلى نگرانم
    عليرضا

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)